18 Kasım 2019 Pazartesi 10:04

GÜNDEM

Yılın İlk Ara Tatilinde Öğrenciler Renklerin Gücünden İlham Alıyor Adel Kalemcilik

Yılın İlk Ara Tatilinde Öğrenciler

Yılın İlk Ara Tatilinde Öğrenciler Renklerin Gücünden İlham Alıyor  Adel Kalemcilik
Yılın İlk Ara Tatilinde Öğrenciler Renklerin Gücünden İlham Alıyor  Adel Kalemcilik
Yılın İlk Ara Tatilinde Öğrenciler Renklerin Gücünden İlham Alıyor  Adel Kalemcilik
Yılın İlk Ara Tatilinde Öğrenciler Renklerin Gücünden İlham Alıyor  Adel Kalemcilik
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Renklerin Gücünden İlham Alıyor

Adel, birbirinden renkli ve yaratıcı ürünleriyle yılın ilk ara tatilinde öğrencilere renklerle dolu bir dünya sunuyor

West Chester ve Delaware Üniversitesi’nde yürütülen araştırmaya göre*, çocukların boş vakitlerinde sanatla ilgilenmeleri, yazım ve çizimle uğraşmaları, okuma yazma, matematik veya dil gibi bazı genel becerilerinin gelişmelerini hızlandırıyor, stres seviyelerinin azalmasına yardımcı oluyor. Türkiye’de kırtasiye denince ilk akla gelen ve nesillerin gelişimine eşlik eden Adel Kalemcilik ise 18-22 Kasım tarihlerini kapsayan yarıyıl tatilinde öğrencileri yaratıcılığa teşvik ediyor. Kaliteli, güvenli ve ulaşılabilir ürünleriyle çocukların düş gücünü kullanarak kendilerini keşfetmelerine yardımcı olan şirket, yılın ilk ara tatilinde de öğrencileri yalnız bırakmıyor. Her bütçeye uygun, kaliteli ve güvenli Adel ürünleri hem ailelerin bütçesini yormuyor hem de öğrencilerin hayal dünyasını zenginleştiriyor.

Adel Kalemcilik Genel Müdürü Evrim Hizaler, “Yeni eğitim öğretim sistemiyle birlikte bilgiye ve yetkinliğe çağın gereklilikleri doğrultusunda yüksek seviyede önem veren bir yaklaşım benimseniyor. Adel Kalemcilik olarak biz de gelecek nesillerin hayatlarına, kaliteli, yaratıcılığı tetikleyen ve ergonomik ürünlerimizle dokunabilmek için öğrencilerin hem okul dönemlerinde hem de tatil dönemlerinde yaratıcılıklarını artıracak, onları geliştirecek ürünleri onların beğenisine sunuyoruz. 8 ana grupta, 1.000‘e yakın ürün çeşidimizi aynı fabrika içinde üretme yeteneğine sahip, dünyadaki sayılı üreticilerden biri olarak portföyümüzdeki 3 bin 800’e yakın ürün çeşidi ile tüketicilerin artan ürün çeşitliliği taleplerini karşılamaya devam ediyoruz” dedi.

Yarıyıl tatili Adel ile renklenecek

Rahat ve yumuşak kullanımı ile Adel Pastel Boyalar, yaratıcılığını harekete geçirmek isteyen tüm çocukları renklerin dünyasına davet ediyor. Yoğun bir ders dönemine renkli bir mola vermek isteyen öğrenciler, pastel boyalarla yaratıcılıklarını ortaya koyarken, ufalanmadan temiz kullanım sağlayan Adel Pastel Boyalar da ailelerini mutlu ediyor.

Eğlenceli kullanımı ve birbirinden canlı renkleri ile Adel suluboyalar, kağıt üzerinde benzersiz bir deneyim sunuyor. Çocuklar Adel suluboyaların renk örtücülüğüne bayılıyor ve renkleri tek tek kullanabildikleri gibi, karıştırarak da zengin çeşitlemeler elde edebiliyor.

