30 Mayıs 2019 Perşembe 12:52

MODA

Yılın “Customer Brand”Leri Belli Oldu

Mayıs 2019

Yılın “Customer Brand”Leri Belli Oldu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

“Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten Markalar”ın yarıştığı A.L.F.A. Awards’da kazananlar 28 Mayıs Salı günü, Deneyim Tasarımı ve Yönetimi Zirvesi XCO’19’un hemen ardından Yapı Kredi bomontiada’da gerçekleştirilen görkemli bir törenle ödüllerine kavuştu. Marketing Türkiye ve AKADEMETRE iş birliğiyle düzenlenen ve bu sene beşinci defa yılın “Customer Brand”lerinin belirlendiği A.L.F.A Awards’da 44 kategoride deneyimi en iyi yaşatan markalar “Customer Brand” seçilerek ödüllendirildi.

2015 yılından beri “Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten Markalar”ın ödüllendi­rildiği A.L.F.A. Awards’un beşincisi bu yıl 28 Mayıs Salı günü Yapı Kredi bomontiada’da gerçekleşti. Müşteri deneyimi yönetimindeki başarılarıyla, müşterisiyle sağlıklı ve sürdürülebilir bir ilişki kuran markaların ödüllendirildiği A.L.F.A Awards’da bu yıl kategori sayısı 44’e çıkartıldı. Törende kargodan beyaz eşyaya, dijital yayın platformlarından ev tekstiline, fast food’dan giyim sektörüne kadar müşteri deneyimini en iyi yaşatan markalar ödüllendirildi.

Halk oylaması sonucunda; Akaryakıt Kategorisi’nin birincisi Opet olurken, Atıştırmalık Kategorisi’nin birincisi Ülker oldu. Ayakkabı/Çanta/Deri Giyim Kategorisi’nin birincisi Deichmann, Bankacılık Kategorisi’nin birincisi Garanti Bankası, Beyaz Eşya Kategorisi’nin birincisi ise Arçelik olarak seçildi. Binek Otomotiv Kategorisi’nin birincileri Mercedes Benz / BMW, Bireysel Emeklilik Kategorisi’nin birincisi Anadolu Hayat Emeklilik, Dijital Yayın Platformları Kategorisi’nin birincisi Digiturk, Elektromarket Kategorisi’nin birincisi ise Teknosa olarak belirlendi. Ev Tekstili Kategorisi’nin birincisi Madame Coco, Fast Food Kategorisi’nin birincisi Burger King, Gıda Kategorisi’nin birincisi Sütaş, Giyim/Moda Kategorisi’nin birincisi LC Waikiki olarak halk tarafından seçildi. A.L.F.A Awards Ödül Töreni’nin diğer kategorilerdeki birincileri ise sırasıyla şöyle:

A.L.F.A. Awards’un Metodolojisi:

İlginizi Çekebilir

Tepe Çağrı Merkezi’Nden 5 Farklı Dilde Hizmet İmkânı

Müşterilerine sunduğu özel hizmetleriyle dikkat çeken %100 yerli sermayeli Tepe Çağrı Merkezi, Türkçe’nin dışında İngilizce, Arapça, Fransızca ve Rusça dillerinde sunduğu hizmetlerle uluslararası firmalara çözüm ortağı olma imkânı sunuyor.


Ebeveynlerin Can Sıkıntısı Çocuklarda İştahsızlık

Batıgöz Sağlık Grubu


Kadıköy Belediyesi’Nden Stk’Ları Güçlendirme Protokolü

Kadıköy’de faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının (STK) desteklenmesi ve geliştirilmesi amacıyla Kadıköy Belediyesi ile İstanbul Bilgi Üniversitesi arasında işbirliği protokolü yapıldı. Protokolün ilk adımı, Kent Konseyi bünyesinde bulunan STK’lara 8 Temmuz-8 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek yaz okulu ile başlıyor.


Türk Hekim Paratiroid Naklinde Yeni Yöntem Geliştirdi

Paratiroid organ yetmezliği nedeniyle uzun yıllar tedavi gören İlknur Yeşil, Yeditepe Üniversitesi Hastaneleri Paratiroid Nakli Kliniği’nden Endokrin Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Erhan Ayşan tarafından hayata geçirilen yeni yöntemle sağlığına kavuştu. Karın içine uygulanan paratiroid doku nakli Uluslararası Patent Enstitüsü tarafından onaylandı ve tıp literatürüne girdi.


Güneydoğu’Daki Kobi’Lerin “Kapsayıcı İş Eğitimi” İstanbul’Da Devam Ediyor

Güneydoğu iş dünyasının temsilcileri, İstanbul’da STK, akademi ve iş insanları ile buluşuyor


Etiketler: Kategorisi, birincisi, ALFA, Awards, Müşteri

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.