21 Ekim 2019 Pazartesi 11:12

GÜNDEM

Yüksek Konsantre C Vitaminli Serum Dermaceutic Trı Vıta C30

Dermokozmetik konseptinin öncü markalarından Fransız Dermaceutic Laboratuvarları’nın geliştirdiği, Dermaceutic Tri Vita C30 ile C Vitamininin eşsiz gücünü cildinizde hissedebilirsiniz. %30'luk eşsiz bir konsantrasyonda üç C vitamini formunun sinerjik hareketlerini ilk kez birleştirerek, cildin çeşitli katmanlarına ulaşmak ve daha uzun süreli yaşlanma karşıtı ve antioksidan fayda sağlamak için tasarlandı.

Yüksek Konsantre C Vitaminli Serum Dermaceutic Trı Vıta C30
Yüksek Konsantre C Vitaminli Serum Dermaceutic Trı Vıta C30
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dermaceutic Tri Vita C30, C Vitamininin 3 eşsiz ve yenilikçi formu ile derinin en derin katmanlarına kadar ulaşıyor ve zaman içerisinde antioksidan faydalarını açığa çıkartıyor. Cildin farklı derinliklerine ulaşarak, serbest radikallerin neden olduğu hasarları onarmaya ve korumaya katkıda bulunur. Sonuç olarak; cildin daha parlak, daha sağlıklı ve daha genç görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Dermaceutic Tri Vita C30’un içeriğinde tam emilim için optimal miktarda bulunan L-askorbik asit; cildimizin güneş ışınlarına maruz kalması nedeniyle oluşan serbest radikallerden korur. Kolajen üretimini destekler ve antioksidan özelliği sayesinde, ciltte oluşan lekelerin görünümü azaltmaya yardımcı olur. Güçlü ürün etkinliği için önerilen dozdaki Askorbil silanolyaşlanma karşıtı etki sunar. Foto-yaşlanma belirtileriyle savaşan ve kolajen sentezini destekleyen Askorbil ester ikili yaşlanma karşıtı etki sunar. Foto koruma sağlayarak UV ışınlarına maruz kalma nedeni ile uyarılan oksidatif stres ile mücadele ediyor. Kolajen aktivitesini harekete geçirerek, kolajen sentezini hızlandırmaya ve cildin elastikiyetini artırmaya yardımcı. melaninin keratinositlere geçişini azaltmaya yardımcı olarak lekeli cilt görünümünü önler, ten rengini bütünleştirir ve aydınlık bir görünüm kazandırır.

Paraben ve koku verici maddeler içermeyen, doktor kliniklerinde satılan Dermaceutic Tri Vita C30, cilt hassasiyetine göre her sabah veya akşam temiz cilde uygulanıyor.

Dermaceutic Tri Vita C30, 30 ml. Satış Fiyatı : 679,27 TL

İlginizi Çekebilir

Pandemi Günlerinde Kalp Sağlığı İçin 20 Dakika Egzersiz Şart

Pandemi günlerinde kalp sağlığı için 20 dakika egzersiz şart


Koç Fıntech Forum’Da Küresel Finansın Yeni Normali Tartışılacak

Covid-19 sonrası dünyada küresel finans sektörünün nasıl şekilleneceği, bu sektörün yeni normalinin ne anlama geleceği İstanbul’da düzenlenecek olan iki online panelde bütün boyutlarıyla tartışılıyor. Koç Okulu tarafından düzenlenecek olan 2020 Koç FinTech Forum kapsamında İngilizce olarak gerçekleştirilecek etkinlik FİBA Holding Kurucu ve Onursal Başkanı Hüsnü Özyeğin’in 13.00’daki açılış konuşmasıyla başlayacaktır.


Sahurda Alışverişi Sevdik!

Ticaret Sicil No: 521008


Lcw Home İle Evlere Yaz Dokunuşu

LCW Home, mutfaklardan salona, balkon ve bahçelerden yatak odasına kadar doğadan ilham aldığı tasarımlarıyla yazı evinize getiriyor. LCW Home’un yazı hissettiren ürünleriyle evlerin enerjisi değişiyor.


Ayd Avm’Lerin Paydaşları İle İlişkilerinde Kısa Vadede Öngörülen Uygulamaları Hakkında Açıklama

Salgınla mücadelede ülkemizin ortaya koyduğu başarıda katkısı olan başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere sağlık ordumuza, salgının toplumsal hayatımız ve ekonomimiz üzerindeki etkilerini en aza indirmek için gayret gösteren hükümetimiz ile kamu otoritelerine, kamu ve özel sektör çalışanlarına ve en önemlisi alınan tedbirlere hassasiyetle uyan vatandaşlarımıza müteşekkiriz.


Etiketler: Dermaceutic, Vita, yardımcı, daha, antioksidan

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.