Suda çözünebilir, yüksek kaliteli ve parlak renklere sahip olan Adel Parmak Boyaları ise çocuklara kağıdın ötesinde bir dünya sunarak, karton ve seramik üzerinde de renklerden eserler yaratmalarını sağıyor.

***

Adel Kalemcilik hakkında:

Türkiye’de kırtasiye denince ilk akla gelen ve bir geleneğe dönüşen Adel Kalemcilik, 1969’da İstanbul-Kartal’daki üretim tesisinin açılışıyla faaliyete geçti. Anadolu Grubu bünyesinde faaliyet gösteren ve 1996 yılında Borsa İstanbul’da işlem görmeye başlayan Adel , dünyanın en eski yazım gereçleri firması olan Faber-Castell ile kuruluşundan bu yana sürdürdüğü işbirliğini 1995 yılında ortaklıkla pekiştirdi. Adel, bu ortaklığın gücü ile Türkiye’ye değer katan yatırımlarını ara vermeden sürdürüyor. Temmuz 2015’de Çayırova’daki yeni üretim tesisine taşınan Adel Kalemcilik, 4.500’e yakın ürün çeşidi ile Türkiye’de üretilen ve ithal edilen Faber-Castell, Graf von Faber-Castell, Adel, Adeland, Atlas ve Max markalarının pazarlama ve satışını gerçekleştiriyor. Perakende sektöründeki deneyimi ve geniş bayi ağıyla 2015 yılında oyuncak sektörüne giren Adel,iki yıldan fazla süren yapılan titiz çalışmalar ve pazar araştırmaları sonucunda, kendi yarattığı Adeland markası dışında Auldey, Lotus, WOW ve NICI gibi dünyanın önde gelen markaları bu yeni kulvarda hızlı adımlarla ilerlemeye devam ediyor. 2018 yılında gerçekleştirdiği iyiliğe adanan relansmanı ile Adel, tamamen yenilenen marka yüzü ve ürün portföyünü hayata geçirdi. Özünde barındırdığı “iyilik” değerini benimseyerek eğitimin ve eğitimde yaratıcılığın en büyük destekçisi olan, eğitim, sanat ve spor olmak üzere çok sayıda sponsorluk ve sosyal sorumluluk projesi yürütüyor.

İlginizi Çekebilir

Fibrobeton, Yga İşbirliği İle Düzce’De Mucit Çocuklar Yetiştirecek...

Fibrobeton “Çocuklarımız bilimle büyüsün” dedi,


Davutoğlu' Nun Ekibine İş Dünyasından Önemli Transfer!

Geçtiğimiz hafta sonu Ahmet Davutoğlu, kurucular kurulu üyeleriyle Bolu Büyük Abant Oteli' nde kamp yaptı. Avrasya Sanayi ve İşadamları Derneği (ASİAD) Genel Başkanı Ömer Faruk Başaran, hafta sonu kampa katıldı ve Ahmet Davutoğlu' nun partiye katılma teklifini kabul etti. Yoğun bir ilginin olduğu toplantıda teşkilat yapılanması tamamlanan partinin, tüm illerde oluşturulan isim havuzlarından çalışmak isteyenlerle görüşmeler ve atamalar yapıldı. Bir hafta içinde partinin kurulacağı, Ankara’ da genel merkez ve İstanbul’ da il başkanlığı binalarının tutulduğu gelen haberler arasında.


‘Büyük Gözaltı’ 10 Aralık’Ta!

Taner Barlas’ın kurguladığı, Rutkay Aziz’in yönettiği ve iki usta tiyatrocunun aynı zamanda rol da aldıkları ‘Büyük Gözaltı’ (1984) oyunu, 10 Aralık Salı saat 20:30’da Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde tiyatroseverlerle buluşuyor.


İbb’De Yeni Atamalar

İBB’DE YENİ ATAMALAR


İstanbullular’In Yarısından Çoğu Kendini Yalnız Hissediyor

2 İstanbullu’dan 1’i yalnız!


Etiketler: Adel, Kalemcilik, ürün, Türkiye, ediyor

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.