12 Temmuz 2014 Cumartesi 06:48

POLEMİKLER

"Yazdıkların mı Çirkin Sen mi Bilemedim"

Bugün Gazetesi'nin magazin sayfasında ilginç bir haber var. Habere göre Tu­ba Ün­sal, Yıl­dız Til­be'nin ırk­çı söy­lem­le­ri­ne ateş püs­kürdü. Twitter hesabından "Yıl­dız Til­be yaz­dık­la­rın mı da­ha çir­kin sen mi bi­le­me­dim. Onun adı­na tüm Mu­se­vi ar­ka­daş­la­rım­dan özür di­le­rim" demiş.

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
İsrail'in Gazzeyi gece gündüz demeden tank, top, uçak ve ağır silahlarla yerle bir etmesine sinirlenen Yıldız Tilbe Twitter hesabından İsrail'e ağır göndermelerde, imalarda bulundu. Hatta ünlü sanatçı belki de maksadını aşan cümleler yazdı. Yıldız Tilbe'nin bu tweetlerine bazı sanatçılar tepki vermeye başladı. Bugün Gazetesi'ndeki habere göre bu tepkilerden biri de Tuba Ünsal'a ait. İşte Bugün Gazetesi'nde yer alan haberin detayı aynen şöyle:

"Onun adına özür diledi"

"Tu­ba Ün­sal, Yıl­dız Til­be'nin ırk­çı söy­lem­le­ri­ne ateş püs­kür­dü. Nerede olursa olsun bir bebek öldüğünde tüm dünyanın ayaklanması gerektiğini belirten Ünsal Twit­ter he­sa­bın­a, Yıl­dız Til­be yaz­dık­la­rın mı da­ha çir­kin sen mi bi­le­me­dim. Onun adı­na tüm Mu­se­vi ar­ka­daş­la­rım­dan özür di­le­rim" şeklinde not düştü."

Profil Fotoğraf Kaynak: Tuba Ünsal /Twitter


34Volt İstanbullunun Açılış Sayfası

İlginizi Çekebilir

Pegasus Hava Yolları Genel Müdürü Mehmet T. Nane Perapost Tarafından “Yılın Ceo’Su” Seçildi

Pegasus Hava Yolları Genel Müdürü Mehmet T. Nane, Perapost tarafından her sene gerçekleştirilen anketin bu seneki sonuçlarına göre “Yılın CEO’su” seçildi.


“Çatıda Tarım Yapılabilecek”

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İmar Müdürlüğü’nün düzenlediği “İstanbul İmar Yönetmeliği Çatı Uygulamaları Mevzuat Çalıştayı”nda evlerin bir parçası olarak görülen çatıların, kullanışlı hale nasıl gelebilecekleri konusu tartışıldı.


Lipton “Kaliteli İletişim Ve Anlamlı İlişkilerin Önemi” Konusunu Bahçeşehir Üniversitesi İle Araştıracak

Bahçeşehir Üniversitesi ile Araştıracak


Kadınlar İçin Gizli Ve Yaygın Bir Tehlike Derin Endometriozis

Üreme çağındaki kadınlarda sık görülen endometriozis hastalığının özel bir tipi olan “Derin infiltratif endometriozis”, bazen şiddetli ağrıyla kendini gösteriyor bazense hiç belirti vermeden sessizce ilerleyebiliyor. Geç kalındığında iş ve sosyal yaşamda kadını oldukça zorlayan bu hastalık, beslenme tarzına dahi etki ederek kişiyi katı gıda tüketemeyecek duruma da getirebiliyor. Hiç belirti yaşamayan hastalar ise genellikle gebe kalamama şikayetiyle doktora başvuruyor. Memorial Bahçelievler Hastanesi Endometriozis Merkezi’nden Doç. Dr. Veysel Şal, “Derin infiltratif endometriozis ve tedavisi” hakkında bilgi verdi.


Moda Devrimi Sergisi Moda Endüstrisinde Sürdürülebilirliği Ortaya Koydu

Moda Devrimi Sergisi Moda Endüstrisinde Sürdürülebilirliği ortaya koydu


Etiketler: tuba ünsal, yıldız tilbe

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.