30 Mayıs 2019 Perşembe 12:52

MODA

Yılın “Customer Brand”Leri Belli Oldu

Mayıs 2019

Yılın “Customer Brand”Leri Belli Oldu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

“Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten Markalar”ın yarıştığı A.L.F.A. Awards’da kazananlar 28 Mayıs Salı günü, Deneyim Tasarımı ve Yönetimi Zirvesi XCO’19’un hemen ardından Yapı Kredi bomontiada’da gerçekleştirilen görkemli bir törenle ödüllerine kavuştu. Marketing Türkiye ve AKADEMETRE iş birliğiyle düzenlenen ve bu sene beşinci defa yılın “Customer Brand”lerinin belirlendiği A.L.F.A Awards’da 44 kategoride deneyimi en iyi yaşatan markalar “Customer Brand” seçilerek ödüllendirildi.

2015 yılından beri “Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten Markalar”ın ödüllendi­rildiği A.L.F.A. Awards’un beşincisi bu yıl 28 Mayıs Salı günü Yapı Kredi bomontiada’da gerçekleşti. Müşteri deneyimi yönetimindeki başarılarıyla, müşterisiyle sağlıklı ve sürdürülebilir bir ilişki kuran markaların ödüllendirildiği A.L.F.A Awards’da bu yıl kategori sayısı 44’e çıkartıldı. Törende kargodan beyaz eşyaya, dijital yayın platformlarından ev tekstiline, fast food’dan giyim sektörüne kadar müşteri deneyimini en iyi yaşatan markalar ödüllendirildi.

Halk oylaması sonucunda; Akaryakıt Kategorisi’nin birincisi Opet olurken, Atıştırmalık Kategorisi’nin birincisi Ülker oldu. Ayakkabı/Çanta/Deri Giyim Kategorisi’nin birincisi Deichmann, Bankacılık Kategorisi’nin birincisi Garanti Bankası, Beyaz Eşya Kategorisi’nin birincisi ise Arçelik olarak seçildi. Binek Otomotiv Kategorisi’nin birincileri Mercedes Benz / BMW, Bireysel Emeklilik Kategorisi’nin birincisi Anadolu Hayat Emeklilik, Dijital Yayın Platformları Kategorisi’nin birincisi Digiturk, Elektromarket Kategorisi’nin birincisi ise Teknosa olarak belirlendi. Ev Tekstili Kategorisi’nin birincisi Madame Coco, Fast Food Kategorisi’nin birincisi Burger King, Gıda Kategorisi’nin birincisi Sütaş, Giyim/Moda Kategorisi’nin birincisi LC Waikiki olarak halk tarafından seçildi. A.L.F.A Awards Ödül Töreni’nin diğer kategorilerdeki birincileri ise sırasıyla şöyle:

A.L.F.A. Awards’un Metodolojisi:

İlginizi Çekebilir

Prof. Dr. Nevzat Tarhan; “Anlam Arayışı, Seçimlerimizle Oluşan Bir Yolculuktur”

BİAKADEMİ Kurucusu Dağhan Rasim Işık’ın açılış konuşması ardından Üsküdar Üniversitesi Rektörü, Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan, “Anlamın Parçası Olarak İnsan” başlıklı açılış konferansında anlam arayışının seçimlerimizle oluşan bir yolculuk olduğunu vurguladı.


Akut Spor Kulübü'nün 10. Yaşgünü, Sokak Oyunları Etkinliğiyle Kutlanacak

AKUT Spor Kulübü'nün 10. Yaşgünü, Sokak Oyunları Etkinliğiyle Kutlanacak


Başkan İmamoğlu Eldivenini Taktı, Poşetini Aldı, Çöp Topladı!

BAŞKAN İMAMOĞLU ELDİVENİNİ TAKTI, POŞETİNİ ALDI, ÇÖP TOPLADI!


İzmir’De Livaneli Çiçekleri Açtı

“ADI NE OLURSA OLSUN ÇOCUKLAR ÖLMEMELİ”


Güyad Yönetim Kurulu Güneş Enerjisi Sektörünü Masaya Yatırdı

21 Eylül 2019


Etiketler: Kategorisi, birincisi, ALFA, Awards, Müşteri

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.