22 Mayıs 2019 Çarşamba 09:21

GÜNDEM

Yaz Işıltısı İçin Saçlarınızın İhtiyacı Olan Tek Şey Nem!

Güneşin sıcağı, denizin tuzu ve havuzun kloruyla "başımıza" bir yaz daha geliyor! Rengini kaybeden, kırılan ve zor uzayan saçlarla mutsuz olmamak için onlara doğru bir bakım uygulamak şart... Herbalife laboratuvarlarında geliştirilen Herbal Aloe Güçlendirici Saç Kremi, sülfat ve paraben içermemesi nedeniyle saç kalitesini artırmada fayda sağlıyor.

Yaz Işıltısı İçin Saçlarınızın İhtiyacı Olan Tek Şey  Nem!
Yaz Işıltısı İçin Saçlarınızın İhtiyacı Olan Tek Şey  Nem!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Günlük yaşamımızda saç sağlığımıza zarar verebilecek birçok stres faktörüne maruz kalıyoruz. Örneğin hava kirliliği ve güneşin UV ışınları cildimizi olduğu kadar saçımızı da yıpratıyor. Özellikle yaz aylarında güneş ışınlarının saç üzerindeki kurutucu etkisi gözle görülür derecede artıyor. Bunun yanında deniz ve havuz suyundaki tuz ve klor saçın nemini yitirmesine ve mat bir görünüm kazanmasına neden oluyor. Tüm bu faktörlere boya ve röfle gibi kimyasal işlemler ve fön gibi rutin alışkanlıklarımız da eklenince saçlarımız iyice zayıflıyor. Bu sorunları yaşamamak için saçları doğru bakımla güçlendirmek önemli. Herbalife Nutrition, kişisel bakım ürünü Herbal Aloe Güçlendirici Saç Kremi ile fiziksel etkenlerle ortaya çıkan tüm sorunlara basitçe uygulanabilen etkili bir çözüm sunuyor.

Paraben ve sülfat içermiyor

Herbal Aloe Güçlendirici Saç Kremi, saçın nemli, yumuşak ve ipeksi bir görünüm kazanması ve sağlıklı uzamasına yardımcı oluyor. Herbal Aloe Güçlendirici Saç Kremi, renk koruyucu formülü sayesinde saç renginin korunmasında da destekleyici. Ayrıca paraben ve sülfat içermemesi nedeniyle tüm aile fertleri için kullanımı uygun olan bir ürün.

Uygulaması kolay

Herbal Aloe Güçlendirici Saç Kremi, şampuandan sonra saç ve saç diplerine masaj yapılarak üç-dört dakika bekletildikten sonra iyice durulanıp uygulanıyor. Ürünün önerilen satış fiyatı 43 TL

Herbalife Nutrition Ltd. hakkında

Herbalife Nutrition, “Daha sağlıklı ve mutlu bir dünya için” sloganını benimsemiş global bir beslenme şirketidir. 1980’den bu yana başta kilo yönetimi, takviye edici gıdalar, sporcu beslenmesi ürünleri ve cilt bakımı ürünleri ile insanların yaşamlarını değiştiren şirket, beslenme konusunda önemli bir görev üstlenmiştir. Herbalife Nutrition, bağımsız distribütörleriyle birlikte tüm dünyada yetersiz beslenme ve obezite, yaşlanan nüfus, hızla artan kamu sağlığı maliyetleri ve her yaştan girişimcilerin sayısındaki artış gibi sorunlara çözümler sunmayı hedeflemektedir.

Herbalife Nutrition, çoğunluğu kendi tesislerinde üretilen üstün kaliteli ve etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış ürünleriyle, bağımsız distribütörlerinin bire bir danışmanlığı eşliğinde, müşterilerini daha sağlıklı ve aktif bir yaşam tarzını benimsemeye teşvik eden bir yaklaşım benimser.

Herbalife Nutrition'ın ürünleri 90’ı aşkın ülkede, yalnızca bağımsız distribütörler aracılığıyla tüketiciye sunulmaktadır. Kurumsal sosyal sorumluluk çalışmaları da gerçekleştiren Herbalife Nutrition, ihtiyacı olan çocuklara yeterli ve dengeli beslenme imkanı sunmak amacıyla Herbalife Nutrition Vakfını (HNF) ve vakıf bünyesindeki Casa Herbalife programlarını desteklemektedir. Ayrıca, Herbalife Nutrition tüm dünyada 190'dan fazla seçkin sporcu, takım ve etkinliğin sponsorluğunu da gururla üstlenmektedir. Herbalife Nutrition'ın dünya çapında yaklaşık 8 bin 300 çalışanı olup, hisseleri New York Borsası'nda (NYSE: HLF) işlem görmektedir. Şirket 2017 yılında yaklaşık 4,4 milyar dolarlık net satış gerçekleştirmiştir. Daha fazla bilgi için Herbalife.com veya Herbalife.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Herbalife International’a bağlı bir şirket olarak Türkiye’deki faaliyetlerine Mart 1998’de başlayan Herbalife International Ürünleri Ticaret Ltd. Şti. Herbalife Nutrition ürünlerinin Türkiye’ye ithalatını yapmaktadır. Şirket, Türkiye Doğrudan Satış Derneği’nin ve merkezi Belçika Brüksel’de bulunan Uluslararası Beslenme Destek Ürünleri Dernekleri Birliği IADSA’nın Türkiye Temsilcisi’dir. Herbalife Nutrition, tüketiciyi korumada Altın Standart sunmaktadır.

İlginizi Çekebilir

18. Evlilik Dünyası Fuarı, 31 Bin 500 Ziyaretçi İle Buluştu

‘2020 Evlilik Hazırlıkları ve Düğün Ekipmanları Fuarı’,


Bilkent Center’Da Sömestir Çok Eğlenceli, Çok Keyifli!

BİLKENT CENTER’DA SÖMESTİR ÇOK EĞLENCELİ,


Nıcole Kıdman'ın Sag Ödül Töreni Tercihi Mıchael Kors Collectıon

NICOLE KIDMAN MICHAEL KORS COLLECTION TASARIMI ELBİSESİ İLE


Ssd’Lerin Kullanım Ömrünü Uzatacak 6 İpucu

UZUN ÖMÜRLÜ BİR SSD KULLANIMI İÇİN


Boyner’Den Sektörde Bir İlk Mağazadan Eve Paket Teslimatı

Boyner’den sektörde bir ilk…


Etiketler: Herbalife, Nutrition, için, Herbal, Aloe

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.