5 Eylül 2019 Perşembe 10:45

GÜNDEM

Yeni Eğitim Yılı Öncesinde Şişli Belediyesi Eğitimcilerle Bir Araya Geldi

Şişli Belediyesi yeni eğitim öğretim yılı öncesinde Şişli’de görev yapan tüm eğitmenlere yönelik moral yemeği düzenledi. Gelenekselleşen yemeğe Şişli Kaymakamı Ali Fuat Türkel, Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Mücahit Yentür ve Şişli’deki tüm okul müdürleri katıldı.

Yeni Eğitim Yılı Öncesinde Şişli Belediyesi Eğitimcilerle Bir Araya Geldi
Yeni Eğitim Yılı Öncesinde Şişli Belediyesi Eğitimcilerle Bir Araya Geldi
Yeni Eğitim Yılı Öncesinde Şişli Belediyesi Eğitimcilerle Bir Araya Geldi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Şişli Belediyesi’nin her yıl okullar açılmadan önce Şişli’de görev yapan eğitimcilere yönelik düzenlediği moral yemeği 4 Eylül Çarşamba günü Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de gerçekleşti. Bu sene düzenlenen yemeğe Şişli Kaymakamı Ali Fuat Türkel, Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Mücahit Yentür ev sahipliği yaptı. Eğitmenlerin çağdaş bir toplum yaratmadaki önemine değinen birer konuşma gerçekleştirdiler.

Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, “Biz çağdaş yönetim anlayışına inanmış ve topluma karşı kendini sorumlu hisseden bir belediye olarak, çocukların sağlıklı koşullarda, güven içinde eğitim almasının en önemli insan haklarından biri olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle ilçemizdeki okullarımızın her zaman yanındayız” dedi.

İlginizi Çekebilir

Otokar'ın Dijital Dönüşüm Projelerine Idc'den 2 Ödül

Ülkemizin öncü otomotiv ve savunma sanayii şirketlerinden biri olan Otokar’ın dijital dönüşüm çalışmaları kapsamında hayata geçirdiği iki proje, IDC tarafından ödüllendirildi. Otokar, IDC’nin düzenlediği Yapay Zeka, Analitik ve RPA Teknolojileri yarışmasında, "Analitik ve Büyük Veri" kategorisinde "Akıllı Yedek Parça Optimizasyonu" projesiyle, Smart Manufacturing etkinliğinde ise OTOperasyon projesiyle “Üretimde Mobilite” kategorisinde ödüle layık görüldü.


Bülten ’In Son Üyesi George Esquivel

#DOCKERSCHALLENGERS


Yıldız Holding Mutlu Et Mutlu Ol Günü’Nü Kutladı

Yıldız Holding, dünyanın dört bir yanındaki çalışanlarıyla bu yıl beşinci kez Mutlu Et Mutlu Ol Günü’nü kutladı. Dünyada 4 milyarlık bir coğrafyaya yayılan Yıldız Holding’in çalışanları, yıl boyunca düzenledikleri etkinliklerle çok sayıda çocuğu mutlu etmek için çalıştı. Bu yıl düzenlenen etkinliklerden elde edilenler, Haluk Levent’in kurucusu olduğu Ahbap Derneği’ne aktarıldı. Mutlu Et Mutlu Ol Günü’nde Haluk Levent de sohbeti ve şarkılarıyla Yıldız Holding çalışanlarına eşlik etti.


Radyospor Ve Ajansspor Önemli Bir İsmi Daha Transfer Etti

Saran Group markalarından Radyospor ve Ajansspor kadrosuna önemli bir ismi daha dahil etti. Ekonomi gazeteciliğinin usta ismi Ceyhun Kuburlu, artık Radyospor ve Ajansspor kadrosunda.


Hatırlatma Zehirsiz Kampanya Basın Toplantısı'na Davetlisiniz

Zehirsiz Sofralar için buluşuyoruz!


Etiketler: Şişli, Belediye, Başkanı, Muammer, Keskin

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.