12 Ocak 2019 Cumartesi 11:42

GÜNDEM

"Zamansız Hikayeler" İn Kahramanı

“Zamansız Hikayeler” ile anılara yolculuk

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Küçük yaşlardan beri gazetecilik mesleğine aşık olan ve yıllar sonra bu hayalini gerçekleştiren usta gazeteci Erhan Karadağ, “Hüzünlü gerçeklerden neşeli haberlere Zamansız Hikayeler” kitabı ile anılarını kaleme aldı. Muhabirlik kariyerinin ardından temsilcilik göreviyle de bir çok başarılı habere imza atan Erhan Karadağ, başından geçenleri neşeli bir anlatım ile yazdığı kitabının yolculuğunu MAG okurları için anlattı.

Medyanın çok sesli olması gerektiğini ve bu sayede izleyicinin seçenekler arasında kendi ilgili duyduğu düşünceyi bir başka fikirle karşılaştırma imkanının bulunması gerektiğini belirten gazeteci, “Ben yazar değilim. Gazetecilik yaptığım dönemde bir çok anı biriktirme şansım oldu. Bunları kaleme almak da okurları memnun edince kitap haline getirmeye karar verdik” diyor. Bir daha gazeteciliğe dönme özleminiz var mı sorusuna“Öyle bir özlemim yok ancak tamamen de hayır demeliyim bilemiyorum. Ama daha çok hobilerim ile ilgili bir program ile geri dönmeyi düşünebilirim” olarak yanıtlıyor.

Ünlü oyuncu Ayça Ayşin Turan kapak yıldızı olduğu MAG Ocak sayısı, ünlü isimlerin konuk olduğu sayfaları ve dopdolu içeriği ile www.magdergi.com.tr , Turkcell Dergilik, Google Play, Apple Store ve seçkin kitapçılarda sizlerle buluşuyor.

İlginizi Çekebilir

Enerjisa Enerji’Nin Başarılı Halka Arzına Bir Ödül De Londra’Dan

Enerjisa Enerji, 2018’in Şubat ayında gerçekleştirdiği Türkiye’nin en büyük özel sektör halka arzı ile uluslararası ödüle layık görüldü. Enerjisa Enerji, Global Capital tarafından Londra’da düzenlenen uluslararası finans piyasalarının en prestijli organizasyonlarından ‘Equity Capital Markets’ ödüllerinde Türkiye, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesinde yılın en başarılı sermaye piyasası işlemi ödülünün sahibi oldu. Ödülü, düzenlenen geceye katılan Enerjisa Enerji Yönetim Kurulu Üyesi ve Sabancı Holding CFO’su Barış Oran aldı.


Uludağ Ekonomi Zirvesi’Nde 2023 Milli Teknoloji Hamlesi Konuşuldu Basin Bulteni

Zirvede bir konuşma yapan TC Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih Kacır, Türkiye’nin teknolojide yakaladığı ivmeyi örneklerle anlattı.


Türkiye’Den “Kim” Geçti

Tekfen Filarmoni; bahar konserlerinde, müzik dünyasının parlayan yıldızı, pek çok uluslararası ödülün sahibi Güney Koreli genç kemancı Bomsori Kim’i ağırladı. Şef Aziz Shokhakimov yönetimindeki konserler, 20, 21 ve 22 Mart tarihlerinde Ankara ve İstanbul’da gerçekleşti.


Uludağ Ekonomi Zirvesi’Nde "Değişim Döneminde Perakende" Tartışıldı

EY Türkiye’nin sponsorluğunda gerçekleşen “Değişim Döneminde Perakende” oturumunda fiziki ve online mağazacılık deneyimi ve müşteri verilerinin kullanımı konuları masaya yatırıldı.


Nars Beauty Report Ceren Ocak Aw19

NARS BEAUTY REPORT


Etiketler: gazeteci, Erhan, Karadağ, neşeli, kaleme
Bu haberi okuyanlar bunları da okudu
Gündem   -  - Genel 8. Uludağ Ekonomi Zirvesi Sona Erdi
8. Uludağ Ekonomi Zirvesi Sona Erdi

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.