19 Kasım 2019 Salı 17:01

GÜNDEM

Zade Vital'e Anlamlı Ar Ge Ödülü 7. Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Ve Ar Ge Merkezleri Ödül Töreni

Türkiye’nin 200. Ar-Ge merkezi ve doğal sağlık destek ürünleri alanındaki ilk Ar-Ge merkezi olma özelliği taşıyan Zade & Zade Vital İbn-i Sina Ar-Ge Merkezi, alanında başarılı merkezleri ödüllendirmek amacıyla bu yıl 7.’si gerçekleşen Teknoloji Geliştirme Bölgeleri ve Ar-Ge Merkezleri Ödül Töreni’nde ödül sahibi oldu.

  Zade Vital'e Anlamlı Ar Ge Ödülü  7. Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Ve Ar Ge Merkezleri Ödül Töreni
  Zade Vital'e Anlamlı Ar Ge Ödülü  7. Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Ve Ar Ge Merkezleri Ödül Töreni
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Tören sırasında Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’tan ödülü Helvacızade Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Büyükhelvacıgil ve Zade Vital Genel Müdürü K.Taha Büyükhelvacıgil aldı. Tahir Büyükhelvacıgil konu hakkında “135 yıllık köklü geçmişimizden destek aldığımız çalışmalarımız ile böyle değerli bir ödüle layık görülmekten dolayı Zade ve Zade Vital Ailesi olarak memnuniyet duyuyoruz. Ar-Ge merkezimiz bünyesinde ülkemizin bitkileri üzerinde çalışıyor ve dünya çapında ses getirecek katma değeri yüksek ürünlere dönüştürmek üzere çalışıyoruz. Avrupa’nın en yüksek yumuşak kapsül üretim kapasitesine sahip tesislerinden biri olmaktan ve Doğal Ürünler Araştırma ve Uygulama Merkezi’miz ile de sanayi- üniversite iş birliğini destekleyerek ülkemize teknoloji tabanlı katma değerli ürünler kazandırmanın da mutluluğu içerisindeyiz. Ülkemizin bitki zenginliğinin bu yıl itibarıyla ABD pazarına ihraç etmeye başladık. Ar-Ge çalışmalarımız ve tecrübelerimizi, destekleyici ve tamamlayıcı tıbba aktararak küresel ölçekte ses getiren ürünlere dönüştürmeye devam edeceğiz” dedi.

ZADE VITAL® HAKKINDA

Zade Vital Doğal Besin Destekleri Serisi, tohumun doğduğu Anadolu topraklarından çıkan, Akdeniz ve Karadeniz’in sağlık fışkıran bitki ve meyvelerinden güç bulan Türkiye’nin ilk sağlıklı yaşam markasıdır. 135 yıldır “nesiller boyu sağlık” ilkesi ile çalışan Helvacızade Grubu yoğun Ar-Ge yatırımı gerektiren ilaç sektöründe, üniversite ve sanayinin bilgi birikimi ve imkanlarını biraraya getirerek, 2012 yılında Ege Üniversitesi İlaç Geliştirme ve Farmakokinetik Araştırma Uygulama Merkezi ARGEFAR ile işbirliği içinde Zade Vital’i toplumla buluşturmuştur. Zade Vital, binlerce yıldır şifa ve güzellik amaçlı kullanılan bitki, meyve ve tohumları Ar-Ge ile birleştirerek dünyanın en zengin Soğuk Pres ürün çeşitliliğini sunmuştur. Bitki, meyve ve tohumları hiçbir ısıl işlem ve kimyasal işlem görmeden üreten Zade Vital, geniş ürün yelpazesi ile sadece belirli coğrafyalarda yetişen bitkileri, uluslararası GMP (Good Manufacturing Practices) standartlarında üreterek, farmasötik formda tüm dünya ile buluşturmaktadır. Zade Vital ürünleri Türkiye genelinde 16.590 eczanede, sadece doktor ve eczacı danışmanlığında insanlarımızla buluşmaktadır. Zade Vital; Nutrasötik ve Kozmesötik kategorileri ile 130 farklı ürün çeşidi ve 537 farklı ürün formu ile çocukluktan itibaren yaşamın her döneminde daha iyi hissetmek, yaşlanma etkilerini geciktirmek, hastalıklardan korunmak, güç ve enerji kazanmak, cildin sağlık ve güzelliğini korumaya ve sağlıkla yaş almaya destek olmaktadır. 2017 yılında ABD Chicago’da Zade Global Inc. şirketini kuran Helvacızade Grubu, dünya genelinde Zade Vital markası ile sağlık alanında fark yaratmak için çalışmalarına hızla devam etmektedir. Zade Vital hakkında detaylı bilgi için; www.zadevital.com, www.akilkupuyuz.com ve www.megagucuz adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Hanzade Tulan

Zade Vital Genel Müdür Yardımcısı

Sahra Bilgin

Effect BCW

Medya İlişkileri Direktörü

(212) 269 00 69 / (536) 583 00 31

Volkan Berberci

Effect BCW

Müşteri İlişkileri Temsilcisi

(212) 269 00 69

İlginizi Çekebilir

Pegasus’Un İkinci “A321 Neo”Su Filoya Katıldı

Pegasus Hava Yolları’nın 100 uçaklık Airbus siparişinin ikinci A321 Neo tipi uçağı filoya katıldı. Pegasus’un yeni A321 Neo’suna “Özden Ece” adı verildi.


Yataş Grup Saraybosna’Da İlk Enza Home Mağazasını Açtı

Global bir marka olma hedefiyle yurtdışındaki mağaza ağını her geçen gün biraz daha güçlendiren Yataş Grup, Saraybosna’daki ilk Enza Home mağazasını açtı. Açılışa Yataş Grup CEO’su Nuri Öztaşkın’ın yanı sıra Türkiye Cumhuriyeti Bosna Hersek Büyükelçisi Haldun Koç ve Bosna Hersek Ticari Ataşesi Sevgin Güngör de katıldı. Açılışta konuşan Yataş Grup CEO’su Nuri Öztaşkın, Bosna Hersek pazarındaki hedeflerinin 4 yıl içinde 4 mağaza açmak olduğunu söyledi.


‘Büyük Gözaltı’ 10 Aralık’Ta!

Taner Barlas’ın kurguladığı, Rutkay Aziz’in yönettiği ve iki usta tiyatrocunun aynı zamanda rol da aldıkları ‘Büyük Gözaltı’ (1984) oyunu, 10 Aralık Salı saat 20:30’da Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde tiyatroseverlerle buluşuyor.


56 Ülkeden 1200 Katılımcı Yatırım İçin İstanbul’Da Buluştu

Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi’nin ev sahipliğinde, İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) ve İslam Kalkınma Bankası işbirliğiyle düzenlenen “İslam İşbirliği Teşkilatı Üst Düzey Kamu ve Özel Sektör Yatırım Konferansı” resmi açılışı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleri ile gerçekleşti.


İbb’De Yeni Atamalar

İBB’DE YENİ ATAMALAR


Etiketler: Zade, Vital, Ar-Ge, sağlık, ürün

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.