30 Ekim 2019 Çarşamba 11:18

GÜNDEM

Yeni Acer K137i Taşınabilir Led Projektörle Eğlence Ve İş İstediğiniz Zaman Yanınızda

Kompakt ölçüleri ve hafif gövdesiyle öne çıkan Acer K137i, hem iş hem de eğlence amaçlı kullanımlarda, boyutları ve hafifliği sayesinde üst seviye esneklik sağlıyor. Avuç içine bile sığan kompakt ölçülerine ek olarak K137i, lamba teknolojisi, görüntü özellikleri, sunduğu renk yelpazesi, kablosuz kullanım imkanı ve mobil cihazlarla uyumlu olarak çalışabilmesiyle de benzersiz bir cihaz.

Yeni Acer K137i Taşınabilir Led Projektörle Eğlence Ve İş İstediğiniz Zaman Yanınızda
Yeni Acer K137i Taşınabilir Led Projektörle Eğlence Ve İş İstediğiniz Zaman Yanınızda
Yeni Acer K137i Taşınabilir Led Projektörle Eğlence Ve İş İstediğiniz Zaman Yanınızda
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

510 gramlık ağırlığı ve 189 x 116 x 41 mm’lik ölçüleriyle hareket halindeyken bile zahmetsizce çalışma imkanı sunan K137i'yi, çantaya kolayca sığdığı için, iş seyahatlerinde yanınızda taşıyabilirsiniz. Acer’ın LED projektörü K137i’yi, iş amaçlı kullanımlarda eşsiz yapan özellikleri kolay taşınabilirliğiyle de sınırlı değil. Geniş bir multimedya format desteği sunmasının yanı sıra Word, Excel, PowerPoint gibi Microsoft Office yazılımlarını ve Adobe PDF formatını görüntüleyebilen ve bu yazılımlarla tam uyumluluk sergileyen K137i ile ofisinizi istediğiniz yere beraberinizde götürebilirsiniz.

Evde, dışarıda, seyahat esnasında veya dilediğiniz her yerde kullanabilmeniz ve yanınızda taşıyabilmeniz için tasarlanan K137i, şık tasarım detaylarıyla da bulunduğu ortamda dikkatleri üzerine çekiyor.

Canlı ve doygun renkler

WXGA (1280 x 800) çözünürlüklü K137i’nin LED aydınlatması, yüzde 95 veya yüzde 130 NTSC geniş renk gamı ile olağanüstü renk performansı sunarken, canlı görüntüler ve tutarlı bir renk doygunluğu veriyor. İster işle ilgili bir sunum dosyası ister eğlenceli bir film; görüntülediğiniz içerik ne olursa olsun derin ve capcanlı renkleriyle K137i, en yüksek görüntü performansını size sunuyor.

Yüksek performans ve pratik kullanımı bir arada sunan K137i, 700 lümenlik yüksek parlaklık değerinin ve 10.000:1 kontrast oranının yanı sıra 30.000 saatlik çalışma ömrüyle yüksek maliyetlerden kaçınmanızı da mümkün kılıyor. LED teknolojisine sahip olması ise projektörün uzun dönemde parlaklığını koruyabilmesini sağlıyor.

Bilgisayarlara bağımlı kalmadan kolay kablosuz yansıtma

K137i, taşınabilirliğinin yanı sıra kablosuz görüntü yansıtabilme özelliğiyle de özgürlüğün tadını çıkarmanızı sağlıyor. Mobil cihazlarımızın hayatımızda ne kadar önemli bir yeri olduğunu düşününce K137i’nin bir bilgisayara ihtiyaç duymadan içerik görüntüleyebilmesi, deneyimi zenginleştiren bir özellik olarak kullanıcının karşısına çıkıyor. Üstelik HDMI ve MHL’in de aralarında bulunduğu zengin bağlantı seçenekleriyle K137i, akıllı cihazlarınızı şarj edebilme yeteneğine de sahip.

Daha iyi bir ses deneyimi için SRS ses efektli dahili hoparlörler

Kompakt gövdesine rağmen standart projektörlerin fonksiyonelliğini ve performansını pratik kullanımıyla birleştirmeyi başaran K137i, görüntü teknolojilerini güçlü hoparlörleriyle sunduğu ses kalitesiyle destekliyor. Acer’ın üstün görüntü performansı ile dikkat çeken projektörü, oyun oynarken veya multimedya içerikleri görüntülerken SRS ses efektli iki adet 3W’lık hoparlörüyle de farkını ortaya koyuyor.

Fiyat ve Bulunabilirlik

Acer’ın yeni projektörü Acer K137i için tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı 2.999 TL.

Acer Hakkında

1976’da kurulan Acer, günümüzde 160’tan fazla ülkede faaliyet gösteren dünyanın en büyük ICT şirketlerinden biridir. Yüzünü geleceğe dönen Acer; donanım, yazılım ve hizmetlerin bir araya gelerek tüketicilere ve işletmelere yeni fırsatlar sunduğu bir dünya oluşturmaya odaklanmıştır. Hizmet tabanlı teknolojilerden Nesnelerin İnterneti, oyunlar ve sanal gerçekliğe kadar birçok alanda Acer; 7000’den fazla çalışanıyla, insanlarla teknoloji arasındaki sınırları kaldıran ürün ve çözümler araştırmaya, tasarlamaya, pazarlamaya, satmaya ve desteklemeye kararlıdır. Daha fazla bilgi için www.acer.com.tr adresini ziyaret edin.

© 2019 Acer Inc. Tüm hakları saklıdır. Acer logosu, Acer Inc’in tescilli ticari markasıdır. Belirtilen veya başka türlü kullanılan diğer ticari markalar, tescilli ticari markalar ve/veya hizmet markaları ilgili sahiplere aittir. Tüm teklifler önceden belirtilmeksizin değiştirilebilir ve tüm satış kanallarında geçerli olmayabilir. Belirtilen fiyatlar üreticinin tavsiye ettiği perakende satış fiyatlarıdır ve bölgeye göre değişebilir. Satış vergileri eklenebilir.

Etiketler: K137i, Acer, için, veya, görüntü

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.