2 Aralık 2019 Pazartesi 11:31

GÜNDEM

Yeni Yılda Tarçının Baharatlı Kokusu, Elmanın Tazeliğiyle Birleşiyor

Atelier Rebul’un her yıl heyecanla beklenen, yılbaşına özel sınırlı sayıda ürettiği Ev Parfüm Koleksiyonu Apple & Cinnamon, sıcak notaları sizin ve sevdiklerinizin evine taşımaya hazır.

Yeni Yılda Tarçının Baharatlı Kokusu, Elmanın Tazeliğiyle Birleşiyor
Yeni Yılda Tarçının Baharatlı Kokusu, Elmanın Tazeliğiyle Birleşiyor
Yeni Yılda Tarçının Baharatlı Kokusu, Elmanın Tazeliğiyle Birleşiyor
Yeni Yılda Tarçının Baharatlı Kokusu, Elmanın Tazeliğiyle Birleşiyor
Yeni Yılda Tarçının Baharatlı Kokusu, Elmanın Tazeliğiyle Birleşiyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Sofistike ve benzersiz kokularıyla yaşam alanlarına imzasını atan Atelier Rebul, yeni yıl ruhunu özelleştirmeye devam ediyor. Her yıl heyecanla beklenen ve sınırlı sayıda ürettiği Ev Parfüm Koleksiyonu Apple & Cinnamon’u yeniden bizlerle buluşturan marka; tarçının baharatlı kokusunu, elmanın tazeliği ile buluşturuyor, evlere sıcacık bir kış atmosferi sunuyor.

Kişiye özel, unutulmaz bir hediye arayışında olanların ilk tercihi olan mum ve çubuklu oda parfümünden oluşan bu özel koleksiyonu, sevdiklerinizin baş harfini taşıyan, kişiselleştirilmiş hediye kutularında armağan edebilirsiniz.

Atelier Rebul Apple & Cinnamon Çubuklu Oda Parfümü: 179,90 TL

Atelier Rebul Apple & Cinnamon Mum: 109,90 TL

Yılbaşı için özel olarak sınırlı sayıda üretilen Apple & Cinnamon Koleksiyonu ve özel hediye setleri; tüm ATELIER REBUL mağazalarında ve www.atelierrebul.com.tr’de sizi bekliyor.

EFFECT BCW

İlginizi Çekebilir

Perianal Fistül Tedavisinde Lazer Teknolojisi Konfor Sağlıyor

Perianal fistül, daha çok ofis çalışanları, bankacılar, pilotlar gibi uzun süreler oturarak çalışanlarda makat bölgesinde apse oluşumuyla meydana geliyor. Yaşam kalitesini oldukça düşüren bu inatçı hastalığın tek tedavi yolu cerrahi ancak klasik cerrahi yöntemi sonrası normal yaşama dönüş uzun ve zahmetli bir süreci beraberinde getiriyor. Son yıllarda perianal fistül tedavisinde uygulanmaya başlayan lazer yöntemi hastaya önemli konfor sunuyor. Memorial Bahçelievler Hastanesi Genel Cerrahi Bölümü’nden Prof. Dr. Ediz Altınlı, perianal fistül tedavisinde lazer yöntemi hakkında bilgi verdi.


En Güçlü Rolls Royce İş Havacılığı Motorları İlk Kez Gökyüzüne Çıktı

İki adet Rolls-Royce Pearl® 700 motoru, yeni Gulfstream G700'e gökyüzündeki ilk yolculuğunda güç sağladı. Rolls-Royce iş jeti motoru portföyünün en güçlü üyesi olan bu özel tasarım motor, dünyanın en geniş iç hacmine sahip iş jeti olan Gulfstream’in en iyi uçakları için özel bir güç santrali niteliğinde.


Türeb'ten Yekdem Düzenlemesine

19 Şubat 2020


Lazer Epilasyon İçin İdeal Zamanı Biliyor Musunuz

İstenmeyen tüylerden kurtulmanın hızlı, pratik ve kalıcı yollarından birini hiç şüphesiz lazer epilasyon oluşturuyor. Peki lazer epilasyon nedir? Kaç seans yaptırmak gerekir? Lazer epilasyon için ideal zaman hangisidir? İşte bu ve bu gibi soruların yanıtlarını DoktorTakvimi.com uzmanlarından Uzman Dr. Emine Dilek Bahçekapılı Yıldırım veriyor.


Kitap Dikey Dünya Uydulardan Sığınaklara

DİKEY DÜNYA:


Etiketler: Apple, Cinnamon, özel, Atelier, Rebul

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.