14 Ocak 2019 Pazartesi 13:33

GÜNDEM

Yeni Nesil Arzum Steamart Serisi İle Yepyeni Bir Ütü Deneyimi

Arzum, en zorlu ev işlerinden biri olarak görülen ütülemeyi Steamart serisi ile kolay ve zahmetsiz bir hale getiriyor. İşleri kolaylaştırmakla kalmayan seri aynı zamanda mükemmel bir sonuç elde edilmesini sağlıyor.

Yeni Nesil Arzum Steamart Serisi İle Yepyeni Bir Ütü Deneyimi
Yeni Nesil Arzum Steamart Serisi İle Yepyeni Bir Ütü Deneyimi
Yeni Nesil Arzum Steamart Serisi İle Yepyeni Bir Ütü Deneyimi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Arzum, akıllı teknolojisi ve yüksek buhar gücüyle öne çıkan Steamart Lux ütü ile ev işlerinin en büyük yardımcılarından biri oluyor. Ütü yapmayı kolaylaştıran güçlü buhar performansı ile mükemmel bir ütü deneyimi sağlayan ütü, yenilikçi turbo buhar pompası sayesinde kumaşa daha fazla buharı daha güçlü bir şekilde nüfuz ettiriyor. Böylece inatçı kırışıklıklar için kolay ve zahmetsiz ütüleme sağlıyor.

Arzum Steamart Lux, tek tuşla devreye giren akıllı hareket sensörü ile ütü hareket ettiği sürece otomatik olarak yüksek miktarda sürekli buhar veriyor. Ütü hareket ettiğinde başlayan otomatik sürekli buhar, ütü hareket etmediğinde otomatik olarak kesiliyor. Bu sayede konforlu bir ütü deneyimi ve yüksek enerji tasarrufu sağlıyor. Ayrıca, özel iyonize taban teknolojisi sayesinde kıyafetlerin ilk günkü ipeksi dokusunu koruyor. Sağladığı üstün kayganlık performansı ile hızlı ve kolay ütüleme sağlıyor. Arzum Steamart Lux, 3000 W’lık gücü ile anında ısınarak hızlı bir şekilde ütüleme yapılmasına imkan sağlıyor. Kireçlenmeyi önleyen sistemi ve kendini temizleme özelliği sayesinde uzun ömürlü kullanım sağlıyor. Üç emniyetli otomatik kapanma özelliği ile kumaşın üstünde veya prizde takılı unutulmaya, devrilmeye karşı kendi kendini otomatik olarak kapatarak olası ev kazalarını önleyen ütü, geniş kapasiteli su tankı ile kesintisiz ütü yapma olanağı sağlıyor. Steamart Lux, Siyah ve Mürdüm rengiyle sizleri bekliyor.

Arzum Steamart Lux Fiyat: 539, 90 TL

Arzum Steamart Power, özel iyonize taban teknolojisi sayesinde kıyafetlerin ilk günkü ipeksi dokusunu koruyor. Sağladığı üstün kayganlık performansı ile hızlı ve kolay ütüleme sağlıyor.

2800 W'lık gücü ile kolayca ısınan ve yüksek performans sağlayan ütü, 195g/dk şok buhar gücü ile kırışıklıkları anında yok ediyor.

Kireçlenmeyi ve damlamayı önleyen sistemi bulunan Arzum Steamart Power, kendini temizleme özelliği sayesinde uzun ömürlü kullanım sağlıyor. Arzum Steamart Power'ın üç emniyetli otomatik kapanma özelliği ise kumaşın üstünde veya prizde takılı unutmaya ve devrilmeye karşı kendi kendini otomatik olarak kapatarak olası ev kazalarını önlüyor. 400ml kapasiteli su tankı ile kesintisiz ütü yapma olanağı sağlayan ütü, modern Rose rengiyle sizi bekliyor.

Arzum Steamart Power: 479,90 TL

Yüksek buhar gücüyle öne çıkan Arzum Steamart Plus, mükemmel ütüleme performansını sunuyor. 2600 W’lık gücü ile dikkat çeken ütü, dikey buhar özelliği ve 190g/dk şok buhar gücü ile kırışıklıkları anında yok ederek kolay ütü yapılmasını sağlıyor. Ayrıca, optimal seramik tabanı ile kumaşın üstünde kolayca kayarak rahat bir ütüleme sağlıyor.

Kireçlenmeyi ve damlamayı önleyen sistemi bulunan Arzum Steamart Plus, kendini temizleme özelliği sayesinde uzun ömürlü kullanım sağlıyor. Arzum Steamart Plus ütünün üç emniyetli otomatik kapanma özelliği ise kumaşın üstünde veya prizde takılı unutmaya ve devrilmeye karşı kendi kendini otomatik olarak kapatarak olası ev kazalarını önlüyor. 400 ml kapasiteli su tankı ile kesintisiz ütü yapma olanağı sağlayan ütü, Mürdüm ve Papatya renkleri ile evinize enerji katarken sizin de hayatınızı kolaylaştıracak.

