1 Eylül 2014 Pazartesi 13:29

ASTROLOJİ

Yeni Haftanın Burçları, Merhaba Eylül

Değerli okurlarımız, ünlü Astrolog Eylem Calp artık haftalık burç yorumlarıyla sizlerle. İşte Eylül ayının burç yorumları

Yeni Haftanın Burçları, Merhaba Eylül
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Haftalık burç yorumlarının hayatınızı kolaylaştırması dileği ile herkese iyi okumalar ve iyi haftalar dileriz. Umarız yıldız haritanız tüm hafta boyunca olumlu gelişmelerle doludur.

Eylem Calp Kimdir?

Mimar Sinan Üniversitesi Şan Bölümünden yarı zamanlı eğitim aldı. Doğuş Üniversitesi Astroloji ve Astronomi eğitimini Hakan Kırkoğlun’dan tamamladı. Hindistan Birlik Üniversitesinde Tuba Aksu’nun öğretimi ile Deeksha öğrenimini gerçekleştirdi. Çeşitli televizyon programları yapan ve Halen Radikal web tv'de astrolog sunucu olarak çalışmalarını yürüten Eylem Calp. Cemal Reşit Rey Güzel Sanatlar Lisesinde Sanat Koordinatörlüğü yapmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Akfen'in 'En Büyük Yeşil Enerji Kredisi'ne Ödül Yağdı Bb

Türkiye’nin 5 bölgesine 530 milyon dolar değerinde 378 MW gücünde tamamı yerli ve yenilenebilir 13 rüzgar ve güneş enerjisi santrali kurmak için yerli – yabancı 6 bankanın güçlerini birleştirip ‘Türkiye’nin en büyük yeşil enerji kredisini’ sağladığı Akfen Yenilenebilir Enerji, iki prestijli ödülün sahibi oldu.


Elbirliğinde Suistimallere Yer Yok

Denetlenen Sistem Güven Tazeler


Akçansa İhracat Performansıyla 2018’De Cirosunu 1 Milyar 716 Milyon Tl’Ye Çıkardı Basın Bulteni & Gorseller

Türkiye’nin lider yapı malzemeleri şirketi Akçansa, 2018 yılı finansal sonuçlarını açıkladı. Buna göre şirketin 2018 yılındaki satış geliri 1 milyar 716 milyon TL olarak gerçekleşti. Akçansa’nın yurt dışı pazarlarındaki üstün performansı bu tabloya önemli katkı yaptı.


Novartis İlaç Türkiye’Ye İkinci Kez Avrupa “En İyi İşveren” Ödülü

Novartis İlaç Türkiye “Top Employers Institute” (En İyi İşverenler Enstitüsü) tarafından başarılı İK uygulamalarıyla Avrupa’da ve Türkiye’de “En İyi İşveren” ödülüne bu yıl da layık görüldü.


Koçtaş’A Gelenler 4 Alıyor, 3 Ödüyor

Evini güzelleştirmek isteyenlerin ilham kaynağı Koçtaş, yaşam alanlarına en uygun bütçelerle yenilik katmak isteyenlere kaçırılmayacak Koçtaş Kartlılara özel ‘4 Al 3 Öde’ kampanyası sunuyor. Tüm kategorilerdeki on bini aşkın üründe geçerli olan kampanyadan yararlanmak isteyenler, turuncu etiketli ürünleri incelemek için Koçtaş mağazalarını ya da koctas.com.tr’yi ziyaret edebilir.


Etiketler: eylem calp, astroloji

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.