18 Kasım 2019 Pazartesi 10:04

GÜNDEM

Yılın İlk Ara Tatilinde Öğrenciler Renklerin Gücünden İlham Alıyor Adel Kalemcilik

Yılın İlk Ara Tatilinde Öğrenciler

Yılın İlk Ara Tatilinde Öğrenciler Renklerin Gücünden İlham Alıyor  Adel Kalemcilik
Yılın İlk Ara Tatilinde Öğrenciler Renklerin Gücünden İlham Alıyor  Adel Kalemcilik
Yılın İlk Ara Tatilinde Öğrenciler Renklerin Gücünden İlham Alıyor  Adel Kalemcilik
Yılın İlk Ara Tatilinde Öğrenciler Renklerin Gücünden İlham Alıyor  Adel Kalemcilik
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Renklerin Gücünden İlham Alıyor

Adel, birbirinden renkli ve yaratıcı ürünleriyle yılın ilk ara tatilinde öğrencilere renklerle dolu bir dünya sunuyor

West Chester ve Delaware Üniversitesi’nde yürütülen araştırmaya göre*, çocukların boş vakitlerinde sanatla ilgilenmeleri, yazım ve çizimle uğraşmaları, okuma yazma, matematik veya dil gibi bazı genel becerilerinin gelişmelerini hızlandırıyor, stres seviyelerinin azalmasına yardımcı oluyor. Türkiye’de kırtasiye denince ilk akla gelen ve nesillerin gelişimine eşlik eden Adel Kalemcilik ise 18-22 Kasım tarihlerini kapsayan yarıyıl tatilinde öğrencileri yaratıcılığa teşvik ediyor. Kaliteli, güvenli ve ulaşılabilir ürünleriyle çocukların düş gücünü kullanarak kendilerini keşfetmelerine yardımcı olan şirket, yılın ilk ara tatilinde de öğrencileri yalnız bırakmıyor. Her bütçeye uygun, kaliteli ve güvenli Adel ürünleri hem ailelerin bütçesini yormuyor hem de öğrencilerin hayal dünyasını zenginleştiriyor.

Adel Kalemcilik Genel Müdürü Evrim Hizaler, “Yeni eğitim öğretim sistemiyle birlikte bilgiye ve yetkinliğe çağın gereklilikleri doğrultusunda yüksek seviyede önem veren bir yaklaşım benimseniyor. Adel Kalemcilik olarak biz de gelecek nesillerin hayatlarına, kaliteli, yaratıcılığı tetikleyen ve ergonomik ürünlerimizle dokunabilmek için öğrencilerin hem okul dönemlerinde hem de tatil dönemlerinde yaratıcılıklarını artıracak, onları geliştirecek ürünleri onların beğenisine sunuyoruz. 8 ana grupta, 1.000‘e yakın ürün çeşidimizi aynı fabrika içinde üretme yeteneğine sahip, dünyadaki sayılı üreticilerden biri olarak portföyümüzdeki 3 bin 800’e yakın ürün çeşidi ile tüketicilerin artan ürün çeşitliliği taleplerini karşılamaya devam ediyoruz” dedi.

Yarıyıl tatili Adel ile renklenecek

Rahat ve yumuşak kullanımı ile Adel Pastel Boyalar, yaratıcılığını harekete geçirmek isteyen tüm çocukları renklerin dünyasına davet ediyor. Yoğun bir ders dönemine renkli bir mola vermek isteyen öğrenciler, pastel boyalarla yaratıcılıklarını ortaya koyarken, ufalanmadan temiz kullanım sağlayan Adel Pastel Boyalar da ailelerini mutlu ediyor.

Eğlenceli kullanımı ve birbirinden canlı renkleri ile Adel suluboyalar, kağıt üzerinde benzersiz bir deneyim sunuyor. Çocuklar Adel suluboyaların renk örtücülüğüne bayılıyor ve renkleri tek tek kullanabildikleri gibi, karıştırarak da zengin çeşitlemeler elde edebiliyor.

