12 Aralık 2019 Perşembe 16:08

GÜNDEM

Yılın En İyi Radyo Programı Ödülü, Radyospor’Un!

Türkiye Spor Yazarlar Derneği (TSYD) tarafından düzenlenen "TSYD Yılın En İyileri" yarışmasında Radyospor programcısı Özgür Sancar, Necati Karakaya Radyo Ödülü’nün sahibi oldu.

Yılın En İyi Radyo Programı Ödülü, Radyospor’Un!
Yılın En İyi Radyo Programı Ödülü, Radyospor’Un!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye Spor Yazarları Derneği tarafından düzenlenen “TSYD Yılın En İyileri” yarışmasında ödül kazananlar belirlendi. Yılın en iyi radyo programı kategorisinde ödül Radyospor’un oldu. Radyospor’da Özgür Sancar, Roma eski sportif direktörü Monchi ile yaptığı telefon bağlantısı ile Necati Karakaya Radyo Ödülü’ne layık görüldü. Pazartesi, Salı, Perşembe ve Cuma 15.00-17.30 arasında, Çarşamba günleri ise 15:00-16:30 arasında “Spor Kazanı” adlı programıyla dinleyicilerle buluşan Özgür Sancar, çok özel konukları ile spor gündeminin nabzını tutmaya devam ediyor.

“TSYD Yılın En İyileri” yarışmasında ulusal ve yerel basının çeşitli dallarında 145 eser, 40’tan 100’e kadar geleneksel puanlama yöntemi ile jüri üyeleri tarafından belirlendi. 2018 Yılı Spor Gazeteciliği eserlerini kapsayan yarışmanın Koordinatörlüğünü Murat Ağca üstlendi. Yarışma jürisi ilgili yönetmelik uyarınca başkanlığa oybirliği ile Ahmet Çakır’ı seçti. Ahmet Fisunoğlu, Bülent Tuncay, Coşkun Türk, Ersin Şiyhan, Fuat Ercan, Hasan Sarıçiçek, Hüseyin Sakarya, İlhan Uzundurukan, Melih Gümüşbıçak, Mustafa Karagöl, Tahir Kum, Vedat Danacı ve Yasin Yıldırım ise jüri üyesi olarak görev aldı.

Jüri bu yıla özgü olmak üzere yakın zamanda yitirdiği meslek büyüklerinin isimlerini bir vefa örneği göstermek amacıyla ödül dallarına verilmesini kararlaştırdı. Buna göre radyo ödülüne Necati Karakaya, haber ödülüne Taki Doğan ve röportaj ödülüne Celal Demirbilek adını verdi.

Yarışmanın ödül törenini tarihinin TSYD tarafından önümüzdeki günlerde açıklanacağı belirtildi.

Radyospor hakkında:

Saran Group bünyesinde bulunan, Türkiye'nin ilk spor radyosu olan Radyospor, zirvedeki yerini koruyor.“Sporun tek adresi” sloganı ile yayın yapan Radyospor, gündemi belirleyen kaliteli içeriği ile gazete ve televizyonlarda en fazla referans gösterilen spor radyosu. Yayın akışının tamamını spor programları ve canlı spor yayınlarına ayıran Radyospor,07 – 24 saatleri arasında sporun her dalından haber veriyor. Radyospor yayınları, ayrıca tüm mobil işletim sistemleri ile uyumlu olan dijital aplikasyonu aracılığıyla da stüdyodan canlı olarak dinlenebiliyor.

Radyospor’u Takip Edin:

İnternetten dinlemek için: http://www.radyospor.com/ Uydu: Türksat 4A. F:12605, Polorizasyon: Dikey, S:27500, Fac: 2/3 Android: Radyospor İOS: Radyospor Twitter/radyospor Facebook/radyospor Instagram/radyospor

Saran Group Hakkında

1990 yılından bu yana farklı sektörlerde faaliyet gösteren bir şirketler topluluğu olan Saran Group yüzde yüz öz sermayeli olup, medya, yayıncılık, online, turizm, havacılık, ve savunma olmak üzere 6 sektörde faaliyet göstermektedir. Ulusal kalkınma planları ile uyum sağlayarak, uzun vadeli iş planlamaları da yapan Saran Group, 33 şirket ve 3.500’i aşkın çalışanıyla Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden biridir.

Dilek Duran/ İDEA Halkla İlişkiler

Ulduz Ganioğlu/ Saran Media

İlginizi Çekebilir

Turizmcilerin Gündeminde Dijital Dönüşüm Var

Dijital mecralar, etkili influencer’ların ortaya çıkışı ve müşteri odaklı yeni teknolojiler, turizm pazarlaması ve satışında yeni bir döneme geçildiğinin habercisi. 24. EMITT Fuarı’nda uzmanlar turizmde dijital dönüşümü tartışacak.


Eset Yarıyıl Tatilinde Çocuğunuzu Ekrandan Uzak Tutmanın Yolları

20 Ocak 2020


Yataş’Tan Sömestr Tatiline Özel Kampanya

Türkiye’nin uyku ürünlerinde kalite, konfor ve yeni teknoloji denince ilk akla gelen markası Yataş Bedding, sömestr tatiline özel kampanyasıyla çocuklarını mükemmel Yataş uykusuyla tanıştırmak isteyen ebeveynlere avantajlı fiyatlar sunuyor.


“Hedef İstanbul’U Festivaller Şehri Yapmak”

İBB Turizm Platformu tarafından düzenlenen İstanbul Turizm Çalıştayı’nda konuşan İBB Genel Sekreter Yardımcısı Şengül Altan Arslan, İstanbul’u festival şehri yapmak istediklerini söyledi.


Migros Aile Kulüpleri Yarıyıl Tatilinde Çocukları Bekliyor

Düzenlediği ücretsiz kurslarla bugüne kadar 195 bin kişiye hobi ve meslek kazandıran Migros Aile Kulüpleri, yarıyıl tatilindeki çocuklar için eğitim ve eğlenceyi bir araya getiriyor.


Etiketler: Radyospor, spor, Saran, ödül, Group

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.