27 Ağustos 2019 Salı 10:29

MODA

Yeni Okul Döneminin Heyecanı Amazon.Com.Tr ‘De Başlıyor

Okulların açılması ile artan kırtasiye ve okul eşyaları ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik ‘Okula Dönüş’ kampanyası sunan Amazon.com.tr, anne ve babaları da unutmuyor. Ofis eşyaları, oyuncaklar, elektronik aletler, moda ve spor dahil olmak üzere binlerce ürünün dahil olduğu 14 kategoride yüzde 65’e varan indirimler 8 Eylül’e kadar Amazon.com.tr’de devam ediyor.

Yeni Okul Döneminin Heyecanı Amazon.Com.Tr ‘De Başlıyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

27.08.2019, Istanbul – Amazon.com.tr Eylül ayında okulların açılmasıyla artan kırtasiye ve okul eşyaları ihtyacına yönelik indirim dönemine başladı. Kırtasiye ve okul eşyalarının yanı sıra oyuncaklar, elektronik aletler, moda ve spor ürünleri dahil olmak üzere 14 farklı kategoride yüzde 65’e varan indirimle ‘Okula Dönüş’ kampanyası 8 Eylül’e kadar devam ediyor.

Çocukların okula dönmesiyle birlikte artan ihtiyaçlarının yanı sıra anne-babaları da unutmayan Amazon.com.tr, yetişkinlerin ihtiyaçlarına yönelik kategorilerde de birbirinden avantajlı indirimler sunuyor. 8 Eylül’e kadar devam edecek indirim döneminde elektronik aletlerden kişisel bakım ürünlerine, moda ve spor kategorilerine kadar binlerce üründe geçerli olacak indirimden faydalanılabilecek.

İlginizi Çekebilir

Analitik Gücünü Kullanabilen Kurumlar Rekabette Fark Yaratacak

Analitik Gücünü Kullanabilen Kurumlar


Vitamin İlaçlarının Kansere Karşı Bir Etkisi Var Mıdır

İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Radyasyon Onkolojisi Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Tayfun Hancılar, sık kullanılan vitamin ilaçları hakkında bilgilendirdi.


Zyxel’Den Yeni Multi Gigabit Wifi 6 Destekli Switch

Günümüzde başta akıllı telefonlar ve tabletler olmak üzere internete bağlanan pek çok cihazın bulunduğunu belirten Zyxel Networks Kanal Satış Müdürü Ömer Faruk Erünsal


“Teknoloji Amacın Değil, Aracın Olsun”

LG Electronics Hakkında:


Bel Ve Sırt Ağrılarına Dikkat

Bel ve sırt ağrıları hayatının bir bölümünde hemen hemen herkesi etkileyebiliyor. Özellikle sosyal izolasyon nedeniyle evden çalışma ve hareketsiz yaşam nedeniyle sırt ve bel ağrılarında artış görülebildiğini belirten Anadolu Sağlık Merkezi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı, Kayropraktist Prof. Dr. Semih Akı, “Bel ağrılarından korunmak tedaviden daha kolay. Bu nedenle günlük olarak egzersiz yapmayı alışkanlık haline getirmek bel ve sırt ağrılarını önlemek için oldukça faydalı” açıklamasında bulundu.


Etiketler: Eylül, kadar, Amazoncomtr, artan, okul

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.