26 Temmuz 2019 Cuma 11:29

GÜNDEM

Yetişkin Aknesiyle Baş Etmek Artık Çok Kolay

Doğru bir cilt bakımı yapılmazsa akne, sadece ergenlik çağındaki gençlerin değil yetişkinlerin de en büyük problemi oluyor. İsveç menşeli güzellik teknolojisi markası FOREO, yetişkin aknesi ile baş etmenin ipuçlarını paylaşıyor.

Yetişkin Aknesiyle Baş Etmek Artık Çok Kolay
Yetişkin Aknesiyle Baş Etmek Artık Çok Kolay
Yetişkin Aknesiyle Baş Etmek Artık Çok Kolay
Yetişkin Aknesiyle Baş Etmek Artık Çok Kolay
Yetişkin Aknesiyle Baş Etmek Artık Çok Kolay
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Neredeyse hepimiz hayatımız boyunca akne problemiyle uğraşmışızdır. Kimimiz bu problemle bütün ergenlik dönemi boyunca uğraşırken, kimimizse birkaç minik sivilceyle bu dönemi atlattı. Ciddi akne sorunları yaşayanlarımız, kuruluk, kızarıklık ve tahriş gibi yan etkileri olan çeşitli tedavileri denemek zorunda kaldı. Tabii bir de ergenlik dönemini atlattığı halde hala akne problemiyle uğraşanlar da var. İsveç menşeli güzellik teknolojisi markası FOREO, yetişkin aknesi sorunu yaşayanlar için günlük cilt bakım rutinine dair ipuçları veriyor.

Yapılan araştırmalar, kadınların yüzde 50’sinde yetişkin aknesi görüldüğünü, bu aknelerin beslenme ve yaşam tarzından, hormonlara kadar birçok nedenden kaynaklanabileceğini ortaya koyuyor. Akne, aşırı yağlanma, ölü cilt hücreleri veya bakterilerinden kaynaklanan ve dünyada en yaygın görülen sekiz başlıca cilt probleminden biri olarak karşımıza çıkıyor. Genişleyen gözenekler, folikül duvarında yıkıma neden oluyor ve enfekte olmuş maddeler cildin alt tabakasına yerleşerek sağlıklı cilt dokusuna zarar veriyor. Ancak vücudumuz, yeni kolajen lifleri oluşturarak kalıcı olabilecek yara izlerine karşı doğal bir onarımı yapabiliyor.

FOREO Ürün Pazarlama Direktörü Dalia Fernandez, akne sorunu yaşayan kişilerin, dünyanın en pahalı ürününü bile satın alsalar, cilt tiplerine uygun değilse bu ürünlerin yarardan çok zarar verebileceğini hatırlatıyor. En temel çözümün; cildinize fayda sağladığından emin olduğunuz ürünlerle bir günlük bakım rutini yaratmak olduğunu anlatan Fernandez, “Herkesin cildi birbirinden farklı ve tamamen eşsizdir. Bu nedenle cilt tipine uygun ürünler seçilmezse cildin dengesi bozulur ve akneye yatkın hale gelebilir” diyor.

İşte yetişkin aknesi ile mücadelenin ipuçları…

FOREO LUNA 2 için tavsiye edilen satış fiyatı 1.299 TL’dir.

FOREO ürünleri Beymen (Zorlu, Suadiye, Panora) mağazalarında ve Beymen, N11, Trendyol, Lidyana, Hepsiburada ve Always Fashion e-mağazalarında satılmaktadır.

FOREO Hakkında:

İsveç menşeli güzellik teknolojisi markası FOREO, ödüllü yüz temizleme cihazı LUNA serisi, yüz maskelerine farklı bir boyut katan yeni icadı UFO ve yeniden tasarlanan ISSA diş fırçasıyla yepyeni bir güzellik ve refah standardı sunuyor. Bu yaklaşım gerçekten cesaret verici: FOREO yalnızca mevcut tasarımları iyileştirmekle kalmıyor, tüm tasarımlarını ortaya sererek adeta sıfırdan tekrar yaratıyor, ayrıca en iyi güzellik çözümlerini her gelir seviyesindeki kişilerin deneyimine sunuyor. Misyonumuz insanların özgüvenini tazelemek, çünkü biliyoruz ki iyi hissederseniz iyi görünürsünüz ve biz de işimizi iyi yapmış oluruz.

İlginizi Çekebilir

Türkiye, Kentsel Dönüşümle Yılda 500 Milyon $ Tasarruf Sağlayacak

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum tarafından açıklanan Kentsel Dönüşüm Eylem Planı, Türkiye’de 500 milyon dolarlık tasarrufun da kapısını araladı. Kentlerin dönüşüm anayasasını oluşturacaklarını söyleyen Murat Kurum, dönüştürülmesi acil olan 6,7 milyon konuttan acil, öncelikli denilen 1,5 milyon konutun dönüşümünün de 5 yıl içerisinde gerçekleştireceğini ifade etti.


12. Bilgi Güvenliği Ve Kriptoloji Konferansı’Na Iscturkey 2019 Kayıtlar Sona Eriyor…

12. Bilgi Güvenliği ve Kriptoloji Konferansı’na (ISCTURKEY 2019)


Hareket Hazar Denizi’Ne Açılıyor

Ağır kaldırma ve taşımacılık sektörünün lider markası Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği, Hazar Denizi’nde bulunan Bautino TS Marine Base Limanı’nın işletme hakkını devraldı. Şirket, Kazakistan, Özbekistan, Kırgızistan ve Tacikistan için stratejik öneme sahip, uluslararası standartlarda bir heavy lift limanı oluşturacak ve 1 Nisan 2020 tarihinde faaliyetlerine başlayacak.


Pubg, Türkiye Ofisi İçin Servcorp’U Tercih Etti

Uluslararası faaliyet gösteren birçok şirket, üstün hizmet kalitesi ve teknolojik altyapısı sebebiyle Türkiye’deki ayağı için hazır ofislere yöneliyor. Başta Türkiye olmak üzere tüm dünyanın gözde oyunları arasına adını yazdıran PlayerUnknown's Battlegrounds da (PUBG) Türkiye ofisi için Servcorp’u tercih etti. Dünya çapında 23 ülkede birçok firmaya sunduğu hazır ofis alanları ile hizmet sunan uluslararası ofis sağlayıcısı Servcorp, böylece hizmet verdiği dünya devlerine bir yenisini daha eklemiş oldu.


Paşabahçe Mağazaları İmza Serisi’Nden Yeni “Quatro" Ofis Seti

Paşabahçe Mağazaları, Türkiye’nin önde gelen sanatçılarının özgün tasarım ve çizimlerinin yer aldığı “İmza” isimli özel serisi ile tasarım severlere alternatifler sunmaya devam ediyor. Ünlü tasarımcı Ayşe Birsel’in tasarladığı “Quatro" Ofis Seti çalışma ortamına katacağı estetik duruşu ve orijinal detaylarıyla dikkat çekiyor.


Etiketler: FOREO, cilt, akne, güzellik, yetişkin

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.