4 Aralık 2019 Çarşamba 12:26

GÜNDEM

Zamanı Aşan Zarafet Huaweı Watch Gt 2

HUAWEI WATCH GT 2, düşük güç tüketimi ve yüksek performansının yanı sıra kadın kullanıcılara yönelik tasarlanan estetik görüntüsüyle beğeni topluyor. Sağlık takibiniz için güçlü algoritmalar kullanan HUAWEI Watch GT 2 42 mm serisi, 9,4 mm inceliğinde kavisli kadranı, ince ve şık metal çerçevesiyle zamanı daha zarif kılıyor.

 Zamanı Aşan Zarafet Huaweı Watch Gt 2
 Zamanı Aşan Zarafet Huaweı Watch Gt 2
 Zamanı Aşan Zarafet Huaweı Watch Gt 2
 Zamanı Aşan Zarafet Huaweı Watch Gt 2
 Zamanı Aşan Zarafet Huaweı Watch Gt 2
 Zamanı Aşan Zarafet Huaweı Watch Gt 2
 Zamanı Aşan Zarafet Huaweı Watch Gt 2
 Zamanı Aşan Zarafet Huaweı Watch Gt 2
 Zamanı Aşan Zarafet Huaweı Watch Gt 2
 Zamanı Aşan Zarafet Huaweı Watch Gt 2
 Zamanı Aşan Zarafet Huaweı Watch Gt 2
 Zamanı Aşan Zarafet Huaweı Watch Gt 2
 Zamanı Aşan Zarafet Huaweı Watch Gt 2
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

HUAWEI WATCH GT 2, HUAWEI’nin 3 boyutlu cam tasarımıyla, daha geniş ve sınırsız bir ekran oluşturan ilk akıllı saati olma özelliğini taşıyor. Ayrıca yeni akıllı saat, zengin sağlık programları ile daha fazla spor modu sunmanın yanı sıra, kapsamlı sağlık izleme ve yönetim yeteneklerini yenileyerek Bluetooth ile müzik dinleme gibi birçok işlevi gerçekleştiriyor.

Gelişmiş ekran özellikleri

HUAWEI WATCH GT 2 42mm serisi ayrıca 390 x 390 piksel ekran çözünürlüğüne, daha geniş renk gamına ve LCD ekranlardan daha üstün, kontrası daha yüksek, daha net ekran rengine sahip ultra ince tasarımıyla birlikte 1,2 inç AMOLED HD hassas dokunmatik ekranla donatıldı.

Profesyonel spor takibi

Spor modunda HUAWEI WATCH GT 2, sekiz açık hava sporu (koşu, yürüyüş, patika koşusu, bisiklet, açık deniz, triatlon) ve yedi kapalı salon sporu (Yürüyüş, koşu, bisiklet, yüzme havuzu, serbest çalışma, eliptik makine, kürek makinesi) dahil olmak üzere 15 spor modunu destekliyor. Bu 15 spor modu için akıllı saat, yaklaşık 190 veri türünün tam ve kesintisiz izlenmesini sağlıyor. WATCH GT 2, farklı sporlar için hedefli egzersiz öncesi veri analizi, egzersiz sırasındaki veri kayıt analizi ve sonrasında profesyonel tavsiyeler sunuyor.

Çok yönlü sağlık takibi

Sağlık takibinizi kolaylaştıran geliştirilmiş güçlü algoritmalardan faydalanan HUAWEI Watch GT 2, kullanıcıların sağlık takibini kolaylıkla yapabilmesini sağlıyor. Cihaz, kalp atış hızınızı, dinlenme, performans ve uyku halindeyken sürekli izleyerek size kalp değerlerinizi hatırlatıyor. TruRelax özelliği kalp atış hızınızın değişkenliği üzerinden stres seviyenizi ölçüyor.

