10 Mayıs 2019 Cuma 12:25

GÜNDEM

Yeni Acer X1225i Kablosuz Projektör İş Ve Eğlence İçin Parlak Ve Net Görüntüler

Okullarda ve evlerde kablosuz kullanım rahatlığını ve uygun maliyeti bir arada sunan Ekran Yansıtma desteğine sahip X1225i; akıllı telefon veya Windows 10 dizüstü bilgisayardaki bir sunumu ya da eğitim materyalini herhangi bir uygulama kullanmadan, kablosuz Miracast teknolojisiyle kolayca yansıtabiliyor. En son teknolojiyle donatılan X1225i; Acer LumiSense, ColorBoost3D ve ColorSafe II özellikleri sayesinde parlak renklerle canlı sunumlar yapmanızı sağlıyor.

Yeni Acer X1225i Kablosuz Projektör  İş Ve Eğlence İçin Parlak Ve Net Görüntüler
Yeni Acer X1225i Kablosuz Projektör  İş Ve Eğlence İçin Parlak Ve Net Görüntüler
Yeni Acer X1225i Kablosuz Projektör  İş Ve Eğlence İçin Parlak Ve Net Görüntüler
Yeni Acer X1225i Kablosuz Projektör  İş Ve Eğlence İçin Parlak Ve Net Görüntüler
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

3.600 lümen parlaklık sayesinde gün ışığındayken bile uzak mesafeden kristal netliğinde ve canlı görüntüler elde ediliyor. 20.000:1 gibi olağanüstü bir kontrast oranına sahip olan ürün, DynamicBlack™ teknolojisi de kullanılıyor. Görüntülerdeki kontrastı daha da artıran bu teknoloji, içeriği kare kare analiz edip lamba gücünü ayarlayarak en uygun siyah düzeyini elde ediyor.

Yansıtılan içeriğin her karesini inceleyen akıllı Acer LumiSense teknolojisi, görünürlüğü en uygun seviyeye getirmek için dinamik ayarlamalar yapıyor. LumiSense teknolojisindeki akıllı tespit ve dinamik ayarlama özellikleri sayesinde, karanlık sahneler tüm ayrıntılarıyla görüntüleniyor. Acer ColorBoost3D teknolojisi ise 2D ve 3D içeriklerde güçlü aydınlatma ve yüksek görüntü işleme performansı elde edilmesini sağlıyor.

6 segmentli RGBCYW renk çarkı, standart RGB (kırmızı, yeşil, kırmızı) renk alanının orta tonlarındaki camgöbeği, sarı ve beyaz (CYW) renkleri zenginleştirerek rakipsiz renk üretimi ve doygunluğu sunuyor. 3D gözlüklerle birlikte kullanılabilen projektörler HDMI 3D üzerinden stereoskopik 3D içeriklere destek veriyor.

Bir Acer kablosuz bağlantı aygıtı kullanarak projektörleri akıllı telefonlara, dizüstü ve masaüstü bilgisayarlara kabloya ihtiyaç duymadan bağlamak mümkün.Windows 10, Android ve iOS ile uyumlu olan Miracacst desteğiyle de hiçbir uygulama kurmaya gerek kalmadan ekran yansıtılabiliyor.Kablosuz olması ve uygulama olmadan kullanılabilmesinin yanı sıra USB depolama cihazlarındaki içerikleri de oynatabilen bu projektörlerle hızlı ve kolay sunum yapmak mümkün hale geliyor. Güçlü ses veren dahili 2W hoparlör de harici hoparlör ihtiyacını ortadan kaldırıyor.

Dünyanın en iyi merkezi kontrol sistemi sağlayıcılarından Crestron Network System ile uyumlu olan X1225i, iş sunumlarının profesyonel bir şekilde yapılabilmesini sağlıyor. Bilgisayarlar için web tabanlı, kullanıcı dostu bir araç sunan Crestron Flash Utility, projektörün LAN üzerinden tamamen kontrol edilebilmesini sağlıyor. Birden fazla kullanıcının bulunduğu ortamlara yönelik bir yönetim programı olan Crestron Room View ise kurum genelinde takip, kontrol ve raporlama olanakları sunuyor. RoomView, uzaktan açıp kapama zamanlarının ayarlanması ve projeksiyon kontrolünün yanı sıra çevrim içi görüşme, birden fazla projektörün yönetimi ve e-posta uyarı sistemi gibi profesyonel özelliklere de sahip.

