12 Ocak 2019 Cumartesi 11:42

GÜNDEM

"Zamansız Hikayeler" İn Kahramanı

“Zamansız Hikayeler” ile anılara yolculuk

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Küçük yaşlardan beri gazetecilik mesleğine aşık olan ve yıllar sonra bu hayalini gerçekleştiren usta gazeteci Erhan Karadağ, “Hüzünlü gerçeklerden neşeli haberlere Zamansız Hikayeler” kitabı ile anılarını kaleme aldı. Muhabirlik kariyerinin ardından temsilcilik göreviyle de bir çok başarılı habere imza atan Erhan Karadağ, başından geçenleri neşeli bir anlatım ile yazdığı kitabının yolculuğunu MAG okurları için anlattı.

Medyanın çok sesli olması gerektiğini ve bu sayede izleyicinin seçenekler arasında kendi ilgili duyduğu düşünceyi bir başka fikirle karşılaştırma imkanının bulunması gerektiğini belirten gazeteci, “Ben yazar değilim. Gazetecilik yaptığım dönemde bir çok anı biriktirme şansım oldu. Bunları kaleme almak da okurları memnun edince kitap haline getirmeye karar verdik” diyor. Bir daha gazeteciliğe dönme özleminiz var mı sorusuna“Öyle bir özlemim yok ancak tamamen de hayır demeliyim bilemiyorum. Ama daha çok hobilerim ile ilgili bir program ile geri dönmeyi düşünebilirim” olarak yanıtlıyor.

Ünlü oyuncu Ayça Ayşin Turan kapak yıldızı olduğu MAG Ocak sayısı, ünlü isimlerin konuk olduğu sayfaları ve dopdolu içeriği ile www.magdergi.com.tr , Turkcell Dergilik, Google Play, Apple Store ve seçkin kitapçılarda sizlerle buluşuyor.

İlginizi Çekebilir

Halis Kurtça Çocuk Kültür Merkezi 1 Yaşında

Çocuklar için bir alternatif, sosyal bir mekan olarak tasarlanan Halis Kurtça Çocuk Kültür Merkezi (HKÇKM) birinci yaşını kutladı. HKÇKM’de eğitim alan çocukların tiyatro, pantomim ve müzik alanında hazırladıkları gösterileri yetişkinler hayranlıkla izledi.


Pubg Mobıle, Yeni Güncellemesini Yayımladı!

Mobil oyun dünyasının hit fenomeni, yeni yılı Royale Pass Season 5 ile selamlıyor


Akbank Sanat Dans Atölyesi’Nde Yetişkinlere Ve Çocuklara Özel Dans Dersleri

AKBANK SANAT, Şubat ayı Dans Atölyesi programında hem yetişkinler hem de çocuklar için dans tutkunlarına özel dersler dikkat çekiyor.


Armut 2018 Trend Raporu Türkiye Kendine Özen Gösterdi Ve Yaşam Kalitesini Artırdı

Türkiye'nin hizmet alanında en büyük online platformu Armut, geçtiğimiz yıl alınan taleplerden yola çıkarak 2018’in trend hizmetlerini belirledi. 2018 yılında Armut’a gelen taleplerin arasında en çok yaşam kalitesini artıran kategorilerin yükselişe geçmesi dikkat çekti. İçerisinde yoga ve pilates özel dersleri, masaj, epilasyon gibi hizmetlerin olduğu kategorilere olan talepler %303 artarken; Drone Tamiri, Coin Mining, İmar Barışı Danışmanlığı gibi hizmetler ise bu sene yeni açılan hizmet kategorileri arasına girdi.


Meyve Suyu Meyvenin Özüdür

21 Ocak 2019


Etiketler: gazeteci, Erhan, Karadağ, neşeli, kaleme

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.