29 Mart 2019 Cuma 13:18

GÜNDEM

Yerel Seçim Kampanyalarında İlk Kez, Yeni Nesil İnteraktif Tv Teknolojileri Kullanıldı.

31 Mart 2019 tarihinde Yüksek Seçim Kurulu'nca yapılacak olan mahalli idareler seçimi tanıtım kampanyaları için DSP İstanbul Şişli Belediye Başkan Adayı Sayın Mustafa Sarıgül, Türkiye'de ilk kez siyasette Addressable TV kullanımını gerçekleştirdi.

Yerel Seçim Kampanyalarında İlk Kez, Yeni Nesil İnteraktif Tv Teknolojileri Kullanıldı.
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
31 Mart 2019 tarihinde Yüksek Seçim Kurulu'nca yapılacak olan mahalli idareler seçimi tanıtım kampanyaları için DSP İstanbul Şişli Belediye Başkan Adayı Sayın Mustafa Sarıgül, Türkiye'de ilk kez siyasette Addressable TV kullanımını gerçekleştirdi.
Seyirci ile interaktif iletişim kurabilme özelliği olan bu yeni nesil teknoloji ile Şişli Belediye başkan adayı olarak Sarıgül, lokasyon hedeflemesi gerçekleştirerek kampanyasını Şişli ilçesindeki televizyonlarda göstermiş oldu. TVekstra mecrası ile ortaklaşa yürütülen bu kampanyada, kampanya yalnızca günün ilgili saatlerinde yayınlayarak hedef kitlenin doğru zamanda yakalanması sağlandı. Televizyon üzerinde, yayın esnasında L banner olarak tasarlanan ana reklam içeriği, 15 farklı internet sayfasına yönlendirildi ve böylelikle daha önce yapılmış olan farklı hizmetlerle ilgili bilgilendirmeler de, aynı yayın üzerinden seyirci ile anlık paylaşılabildi. Böylelikle sayfayı tıklamış olan kullanıcıların mevcut duygu durumları ve adaya karşı olan tutumları net bir sayısal veri olarak ölçümlenebildi.
Seyirci ile televizyon üzerinden anlık iletişim kurulabilen ve dijital dünyanın metrikleriyle ölçümlenebilen TVekstra mecrası, ilk kez bir siyasi kampanya için kullanılmış oldu. Mecra, bölgesel ve data hedeflemesiyle daha bir çok benzer kampanyaya katma değer sağlamayı hedefliyor.

İlginizi Çekebilir

Restoranlarda Yeni Dönem Temassız Sipariş

Normalleşme süreçleri ile beraber kademeli olarak sosyal hayata dönüş başlarken, restoran ve cafeler de bu süreçte yeni deneyimlerin yaşanacağı ortak mekanlardan olacak. Sosyal mesafenin hayati önem kazandığı bugünlerde Türk start up’ı “MYNU” temassız sipariş hizmetini restoranlara ücretsiz sunarak, hem çalışanlara hem de müşterilere güvenli yeme-içme deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor.


Ms Hastaları, Doktor Kontrollerini İhmal Etmemeli

Merkezi sinir sistemi hastalığı olan, beyin ve omuriliğin birçok alanını etkileyen MS'te hastaların Covid-19 salgınıyla mücadele edilen bugünlerde önlemlere uyması önem taşıyor. MS hastalarının bu süreçte doktor kontrollerini daha sıkı tutması gerektiğini kaydeden uzmanlar, bağışıklığı baskılayan ilaç kullanan hastaların önlemlere uymasını tavsiye ediyor.


Yıldız Holding Koleksiyonundan Sağlık Çalışanları Yararına Anlamlı Bağış

Ekrem Yalçındağ’ın ‘Kontrastlar’ eseri online müzayedede satışa sunulacak


Bu Hafta Da Uygun Fiyatlı Teknolojik Ürünleri A101’De!

Bu haftanın teknolojik ürünleri arasında yerini alan TOSHIBA49L2863DAT 49” FULL HD SMART LED TV’nin dâhili uydu alıcısı ve dâhili Wi-Fi bağlantısının yanında 3 adet HDMI ve 2 adet USB girişi bulunuyor. Keyifli vakit geçirmeye olanak sağlayan ürün, Vestel güvencesinde 3 yıl garantiyle 2.599 TL’den müşterilerin beğenisine sunuluyor.


Moda Gelişim Akademisi Eğitimleri Girişimcilere Rehber Oluyor

İstanbul Moda Akademisi (İMA) işbirliğinde Kasım 2019’da başlayan “Ege Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (EHKİB) Moda Gelişim Akademisi” eğitimleri pandemi süresince de aksamadan online devam ediyor.


Etiketler: olan, Şişli, olarak, Seçim, için

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.