26 Temmuz 2019 Cuma 11:29

GÜNDEM

Yetişkin Aknesiyle Baş Etmek Artık Çok Kolay

Doğru bir cilt bakımı yapılmazsa akne, sadece ergenlik çağındaki gençlerin değil yetişkinlerin de en büyük problemi oluyor. İsveç menşeli güzellik teknolojisi markası FOREO, yetişkin aknesi ile baş etmenin ipuçlarını paylaşıyor.

Yetişkin Aknesiyle Baş Etmek Artık Çok Kolay
Yetişkin Aknesiyle Baş Etmek Artık Çok Kolay
Yetişkin Aknesiyle Baş Etmek Artık Çok Kolay
Yetişkin Aknesiyle Baş Etmek Artık Çok Kolay
Yetişkin Aknesiyle Baş Etmek Artık Çok Kolay
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Neredeyse hepimiz hayatımız boyunca akne problemiyle uğraşmışızdır. Kimimiz bu problemle bütün ergenlik dönemi boyunca uğraşırken, kimimizse birkaç minik sivilceyle bu dönemi atlattı. Ciddi akne sorunları yaşayanlarımız, kuruluk, kızarıklık ve tahriş gibi yan etkileri olan çeşitli tedavileri denemek zorunda kaldı. Tabii bir de ergenlik dönemini atlattığı halde hala akne problemiyle uğraşanlar da var. İsveç menşeli güzellik teknolojisi markası FOREO, yetişkin aknesi sorunu yaşayanlar için günlük cilt bakım rutinine dair ipuçları veriyor.

Yapılan araştırmalar, kadınların yüzde 50’sinde yetişkin aknesi görüldüğünü, bu aknelerin beslenme ve yaşam tarzından, hormonlara kadar birçok nedenden kaynaklanabileceğini ortaya koyuyor. Akne, aşırı yağlanma, ölü cilt hücreleri veya bakterilerinden kaynaklanan ve dünyada en yaygın görülen sekiz başlıca cilt probleminden biri olarak karşımıza çıkıyor. Genişleyen gözenekler, folikül duvarında yıkıma neden oluyor ve enfekte olmuş maddeler cildin alt tabakasına yerleşerek sağlıklı cilt dokusuna zarar veriyor. Ancak vücudumuz, yeni kolajen lifleri oluşturarak kalıcı olabilecek yara izlerine karşı doğal bir onarımı yapabiliyor.

FOREO Ürün Pazarlama Direktörü Dalia Fernandez, akne sorunu yaşayan kişilerin, dünyanın en pahalı ürününü bile satın alsalar, cilt tiplerine uygun değilse bu ürünlerin yarardan çok zarar verebileceğini hatırlatıyor. En temel çözümün; cildinize fayda sağladığından emin olduğunuz ürünlerle bir günlük bakım rutini yaratmak olduğunu anlatan Fernandez, “Herkesin cildi birbirinden farklı ve tamamen eşsizdir. Bu nedenle cilt tipine uygun ürünler seçilmezse cildin dengesi bozulur ve akneye yatkın hale gelebilir” diyor.

İşte yetişkin aknesi ile mücadelenin ipuçları…

FOREO LUNA 2 için tavsiye edilen satış fiyatı 1.299 TL’dir.

FOREO ürünleri Beymen (Zorlu, Suadiye, Panora) mağazalarında ve Beymen, N11, Trendyol, Lidyana, Hepsiburada ve Always Fashion e-mağazalarında satılmaktadır.

FOREO Hakkında:

İsveç menşeli güzellik teknolojisi markası FOREO, ödüllü yüz temizleme cihazı LUNA serisi, yüz maskelerine farklı bir boyut katan yeni icadı UFO ve yeniden tasarlanan ISSA diş fırçasıyla yepyeni bir güzellik ve refah standardı sunuyor. Bu yaklaşım gerçekten cesaret verici: FOREO yalnızca mevcut tasarımları iyileştirmekle kalmıyor, tüm tasarımlarını ortaya sererek adeta sıfırdan tekrar yaratıyor, ayrıca en iyi güzellik çözümlerini her gelir seviyesindeki kişilerin deneyimine sunuyor. Misyonumuz insanların özgüvenini tazelemek, çünkü biliyoruz ki iyi hissederseniz iyi görünürsünüz ve biz de işimizi iyi yapmış oluruz.

İlginizi Çekebilir

Amazon.Com.Tr'den Bebek Ürünlerinde Yepyeni Fırsatlar!

bu Perşembe de yenilenen fırsatlar ve sürekli genişleyen ürün yelpazesiyle


Türkiye Eroin Yakalayan Ülkelerin Başında Geliyor

İran’dan çıkarılan esrarın yüzde 25’i Türkiye’ye girdi


Glorıa Hotels & Resorts’Ta “Glorıa Canoeıng 2020 Cup” Heyecanı

GLORIA HOTELS & RESORTS’TA


Flamenko İle Cazı Buluşturan Chano Domínguez Crr’De!

40 yılı aşan müzik kariyerinde, Caz ile Flamenko müziklerinde kendine özgü bir entegrasyon sağlayan, ünlü caz piyanisti Chano Domínguez, Chano Domínguez Flamenco Quartet ile 4 Mart Çarşamba akşamı saat 20:00’de Cemal Reşit Rey’de sahne alacak.


Sportif, Güçlü, Çarpıcı Fossil

Birbirinden şık modelleriyle farklı tarzlara hitap eden Fossil’in erkek saat koleksiyonunda yer alan yeni modeller, çarpıcı tasarımlarıyla sportif bir duruşun temsilcisi oluyor.


Etiketler: FOREO, cilt, akne, güzellik, yetişkin

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.