20 Ekim 2018 Cumartesi 09:19

GÜNDEM

Yerli Takım Tezgahı Üreticileri Tayvan’A Çıkarma Yapacak

YERLİ TAKIM TEZGAHI ÜRETİCİLERİ

Yerli Takım Tezgahı Üreticileri Tayvan’A Çıkarma Yapacak
Yerli Takım Tezgahı Üreticileri Tayvan’A Çıkarma Yapacak
Yerli Takım Tezgahı Üreticileri Tayvan’A Çıkarma Yapacak
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

TAYVAN’A ÇIKARMA YAPACAK

Makina sektörünün en büyük fuarlarından biri olan TIMTOS, 4-9 Mart 2019 tarihleri arasında Tayvan’da kapılarını açmaya hazırlanıyor. Türk üreticiler için büyük fırsatlar barındıran fuara TİAD önderliğinde 10’un üzerinde firmanın katılması planlanıyor. TİAD Başkanı Hakan Aydoğdu “Kelimenin tam anlamıyla çıkartma yapacağız. İhracatımıza büyük katkı sağlayacak” dedi.

Takım Tezgahları Sanayici ve İşadamları Derneği (TİAD) kendi sektöründe dünyanın en büyük fuarlarından Taipei International Machine Tool Show’a (TIMTOS) çıkarma yapacak. İki yılda bir düzenlenen dünyanın en büyük üçüncü Takım Tezgahları Fuarı olan TİMTOS, 4 – 9 Mart 2019 tarihleri arasında Tayvan’da açılacak. Türk takım tezgahları sektörü açısından kritik öneme sahip olan fuara, 10’un üzerinde yerli makine ve aksesuar üreticisi katılacak. TİMTOS 2017'de TİAD, TAİTRA ve TAMİ'nin imzaladığı işbirliğinin devamı niteliğindeki organizasyon ile yerli üreticiler, ürünlerini dünya pazarına açma imkanına kavuşacak.

İHRACATA KATKI SUNACAK

Konuyla ilgili açıklama yapan TİAD Başkanı Hakan Aydoğdu “TİMTOS, kendi sektöründe dünyanın en büyük üçüncü fuarı pozisyonunda bulunuyor. Türk üreticiler, başta Uzakdoğu olmak üzere dünyanın tüm ülkelerine tanıtım yapma fırsatı bulacaklar. Türkiye’ye gelemeyen onca ülke ithalatçıları ile tanışma fırsatı bulacaklar. Dev bir pazara ulaşmış olacağız. Burada yapılacak olan işbirlikleri, Türkiye ihracatına da ciddi anlamda katkı sunacak. Kelimenin tam anlamıyla çıkartma yapacağız” diye konuştu. Aydoğdu ayrıca daha önce Türkiye’nin misafir olarak katıldığı bu dev organizasyonda artık ‘Milli Katılım’ pozisyonunda yer alacağını da belirterek, bunun hem satıcı hem de imalatçılar açısından önem arz ettiğini sözlerine ekledi.

90 ÜLKEDEN 53 BİN ZİYARETÇİ

Bilimsel ve teknolojik iş birliğinin genişletilmesi için düzenlenen TIMTOS 2019 Fuarı, 26 ülkeden yaklaşık bin 500 katılımcıya ev sahipliği yapacak. 90 ülkeden yaklaşık 53 bin ziyaretçinin ilgisini çekmek için 7 bin stant kullanılacak. 4 – 9 Mart 2019 tarihleri arasında 27’incisi düzenlenecek olan TİMTOS Fuarı’nda, en son endüstri trendleri ve global alıcılar için en iyi tedarik platformları sunulacak.

İlginizi Çekebilir

Amerikan Hastanesi Sanata Verdiği Desteği İksv İşbirliği İle Sürdürüyor

Kurulduğu günden bu yana kültür ve sanata verdiği desteği sürdüren Amerikan Hastanesi, İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından 2019 yılı boyunca düzenlenecek olan etkinliklerin sağlık servis sponsoru oldu.


Teknosa'dan Fırsatlarla Dolu Tupturuncu Kampanya

Teknoloji perakendesinin öncü şirketi Teknosa, 22-25 Mart tarihleri arasında geçerli Tupturuncu kampanyası ile son teknoloji ürünlere avantajlı fiyatlarla sahip olma fırsatı sunuyor.


Abdi İbrahim Otsuka Medikal Direktörlüğü Bildiriyor; "Bipolar Bozukluk Tedavi Edilebilen Bir Hastalıktır”

Abdi İbrahim Otsuka Medikal Direktörlüğü, Bipolar Farkındalık Haftası dolayısıyla yaptığı bilgilendirmede, 'manik depresif bozukluk' veya 'manik depresyon' adıyla da bilinen bipolar bozukluğun tedavi edilmediği takdirde intihar yoluyla ölüme yol açabilen ciddi bir psikiyatrik tablo olduğunu belirtiyor.


Uludağ Ekonomi Zirvesi’Nde Büyüme Dostu Bankacılık Tartışıldı Basin Bulteni

TEB sponsorluğunda gerçekleşen “Büyüme Dostu Bankacılık”


Bülten Özgür Masur, Mercedes Benz Fashion Week İstanbul’A Disko Ruhunu Taşıdı!

Özgür Masur, Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’a disko ruhunu taşıdı!


Etiketler: büyük, olan, TİAD, 2019, için

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.