Suda çözünebilir, yüksek kaliteli ve parlak renklere sahip olan Adel Parmak Boyaları ise çocuklara kağıdın ötesinde bir dünya sunarak, karton ve seramik üzerinde de renklerden eserler yaratmalarını sağıyor.

***

Adel Kalemcilik hakkında:

Türkiye’de kırtasiye denince ilk akla gelen ve bir geleneğe dönüşen Adel Kalemcilik, 1969’da İstanbul-Kartal’daki üretim tesisinin açılışıyla faaliyete geçti. Anadolu Grubu bünyesinde faaliyet gösteren ve 1996 yılında Borsa İstanbul’da işlem görmeye başlayan Adel , dünyanın en eski yazım gereçleri firması olan Faber-Castell ile kuruluşundan bu yana sürdürdüğü işbirliğini 1995 yılında ortaklıkla pekiştirdi. Adel, bu ortaklığın gücü ile Türkiye’ye değer katan yatırımlarını ara vermeden sürdürüyor. Temmuz 2015’de Çayırova’daki yeni üretim tesisine taşınan Adel Kalemcilik, 4.500’e yakın ürün çeşidi ile Türkiye’de üretilen ve ithal edilen Faber-Castell, Graf von Faber-Castell, Adel, Adeland, Atlas ve Max markalarının pazarlama ve satışını gerçekleştiriyor. Perakende sektöründeki deneyimi ve geniş bayi ağıyla 2015 yılında oyuncak sektörüne giren Adel,iki yıldan fazla süren yapılan titiz çalışmalar ve pazar araştırmaları sonucunda, kendi yarattığı Adeland markası dışında Auldey, Lotus, WOW ve NICI gibi dünyanın önde gelen markaları bu yeni kulvarda hızlı adımlarla ilerlemeye devam ediyor. 2018 yılında gerçekleştirdiği iyiliğe adanan relansmanı ile Adel, tamamen yenilenen marka yüzü ve ürün portföyünü hayata geçirdi. Özünde barındırdığı “iyilik” değerini benimseyerek eğitimin ve eğitimde yaratıcılığın en büyük destekçisi olan, eğitim, sanat ve spor olmak üzere çok sayıda sponsorluk ve sosyal sorumluluk projesi yürütüyor.

İlginizi Çekebilir

Penti'de Sevginin Kırmızı Yorumu

Türkiye'nin love mark'ı Penti, 14 Şubat'ı heyecan verici iç giyim ve pijama takımlarıyla karşılıyor. Aşkın simgesi kırmızıyı baş tacı eden koleksiyon, çarpıcı siyah ve sempatik pembelere de yer açıyor.


Soğuk Havalarda Romatizmadan Koruyan 8 Öneri

Kas-iskelet sistemini ilgilendiren tüm ağrılı durumlar romatizmal hastalıklar olarak adlandırılıyor. Hastanın yaşam kalitesini oldukça düşürüyor, ekonomik ve sosyal hayatı da olumsuz etkiliyor.Her mevsimde görülebilen romatizmal hastalıklar, özellikle kış aylarında soğuk hava nedeniyle daha fazla belirginleşiyor. Alınacak bazı önlemler ile hastalığın etkileri kontrol altına alınabiliyor. Memorial Diyarbakır Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü’nden Uz. Dr. Tacettin Mirzaoğlu, romatizmal hastalıklar ve korunma yöntemleri hakkında bilgi verdi.


Aşka Tergan Yorumu

Sevgililer Günü’nde çiftler, aşklarını ifade etmenin en sıcak yolunu Tergan’ın şık ayakkabıları, çantaları ve aksesuarlarında buluyor. Her zevke uygun hediye alternatiflerinin yer aldığı koleksiyon, hem kadınların hem erkeklerin kalbini ısıtacak tasarımlarla 14 Şubat’a hazır.


Bülten M•A•C İle Sevgililer Günü Görünümünü Seç

M•A•C’in sezon trendlerini takip eden Sevgililer Günü önerilerine kulak ver!


Türkiye’Deki Pos Cihazları, Siber Saldırganların Hedefinde

Trend Micro Hakkında:


Etiketler: Adel, Kalemcilik, ürün, Türkiye, ediyor

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.