12 Kasım 2019 Salı 09:36

GÜNDEM

Yılbaşı Sofralarınızın En Sağlıklı Lezzetlerini Russell Hobbs Maxicook Buharlı Pişirici İle Hazırlayın

Yeni yılı evde karşılamaya karar verdiyseniz Russell Hobbs’un sizin için mükemmel bir önerisi var. Avrupa’nın en sevilen elektrikli ev aletleri markası Russell Hobbs, MaxiCook Buharlı Pişiricisi ile yılbaşı sofraları için sağlıklı lezzetler sunuyor. MaxiCook Buharlı Pişirici sayesinde buharla pişen sağlıklı lezzetler sofradaki yerini alıyor.

Yılbaşı Sofralarınızın En Sağlıklı Lezzetlerini Russell Hobbs Maxicook Buharlı Pişirici İle Hazırlayın
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dünyada milyonlarca ev için hayat kolaylaştıran çözümler sunan elektrikli ev aletleri markası Russell Hobbs, yılbaşını evde karşılamaya hazırlananlar için en lezzetli çözümünü sunuyor. En sağlıklı pişirme yöntemi olan buharda pişirmeyi kullanan MaxiCook Buharlı Pişirici, sebzeden tavuğa, pirinçten ete tüm lezzetleri en sağlık şekilde sofralarla buluşturuyor. Buharda pişirme yöntemiyle tüm yiyecekler vitamin ve besin değerini kaybetmeden kolayca pişebiliyor.

MaxiCook Buharlı Pişirici sahip olduğu 3 katmanlı yapısı ve 10,5 litrelik kapasitesiyle farklı seviyelerdeki yiyeceklerin tek seferde pişmesine olanak sağlıyor. Pişirme işlemi sırasında yağ kullanımına ihtiyaç duymayan MaxiCook Buharlı Pişirici, tavuk göğsü, balık fileto ve mevsim sebzelerinin yanı sıra aromatik demliği ve pirinç kasesi sayesinde pirinç pişirme imkanını da kullanıcılarına sunuyor. Hızlı buhar üretimi için turbo buhar fonksiyonu ve dijital göstergesiyle daha besleyici lezzetlerin daha az zamanda yapılmasını sağlayan MaxiCook Buharlı Pişirici’nin katmanları ise bulaşık makinesinde yıkanabiliyor ve sentetik bileşen olan BPA içermiyor.

Russell Hobbs MaxiCook 3 Katmanlı Dijital Buharlı Pişirici: 739,90 TL

İlginizi Çekebilir

Aston Martin Lagonda Finansman Desteği İle 36 Ay Vadeye Yüzde Sıfır Faiz

ASTON MARTIN LAGONDA FİNANSMAN DESTEĞİ İLE


Türkiye’De Gıda İsrafının 300 Milyarı Geçtiği Tahmin Ediliyor!..

Türkiye’nin turizm başkenti Antalya’da düzenlenen 'Hotel-Restoran-Cafe (HO-RE-CA) sektörünün en büyük buluşması 31.Hotel Equipment ve 27. Food Product fuarlarında, turizm ve gıda sektörünün en önemli sorunlarından biri olan “Gıda İsrafı”na dikkat çekildi.


Kilyos Sahilinde Fırtına Sonrası Temizlik

İBB, geçtiğimiz günlerde yaşanan fırtına ve şiddetli yağış nedeniyle kirlenen Kilyossahilin temizledi.


Özel Sektörde 2020 Yılı Ücret Artışı Beklentisi Yüzde 16

Lider insan kaynakları ve yönetim danışmanlığı firması Mercer, iş dünyasındaki ücret ile yan haklarda genel eğilim ve uygulamaları ortaya koyan ‘2020 Ücret ve Yan Haklar Araştırması’nın sonuçlarını açıkladı. Yıl sonu enflasyon tahminlerinin artmasıyla beraber güncellenen araştırmaya göre, özel sektörün 2020 için öngördüğü ortalama yüzde 16 olarak belirlendi.


Evlilik Hazırlıkları Fuarı’Nda Altınyıldız Classics Şıklığı

Erkek giyim sektörünün öncü markası Altınyıldız Classics, 17-19 Ocak tarihleri arasında Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşen Evlilik Hazırlıkları Fuarı’nda, farklı düğün konseptlerine farklı tarzlar sunan özel kreasyonunu, stil sahibi damat adaylarıyla buluşturdu.


Etiketler: MaxiCook, Buharlı, Pişirici, için, pişirme

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.