12 Kasım 2019 Salı 09:36

GÜNDEM

Yılbaşı Sofralarınızın En Sağlıklı Lezzetlerini Russell Hobbs Maxicook Buharlı Pişirici İle Hazırlayın

Yeni yılı evde karşılamaya karar verdiyseniz Russell Hobbs’un sizin için mükemmel bir önerisi var. Avrupa’nın en sevilen elektrikli ev aletleri markası Russell Hobbs, MaxiCook Buharlı Pişiricisi ile yılbaşı sofraları için sağlıklı lezzetler sunuyor. MaxiCook Buharlı Pişirici sayesinde buharla pişen sağlıklı lezzetler sofradaki yerini alıyor.

Yılbaşı Sofralarınızın En Sağlıklı Lezzetlerini Russell Hobbs Maxicook Buharlı Pişirici İle Hazırlayın
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dünyada milyonlarca ev için hayat kolaylaştıran çözümler sunan elektrikli ev aletleri markası Russell Hobbs, yılbaşını evde karşılamaya hazırlananlar için en lezzetli çözümünü sunuyor. En sağlıklı pişirme yöntemi olan buharda pişirmeyi kullanan MaxiCook Buharlı Pişirici, sebzeden tavuğa, pirinçten ete tüm lezzetleri en sağlık şekilde sofralarla buluşturuyor. Buharda pişirme yöntemiyle tüm yiyecekler vitamin ve besin değerini kaybetmeden kolayca pişebiliyor.

MaxiCook Buharlı Pişirici sahip olduğu 3 katmanlı yapısı ve 10,5 litrelik kapasitesiyle farklı seviyelerdeki yiyeceklerin tek seferde pişmesine olanak sağlıyor. Pişirme işlemi sırasında yağ kullanımına ihtiyaç duymayan MaxiCook Buharlı Pişirici, tavuk göğsü, balık fileto ve mevsim sebzelerinin yanı sıra aromatik demliği ve pirinç kasesi sayesinde pirinç pişirme imkanını da kullanıcılarına sunuyor. Hızlı buhar üretimi için turbo buhar fonksiyonu ve dijital göstergesiyle daha besleyici lezzetlerin daha az zamanda yapılmasını sağlayan MaxiCook Buharlı Pişirici’nin katmanları ise bulaşık makinesinde yıkanabiliyor ve sentetik bileşen olan BPA içermiyor.

Russell Hobbs MaxiCook 3 Katmanlı Dijital Buharlı Pişirici: 739,90 TL

İlginizi Çekebilir

Kuveyt Türk Xtm’İn İşaret Dili Özelliğine Ödül

Kuveyt Türk XTM’in, işitme engellilerin finansal işlemlerini pratik ve hızlı şekilde yapabilmelerine imkân sağlayan işaret dili özelliği, Payment Systems Magazine tarafından düzenlenen PSM Awards 2019’da ödüle layık görüldü.


E Kitapçık 2020 Yılında Hangi Vergiler Hangi Değişiklikleri Getirecek

Dijital hizmet vergisi, gelir vergisi kanunundaki son düzenlemeler, binek otomobillerin giderine kısıtlama getirilmesi, konaklama vergisi ve diğerleri… 2020 yılına girmeden Resmi Gazete’de yayınlanan güncel mevzuat değişikliklerini, Özmen Mali Müşavirlik bir e-kitapçıkta düzenledi.


İlber Hoca İbb Kariyer Zirvesi'nde Gençlerle Buluşuyor

İLBER HOCA İBB KARİYER ZİRVESİ'NDE GENÇLERLE BULUŞUYOR


Sign Of The City Awards’Da Mesa En İyi Konut Ödülünü Aldı

Türkiye inşaat ve gayrimenkul sektörünün onur gecesinde MESA ORMAN ÇUBUKLU projesi ödül aldı:


Emirates Mexico City'ye İniş Yaptı

Emirates, Dubai ile Mexico City arasındaki Barselona aktarmalı yeni günlük seferleri kapsamında gerçekleştirdiği ilk uçuşu kutladı. Emirates'in Meksika'ya ilk yolcu uçuşunu Emirates Boeing 777-200LR ile yaptı.


Etiketler: MaxiCook, Buharlı, Pişirici, için, pişirme

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.