Arzum Steamart Plus Fiyat: 469,90 TL

Arzum Elektrikli Ev Aletleri Hakkında:

1966’da yerli bir marka olarak doğan Arzum, 52 yıldır Türkiye’de hemen her eve girmiş, ve başarısını kısa sürede uluslararası boyuta taşımıştır. Teknolojiyi tasarım ve yaratıcılık ile birleştirerek ortaya çıkardığı ürünlerle tüketicilerinin hayatlarını değiştirmeyi hedefleyen Arzum, yarım asırlık yolculuğunda küçük ev aletleri sektöründe Türkiye’de ilklere imza atarak sektöre yön vermiştir.

Türk malı ilk ütüyü 1967 yılında, ilk mekanik süpürgeyi 1968 yılında, ilk mutfak robotunu 1991 yılında ve ilk elektrikli cezveyi 2003 yılında üreten Arzum, 2001 yılında sektörde 3 yıl garanti uygulamasını başlatarak sektörde garanti sürelerini uzatan ilk marka olmuştur.

“Sen dokunursun değişir dünya” mottosuyla tasarladığı ürünlerle, yerel ve uluslar arası birçok prestijli ödüle layık görülen Arzum, 2014 yılında da, Türk kahvesinde bir devrim yaratarak, doğrudan fincana servis özelliğiyle bir ilk olan Arzum OKKA Türk Kahvesi Makinesi yurt içi ve global pazara sunarak büyük bir başarı elde etmiştir. 2015 yılında dünyadaki devlet destekli ilk ve tek markalaşma programı olan Turquality Programı kapsamına alınan Arzum, OKKA’nın başarısı ile Türk kahvesi kültürünü dünyaya yaymak üzere global bir misyonu da yerine getirmektedir.

Bugün Arzum, gıda hazırlama, pişirme ve kızartma, içecek hazırlama, temizlik, kişisel bakım, ütü olmak üzere 6 ürün kategorisinde 250'den fazla ürünüyle yılda 3 milyonu aşan satış gerçekleştiren Arzum, dünyanın 30’a yakın ülkesinde 10 milyon eve ulaşarak"dünya markası olma" yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Arzum, ülkemizde altıncısı düzenlenen Superbrands Türkiye 2016'da 6.kez Türkiye’nin 'Süper Markaları” arasında yer aldı.

İlginizi Çekebilir

İstanbul Havalimanı Duty Free Alanı’Nın 5 Mağazalık 2. Faz’I Açıldı!

İstanbul Havalimanı’nın 53 bin m²’lik kısmına yayılan Duty Free alanında Faz 2 açılışı 15 Ocak 2019 tarihinde yapıldı.Havalimanındaki tüm Duty Free alanlarının işletmesini 25 yıllığına üstlenen Unifree Dutyfree, 1.000’den fazla yerli ve yabancı lüks markayı tek çatı altında toplayarak Türkiye’nin ve dünyanın en büyük seyahat perakende alanlarından birini İstanbul Havalimanı’nda hayata geçiriyor.


Burger King®’İn Gurme Lezzetleri Yeni Yılda Da Tutkunlarını Bekliyor

Burger King®, sevenlerini gurme lezzetlerle buluşturmaya devam ediyor. Birbirinden lezzetli ve doyurucu et ve tavuk seçenekleriyle Burger King® gurme serisi, yeni yılda da lezzet tutkunlarıyla buluşuyor.


Müzede Selfie Çekene “İstanbul’Un Yüzleri” Kitabı Hediye

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından 16 Ocak’ta tüm dünya ile eş zamanlı gerçekleştirilecek “Müzede Selfie Günü” etkinliğine destek veren Istanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Kültür AŞ, Yerebatan Sarnıcı, Miniatürk, Panorama 1453 Tarih Müzesi ve Şerefiye Sarnıcı’nı ziyaret ederek selfi çeken ve sosyal medya hesabından paylaşan 20 ziyaretçiye “İstanbul’un Yüzleri” serisinden değerli kitaplar hediye edecek.


Japon İlaç Devi Takeda, Shıre’In Alım Sürecini Tamamladı

Takeda, Shire’ın satın alma sürecini tamamlayarak, Japonya merkezli, global, değerlerine bağlı, AR-GE odaklı vizyonuyla biyofarmasötik alanında liderliğini duyurdu.


Hsbc ‘Ticaret Finansmanı Hizmetleri’Nde Pazar Lideri Seçildi

HSBC, Euromoney tarafından yıllık olarak gerçekleştirilen Ticaret Finansmanı 2019 Anketi’nde globalde ve Orta Doğu’da ‘Ticaret Finansmanı Hizmetleri’nde pazar lideri seçildi.


Etiketler: Arzum, Steamart, sağlıyor, buhar, otomatik

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.