Geliştirilmiş TruSleep 2.0 özelliği ise uyku esnasında kalp atış hızını ve uyku nefes kalitesini takip ederek uyku kalitenizi değerlendiriyor. Size uyku sorunlarıyla ilgili öneriler sunmasının yanında, kalp atış hızınız spor modu haricinde 100 bpm’nin üzerindeyse veya 10 dakikadan uzun olarak 50 bpm’nin altındaysa da sizi uyarıyor. Tüm bunlara ek olarak, uzun süre durağan kaldığınızı sizi bildirerek harekete geçmenizi sağlayabiliyor.

Ölçtüğü tüm sağlık verilerini kaydederek size anlamlı bir şekilde sunan HUAWEI Watch GT 2 sağlığınızı takip etmeniz için size en büyük kolaylığı sunuyor. HUAWEI Watch GT 2 şık bir akıllı saat olmanın da ötesinde, kullanıcılarına daha sağlıklı bir yaşam tarzının da yollarını açıyor.

Rakipsiz pil ömrü sunan Kirin A1 işlemcisi

HUAWEI WATCH GT 2, batarya ömrünü daha da artırmak için HUAWEI’nin özel Kirin A1 işlemcisi ile donatıldı. Uygulama işlemcisi olarak ise 30uA / MHZ endüstri ortalamasının çok altında olan 10uA / MHz'lik ultra düşük güç tüketimi sağlayan Cortex-M7 işlemcisi seçildi. Klasik modda, HUAWEI WATCH GT 2 42mm serisi, haftada 30 dakikalık Bluetooth çağrısı, 30 dakikaya kadar müzik çalma; 90 dakikalık egzersiz ve geceleri bilimsel uyku modu açıkken bir hafta boyunca sürekli çalışabiliyor. GPS açık halde spor yaparken sahip olduğu pil ömrü de eski nesle göre daha da arttı. GPS takipli spor modunda pil ömrü 15 saate kadar ulaşıyor.

HUAWEI Watch GT 2 42mm Classic modeli 1499TL tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatıyla tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Elegant modelinin ise 1599TL tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatıyla Ocak ayında satışta olması planlanıyor.

İlginizi Çekebilir

Honor Magic Earbuds İle Gürültüyü Engelleyin

HONOR hakkında


Geleceğin Doktorları O’Sıg İle İlk Kongrelerini Gerçekleştirdi

Türkiye’nin ilk ve tek öğrenci odaklı cerrahi kuruluşu olan O’SIG (Okan Surgery Interest Group), ilk kongresini gerçekleştirdi. İstanbul Okan Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Semih Baskan ve İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi hekimlerinin konuşmacı olduğu kongreye çeşitli illerden toplam 432 tıp öğrencisi katıldı.


Cargill Gıda Bülten Cargill’De Üst Düzey Atama

Cargill Gıda Orta Doğu, Türkiye & Afrika Bölgesi Kurumsal İlişkiler Direktörlüğüne Arzu Örsel atandı.


Official Predator Iem Pc’Leriyle Profesyoneller Gibi Oynayın

Predator, Katowice’de düzenlenen Intel Extreme Masters (IEM) etkinliğini fethetti!


Erkek Kısırlığı Tedavisinde Mikroçip Yöntemi

Tüp bebek tedavisinde en çok ilerleme kaydedilen konulardan biri de erkek kısırlığı alanı. Tüp bebek tedavisinde başarı şansını artırmanın en önemli yolunun iyi kalitede spermi iyi kalitede yumurta ile birleştirip gebelik potansiyeli en yüksek embriyoyu oluşturabilmek olduğunu belirten Anadolu Sağlık Merkezi Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanları Doç. Dr. Tayfun Kutlu ve Dr. Ebru Öztürk Öksüz, “Sperm seçimi çok önemli. Sperm problemi olan bir hasta karşımıza geldiğinde öncelikle bu sperm problemine neden olabilecek faktörler düşünülmeli, tedavisi olabilecek nedenler var ise tedavi edilmeli, yaşam şekillerinde gerekiyorsa değişiklik planlanmalı” açıklamasında bulundular.


Etiketler: HUAWEI, daha, spor, WATCH, uyku

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.