12 Ocak 2019 Cumartesi 11:42

GÜNDEM

"Zamansız Hikayeler" İn Kahramanı

“Zamansız Hikayeler” ile anılara yolculuk

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Küçük yaşlardan beri gazetecilik mesleğine aşık olan ve yıllar sonra bu hayalini gerçekleştiren usta gazeteci Erhan Karadağ, “Hüzünlü gerçeklerden neşeli haberlere Zamansız Hikayeler” kitabı ile anılarını kaleme aldı. Muhabirlik kariyerinin ardından temsilcilik göreviyle de bir çok başarılı habere imza atan Erhan Karadağ, başından geçenleri neşeli bir anlatım ile yazdığı kitabının yolculuğunu MAG okurları için anlattı.

Medyanın çok sesli olması gerektiğini ve bu sayede izleyicinin seçenekler arasında kendi ilgili duyduğu düşünceyi bir başka fikirle karşılaştırma imkanının bulunması gerektiğini belirten gazeteci, “Ben yazar değilim. Gazetecilik yaptığım dönemde bir çok anı biriktirme şansım oldu. Bunları kaleme almak da okurları memnun edince kitap haline getirmeye karar verdik” diyor. Bir daha gazeteciliğe dönme özleminiz var mı sorusuna“Öyle bir özlemim yok ancak tamamen de hayır demeliyim bilemiyorum. Ama daha çok hobilerim ile ilgili bir program ile geri dönmeyi düşünebilirim” olarak yanıtlıyor.

Ünlü oyuncu Ayça Ayşin Turan kapak yıldızı olduğu MAG Ocak sayısı, ünlü isimlerin konuk olduğu sayfaları ve dopdolu içeriği ile www.magdergi.com.tr , Turkcell Dergilik, Google Play, Apple Store ve seçkin kitapçılarda sizlerle buluşuyor.

İlginizi Çekebilir

Cocuğunuzu Ev Kazalarından Korumak İçin 15 Altın Kural

ÇOCUĞUNUZU EV KAZALARINDAN KORUMAK İÇİN 15 ALTIN KURAL


Hilton Konaklama Sektöründe Bir Asrı Devirdi, Hilton İstanbul Bosphorus Açıldığı İlk Yıl Olan 1955’Te Türkiye’Ye Gelen Turist Sayısının Katlanarak Artmasını Sağladı

Mükemmeli hedefleyen hizmet anlayışıyla konuklarına lüks bir konaklama deneyimi yaşatan Hilton, haziran ayında 100. yılını kutluyor. Bulunduğu her ülkede, pek çok alanda sayısız olumlu etki yaratan Hilton markası, Türkiye’deki en uzun süreli konaklama hizmetini de Hilton İstanbul Bosphorus’la yaşatıyor. 1955 yılından bu yana Türk misafirperverliğinin elçisi görevini üstlenen Hilton İstanbul Bosphorus, İstanbul’da sosyal hayattan, yeme-içme kültürüne; Türkiye’nin tanıtımından, işletmesinin ilk yılında ülkeye gelen yabancı turist sayısında sağladığı büyük artış ile ülke ekonomisine olan katkısıyla ile birçok alana etki etmeyi başardı.


Lg, Dünyanın İlk 8K Oled Tv’Sinin Satışına Başladığını Duyurdu

LG Electronics Hakkında:


Üretimde Dijital Dönüşümün İlk Adımı

Haziran 2019


Phyto'dan Güneş Ve Deniz Etkilerine Karşı Saçınıza Onarıcı Bakım Phytoplage!

Gücünü bitkilerden alan Phyto, yaz mevsimi boyunca güneş, deniz ve havuz suyuna maruz kalan saçlar için geliştirdiği onarıcı bakım serisi Phytoplage'i sunuyor!


Etiketler: gazeteci, Erhan, Karadağ, neşeli, kaleme

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.