10 Aralık 2019 Salı 18:45

GÜNDEM

Yeni Yıl Sofralarına Porland Işıltısı

Porland, yeni bir yıla girmenin heyecanını sofralarımızda rengarenk yansıtıyor, Hep Birlikte Olacağımız Renkli Sofralara…

Yeni Yıl Sofralarına Porland Işıltısı
Yeni Yıl Sofralarına Porland Işıltısı
Yeni Yıl Sofralarına Porland Işıltısı
Yeni Yıl Sofralarına Porland Işıltısı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Bakış açısında sanatın önemli bir yere sahip olduğu Porland, “Tasarladık ve Ürettik” mottosundan yola çıkarak modern ve mistik tarzı sentezleyerek, büyüleyici bir şıklığa sahip olan Cosmos Koleksiyonu’nu tasarladı ve üretti. Tamamen yerli üretim olan ve sır üstü baskılama tekniği ile üretilen Cosmos, hem profesyonel kullanıcılara hem de ev kullanıcısına yönelik tasarlandı. Rengini yıldızlar, samanyolu, güneş gibi tüm gök cisimleri ve gökyüzü olaylarından alan Cosmos Koleksiyonu, yılbaşı sofralarınızda yarattığı farklılıkla sizlere ve sevdiklerinize ayrıcalık sunuyor.

Koleksiyon; gökyüzü olaylarını resmeden desenlerden oluşan düz tabakları, kaseleri ve bardaklarıyla zarif ve şık bir hediye seçeneği de oluşturuyor. Kendinizi ve tüm sevdiklerinizi yeni yılda mutlu etmek ve hatırlamak isterseniz; koleksiyona ait tüm detaylara ve kaçırılmayacak indirimler ile yüzlerce hediye seçeneklerine, Porland mağazalarımızdan ve www.porland.com online satış sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni yıla girmeye hazırlandığımız bugünlerde, Yeni yıl heyecanını sofralarınıza rengarenk yansıtmak istiyorsanız, hiç vakit kaybetmeden yeni yıla Porland’ın Cosmos Koleksiyonu’yla girmek için acele edin! Birbirinden özel ve güzel yemeklerin yendiği, kahkahaların ardı arkası kesilmeyen sofralarınızda, Cosmos şıklığı ve farklılığı davetlileriniz tarafından unutulmayacak.

Porland İle Işıldayan Sofralar…

Mutlu Yıllar…

İlginizi Çekebilir

Turizm Çalıştayı Yarın Yapılacak

19/01/2020


Moda Endüstrisinde Sürdürülebilirlik Büyük Bir Devrim

Kaynakların verimli kullanılması ve doğaya duyarlı üretim eksenli “Sürdürülebilirlik” kurumların kamuoyunun dikkati çekmek için üzerinde yoğun mesai harcadığı bir kavram haline geldi.


Deri'n Fikirler Deri Üretim Ve Tasarım Yarışmasında Final Heyecanı

Deri sektöründe çifte ödül töreni heyecanı yaşanıyor. Deri sektörüne yenilikçi ve vizyoner tasarımcılar kazandırmak amacıyla düzenlenen Deri’n Fikirler Deri Üretim ve Tasarım Yarışması Final Defilesi ile deri sektöründe ihracatın yıldızı 36 firmanın ödül alacağı ödül töreni heyecanı 22 Ocak 2020 Çarşamba akşamı yaşanacak.


İstanbul Bbsk'lı Kutlu, Tokyo 2020 Vizesini Aldı

İSTANBUL BBSK'LI KUTLU, TOKYO 2020 VİZESİNİ ALDI


Evlilik Hazırlıkları Fuarı’Nda Altınyıldız Classics Şıklığı

Erkek giyim sektörünün öncü markası Altınyıldız Classics, 17-19 Ocak tarihleri arasında Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşen Evlilik Hazırlıkları Fuarı’nda, farklı düğün konseptlerine farklı tarzlar sunan özel kreasyonunu, stil sahibi damat adaylarıyla buluşturdu.


Etiketler: Cosmos, Porland, Koleksiyonu, sahip, olan

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.