12 Kasım 2019 Salı 09:29

GÜNDEM

Yeni Yılın En Şık Hediyeleri Remington’Dan

Yeni yılda sevdiklerinize ne hediye alacağınıza hala karar veremediyseniz sizi Remington’a alalım. Dünyaca ünlü kişisel bakım markası Remington, en yeni teknolojileri en şık tasarımlarla buluşturduğu ürünleriyle sevdiklerinize yıl boyunca kişiselleştirilmiş bir kişisel bakım deneyimi sunuyor.

Yeni Yılın En Şık Hediyeleri Remington’Dan
Yeni Yılın En Şık Hediyeleri Remington’Dan
Yeni Yılın En Şık Hediyeleri Remington’Dan
Yeni Yılın En Şık Hediyeleri Remington’Dan
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yılın son günleri, yeni bir yıla ve döneme başlama devri… Neredeyse tüm ayların en heyecanlı, en özel ve en güzel dönemi… Yeni yıl coşkusunun etrafı sardığı bu dönemde hediye arayışı da önemli bir süreç. Kişisel bakımın lider markası Remington, bu süreci kolaylaştırarak, hem kadın hem de erkek kullanıcıların kalbinde yer edecek benzersiz ürünleriyle en özel hediye seçeneğini sunuyor.

Remington, en özel yılbaşı hediyesi olarak kadın kullanıcılar için saçların doğal parlaklığını ve canlılığını koruyan Advanced Colour Protect Saç Düzleştiricisi’ni, erkek kullanıcılar için ise tepeden tırnağa kişisel bakım çözümleri sunan Graphite Kişisel Bakım Serisi ürünlerini öneriyor.

Salon kalitesinde sonuçlar: Advanced Colour Protect Saç Düzleştiricisi

Zamanla yıpranan ve canlılığını yitiren saçlar kadınların ışıldayan düz saç hayalini suya düşürebiliyor. Saçların sağlıklı görünümünü ve canlılığını koruyarak saçları şekillendirmenin çözümü ise Advanced Colour Protect saç düzleştiricisi oluyor. Remington’ın salon kalitesini evlere taşıdığı ürünü Advanced Colour Protect Saç Düzleştiricisi, sahip olduğu shea yağı & UV koruma içeren mikro bakım tanecikleri ve gelişmiş seramik kaplamaları sayesinde saçları şekillendirirken aynı zamanda da koruyor. Advanced Colour Protect Saç Düzleştiricisi sahip olduğu 15 saniyede hızlı ısınma özelliği, 150-230°C arasındaki 5 sıcaklık ayarı ve 110 mm uzunluğundaki hareketli plakaları sayesinde ise profesyonel sonuçları kısa sürede ortaya çıkarabiliyor.

Erkekler için tepeden tırnağa kişisel bakım: Graphite Kişisel Bakım Serisi

Remington’ın tüm çözümleri bir arada sunduğu yeni kişisel bakım serisi Graphite ile hepsi bir arada stil için ihtiyaç duyulan sayısız ürün ortadan kalkıyor. Graphite Kişisel Bakım Serisi kişiselleştirilmiş bakım hissini evlere taşırken grafit kaplama bıçaklarıyla sayesinde ise konforlu bir kişisel bakım deneyimi yaşatıyor. Tasarımı ve çözümleriyle olduğu kadar fiyatlarıyla da dikkat çeken Graphite Serisi, sahip olduğu G3, G4 ve G5 modelleriyle her tarza ve her bütçeye hitap ediyor. Seriye ait kişisel bakım kitlerinden G3 Kişisel Bakım Kiti, 6 çok yönlü parçası ve 40 dakikalık kablosuz kullanımıyla, G4 Kişisel Bakım Kiti 7 çok yönlü başlığı ve 60 dakikalık kablosuz kullanımıyla, G5 Kişisel Bakım Kiti ise 9 çok yönlü başlığı, 90 dakikalık kablosuz kullanımı ve pilin ne zaman azaldığını gösteren 2 aşamalı led ışık göstergesiyle dikkatleri üzerine çekiyor.

S8605 Advanced Colour Protect Saç Düzleştiricisi Satış Fiyatı: 599,90 TL

PG3000 Graphite Serisi G3 Kişisel Bakım Kiti Satış Fiyatı: 289,90 TL

PG4000 Graphite Serisi G4 Kişisel Bakım Kiti Satış Fiyatı: 379,90 TL

PG5000 Graphite Serisi G5 Kişisel Bakım Kiti Satış Fiyatı: 469,90 TL

İlginizi Çekebilir

Ünlü Tasarımcılar Leshow İstanbul'da

ÜNLÜ TASARIMCILAR LESHOW İSTANBUL’DA


Wouf’Dan Yenilikçi Aksesuarlar

Doğadan, manzaralardan ve şehir ormanlarından ilham alan Wouf, çantalar, clutclar, notebook kılıfları ve seyahat çantalarıyla aksesuarlara yeni bir soluk getiriyor.


Philips Tv’Yle Evlerde Sinema Keyfi

Philips TV, soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak filmleri kumandasındaki Netflix tuşuyla evlerinize getiriyor.


İstmarina Sanat Ünlü İsimleri Ağırladı

Sosyal ve kültürel etkinlikleri denize nazır konumunda sunan şehrin sanat merkezi İstMarina Sanat, “İstanbul'a Bakarken” isimli karma resim sergisine ev sahipliği yapıyor. 25 sanatçının özgün bakış açılarıyla içsellik kattığı eserlerde İstanbul ve tarihi simgeleri sanatseverlerin beğenisine sunuldu. Sanatçıların aylar süren çalışmaları sonucunda ortaya çıkan sergi, sanatseverler tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.


Amd Karşınızda Radeon Rx 5500 Xt Grafik Kartı

AMD Hakkında


Etiketler: Kişisel, Bakım, Graphite, Serisi, Advanced

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.