20 Ağustos 2019 Salı 15:32

GÜNDEM

Yeni Porsche Taycan İçin Apple Music İle Bir İlke İmza Atıldı

Porsche’nin tamamen elektrikli ilk spor otomobili Taycan, Apple müzik dinleme servisi Apple Music uygulamasının entegre edildiği ilk otomobil oldu. Bu sayede Taycan kullanıcıları 50 milyondan fazla şarkıya ve binlerce müzik listesine diledikleri zaman erişebilecekler.

Yeni Porsche Taycan İçin Apple Music İle Bir İlke İmza Atıldı
Yeni Porsche Taycan İçin Apple Music İle Bir İlke İmza Atıldı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Porsche, merakla beklenen tamamen elektrikli otomobili Taycan için entegre müzik deneyimi sunmak üzere Apple Music ile güçlerini birleştirdi. Taycan’da yer alacak dokunmatik ekran sayesinde, Apple Music aboneleri, 50 milyondan fazla şarkıya, özel olarak hazırlanmış binlerce müzik listesine ve Beats 1 küresel canlı yayınlarına erişebilecek. Böylece Apple Music ilk kez bir otomobile tam olarak entegre edimiş olacak.

Porsche AG'nin Satış ve Pazarlama’dan sorumlu İcra Kurulu Üyesi Detlev von Platen konuyla ilgili şunları söyledi: “Porsche ve Apple Music markaları arasındaki iş birliği mükemmel bir uyum sağladı. Her iki marka da ortak değerleri olan kullanıcı deneyimi, gelişmiş mühendislik, tasarım ve yenilik konularında aynı tükenmez azme sahipler. Taycan ile birlikte yüksek performanslı spor otomobillerimize yenilikçi dijital eğlence teknolojilerini taşıyoruz.”

Apple Music and International Content Başkan Yardımcısı Oliver Schusser ise şunları ekledi: "Apple Music'in lansmanından bu yana, müşterilerimize otomobilde mümkün olan en iyi müzik deneyimini sunmak için çalışıyoruz. Porsche, en üst düzey spor otomobilleri üretiyor; ve bugün Taycan'ın tanıtımıyla birlikte müşteriler, her sürüş deneyiminde ideal müziği dinleyebilmek için otomobillerine kusursuz biçimde entegre edilmiş Apple Music'i tercih edebilecekler.”

Taycan modeline özel otomobil içi deneyimsel ayrıcalıklar:

Porsche ve Apple Music arasındaki benzersiz işbirliği sayesinde sürücüler, Taycan'da aşağıdaki özellik ve avantajların da tadını çıkarabilecek:

Porsche Sesli Asistan: Apple Music'te şarkı, albüm, şarkı listesi veya radyo istasyonu seçmek için özel Porsche ses kontrol sistemini kullanın.

• Radyoda Keşfedin, Apple Music'te Dinleyin: Radyo yayını dinlerken denk geldiğiniz herhangi bir şarkıdan hareketle Apple Music'te kendi kanalınızı oluşturun.

• Size Özel Müzik Listeleri: Porsche'nin özel olarak hazırladığı, sadece Apple Music'te yer alan müzik listelerini dinleyin.

Taycan ayrıca Apple CarPlay desteğiyle birlikte geliyor. Sürücüler iPhone mobil telefonlarını otomobillerine kolayca bağlayabilir ve trafik durumuna göre yol tarifi alabilir, arama yapabilir, mesaj gönderip alabilir; tamamen yola odaklanırken Taycan dokunmatik ekranı veya Siri ses kontrolsistemi sayesinde Apple Music'i dinleyebilir.

Porsche’nin tamamen elektrikli ilk spor otomobili

Porsche Taycan 4 Eylül tarihinde global olarak tanıtılacak ve 2020 yılı ortasında Türkiye’de piyasaya çıkacak. 600 PS'ninüzerindeki dört çekişli otomobil, kısa şarj süresi sağlayan 800 voltluk mimari ve 90 kWh civarında kapasiteye sahipLityum-iyon bataryaya sahip olacak.

İlginizi Çekebilir

Milan Moda Haftası’Nda Sokak Tarzı Rüzgârı

Dünyaca ünlü moda tasarımcısı Marcelo Burlon, Milan Moda Haftası’nda Sonbahar Kış 2020 koleksiyonunu Cat’in özel tasarım ayakkabılarıyla kombinledi. Burlon’un Cat’in Raider Sport koleksiyonu ile tamamladığı 8 farklı kombin, erkek modasına yeni bir soluk getirdi.


Diz Sakatlığı Zamanında Tedavi Edilmezse Futbolcunun Kariyeri Bitebilir!

DİZ SAKATLIĞI ZAMANINDA TEDAVİ EDİLMEZSE FUTBOLCUNUN KARİYERİ BİTEBİLİR!


Porland, Yepyeni Ürünleriyle Ambiente Fuarı’Nda Yerini Alacak

Porland, dünyanın önemli ticari fuarlarından olan


İş Ortaklarıyla Buluşan Legrand Grup Türkiye 2019’İn En Çok Satış Yapan Bayileri Ödüllendirdi

Bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzman Legrand Grup Türkiye, bu yıl da düzenlediği Geleneksel Bayi Toplantısı’nda iş ortaklarıyla bir araya geldi. 200’e yakın iş ortağının katılımı ile Kıbrıs’da gerçekleştirilen toplantılarda; 2019’un en iyi satış yapan bayileri ödüllendirildi. Toplantının asıl gündemini ise Legrand Grup Türkiye’nin 2020 hedefleri ve her markada gerçekleşecek yeni ürün lansmanları oluşturdu.


Herkes Eşit Fırsatlar Yakalayabilmeli

“HERKES EŞİT FIRSATLAR YAKALAYABİLMELİ”


Etiketler: Apple, Music, Porsche, Taycan, için

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.