1,2X yakınlaştırma oranına sahip olan projektörü uygun gördüğünüz her yere yerleştirebilirsiniz. Yatay / dikey kenar düzeltme özelliğiyle, görüntüyü yandan yansıttığınızda oluşan kaymayı ortadan kaldırmak mümkün oluyor. 4 Köşe Düzeltme özelliği de eklendiğinde görüntüdeki herhangi bir yamukluk hızla ve kolaylıkla düzeltilebiliyor. EcoProjection özelliğinden yararlanan doğa dostu projektör, yüzde 70’e varan güç tasarrufu yapıyor. 15.000 saate ulaşan lamba ömrü de lamba yenileme maliyetini azaltıyor.

Acer Hakkında

1976’da kurulan Acer, günümüzde 160’tan fazla ülkede faaliyet gösteren dünyanın en büyük ICT şirketlerinden biridir. Yüzünü geleceğe dönen Acer; donanım, yazılım ve hizmetlerin bir araya gelerek tüketicilere ve işletmelere yeni fırsatlar sunduğu bir dünya oluşturmaya odaklanmıştır. Hizmet tabanlı teknolojilerden Nesnelerin İnterneti, oyunlar ve sanal gerçekliğe kadar birçok alanda Acer; 7000’den fazla çalışanıyla, insanlarla teknoloji arasındaki sınırları kaldıran ürün ve çözümler araştırmaya, tasarlamaya, pazarlamaya, satmaya ve desteklemeye kararlıdır. Daha fazla bilgi için www.acer.com adresini ziyaret edin.

© 2018 Acer Inc. Tüm hakları saklıdır. Acer logosu, Acer Inc’in tescilli ticari markasıdır. Belirtilen veya başka türlü kullanılan diğer ticari markalar, tescilli ticari markalar ve/veya hizmet markaları ilgili sahiplere aittir. Tüm teklifler önceden belirtilmeksizin değiştirilebilir ve tüm satış kanallarında geçerli olmayabilir. Belirtilen fiyatlar üreticinin tavsiye ettiği perakende satış fiyatlarıdır ve bölgeye göre değişebilir. Satış vergileri eklenebilir.

İlginizi Çekebilir

Çöp Değil Plastik Hurda Hammadde İthal Ediyoruz!

Plastik Sanayicileri Derneği (PAGDER) Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Gülsün: “1,5 milyar dolar büyüklüğü ile hammaddedeki cari açığın kapatılmasına 1 milyar dolardan fazla pozitif katkı sağlayan plastik geri dönüşüm sektörünün üzerine para vererek çöp ithal ettiğini iddia etmek ciddiyetten uzaktır” dedi.


Kaspersky Fidye Yazılımı Sürümleri İki Kat Arttı

Kaspersky araştırmacıları 2019’un 2. çeyreğinde 16.017 adet yeni fidye yazılımı sürümü tespit etti. Bunların bazıları sekiz yeni zararlı yazılım ailesine dahil. Bu miktar geçtiğimiz sene aynı döneme (7620) göre iki kat daha fazla. Kaspersky 2019 2. Çeyrek BT Tehdit Gelişim raporunda ayrıca bu dönemde 230.000’den fazla kişinin saldırıya uğradığı da belirtildi.


Gamescom 2019 Hyperx’Ten, Aqua Klavye Anahtarları Ve Qi Sertifikalı Kablosuz Şarj Ürünleri

Kingston Technology, Inc.’in oyunculara yönelik bölümü olan HyperX bugün Gamescom’da, HyperX Alloy OriginsTM mekanik klavye için yeni HyperX Aqua mekanik anahtarlarını duyurdu. HyperX ayrıca, aralarında HyperX Cloud FlightTM S kablosuz oyuncu kulaklığı, HyperX Pulsefire Dart kablosuz oyuncu mouse’u ve HyperX ChargePlayTM Base Qi kablosuz şarj cihazı da bulunan Qi sertifikalı bir dizi kablosuz şarj ürününü de tanıttı.


İmamoğlu, Sarıyer’De Boşaltılan Binada İncelemelerde Bulundu

İmamoğlu: Tereddütlerimizi toplumla paylaşıp çözüm bulmak zorundayız


Lösev Dergi İlan Desteğinizi Bekliyor

LÖSEV Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı olarak kurulduğumuz günden bu yana lösemi tanısı almış çocuklarımızın ve ailelerinin yanlarında olmaya, onları kanser ile olan savaşlarında yalnız bırakmamaya çalışıyoruz.


Etiketler: Acer, olan, fazla, elde, sahip

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.