27 Ağustos 2019 Salı 10:29

MODA

Yeni Okul Döneminin Heyecanı Amazon.Com.Tr ‘De Başlıyor

Okulların açılması ile artan kırtasiye ve okul eşyaları ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik ‘Okula Dönüş’ kampanyası sunan Amazon.com.tr, anne ve babaları da unutmuyor. Ofis eşyaları, oyuncaklar, elektronik aletler, moda ve spor dahil olmak üzere binlerce ürünün dahil olduğu 14 kategoride yüzde 65’e varan indirimler 8 Eylül’e kadar Amazon.com.tr’de devam ediyor.

Yeni Okul Döneminin Heyecanı Amazon.Com.Tr ‘De Başlıyor
Yeni Okul Döneminin Heyecanı Amazon.Com.Tr ‘De Başlıyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

27.08.2019, Istanbul – Amazon.com.tr Eylül ayında okulların açılmasıyla artan kırtasiye ve okul eşyaları ihtyacına yönelik indirim dönemine başladı. Kırtasiye ve okul eşyalarının yanı sıra oyuncaklar, elektronik aletler, moda ve spor ürünleri dahil olmak üzere 14 farklı kategoride yüzde 65’e varan indirimle ‘Okula Dönüş’ kampanyası 8 Eylül’e kadar devam ediyor.

Çocukların okula dönmesiyle birlikte artan ihtiyaçlarının yanı sıra anne-babaları da unutmayan Amazon.com.tr, yetişkinlerin ihtiyaçlarına yönelik kategorilerde de birbirinden avantajlı indirimler sunuyor. 8 Eylül’e kadar devam edecek indirim döneminde elektronik aletlerden kişisel bakım ürünlerine, moda ve spor kategorilerine kadar binlerce üründe geçerli olacak indirimden faydalanılabilecek.

İlginizi Çekebilir

Görüntülü Haber İstanbul Havalimanı, Tarihe Geçen Büyük Göç’Ün Belgesel Filmini Yayınladı

İGA, Cumhuriyet tarihinin en büyük alt yapı projesi olan İstanbul Havalimanı’nın “Büyük Göç” olarak adlandırılan rekor taşınma sürecini filme aldı. Mini belgesel olan film, sosyal medya platformları üzerinden yayınlandı. Atatürk Havalimanı’nın İstanbul Havalimanı’na taşınmasını konu alan belgesel film, aynı zamanda Türkiye’nin lojistik sektöründeki başarısına da ışık tutuyor.


Cacharel Kahverengisinin Ilımlı Havası

Cacharel Sonbahar/Kış 2019-20 Koleksiyonu, kişisel stil uyarlamalarına uygun harmonik bir yaklaşım sunuyor. Kahverenginin yarattığı ılımlı havayı bej, haki, gri ve siyahla bir araya getiriyor.


Tegv’İn Lloyd’S Register Foundation Lrf Desteğiyle Hayata Geçirdiği Tasarım Mucitleri Ateşböceği Öğrenim Birimi Etkinliklere Başladı!

Türkiye’nin eğitim alanında faaliyet gösteren en yaygın sivil toplum kuruluşu Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nın (TEGV), Lloyd's Register Foundation (LRF) desteğiyle hayata geçirdiği Tasarım Mucitleri Ateşböceği Öğrenim Birimi, Anadolu’nun dört bir yanındaki çocuklarla buluşmak için etkinliklere başladı.


Medikal Estetiğin Duayen İsimlerinden Dr. Barbaros Erdoğan Ve Uzman Ekibi Crown Estetik’Te!

Medikal Estetiğin Duayen İsimlerinden


Davetlisiniz Zehirsiz Sofralar Konferansı Ve Zehirsiz Kampanya Basın Toplantısı

Zehirsiz Sofralar için buluşuyoruz!


Etiketler: Eylül, kadar, Amazoncomtr, artan, okul

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.