6 Nisan 2020 Pazartesi 08:33

GÜNDEM

Zen G’Den “2020”Ye İthafen

ZEN-G’DEN “2020”YE İTHAFEN

Zen G’Den “2020”Ye İthafen
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Sevilen Türkçe rap ikilisi Tahribad-ı İsyan’ın kurucularından Zen-G, hız kesmeden solo çalışmalarına devam ediyor. Zen-G, dünya çapında zor geçen 2020 yılına ithafen yepyeni bir şarkıyı müzikseverlerin beğenisine sundu.

Zen-G ve Can VS’nin yeni teklisi “2020”; ileride, yaşadığımız bu zor günlere dönüp baktığımızda olanları hatırlamamızı sağlayacak nitelikte bir şarkı. Sözleri Zen-G’ye müziği ve düzenlemesi ise Can VS’ye ait olan “2020”, gündeme dair çarpıcı sözleri ve güçlü altyapısıyla yayınlandığı ilk gün YouTube’da en çok izlenen video klipler arasına girdi. Yazım ve yapım aşaması bir gecede, çekimleri ise çok ciddi önlemler alınarak, çok kısıtlı bir ekiple ve tek günde gerçekleşen şarkının Utku Kundakçı yönetmenliğinde çekilen klibi daha önce kalabalık görmeye alıştığımız caddelerde ve toplu taşıma araçlarında geçiyor.

Zen-G’nin “Yalnızlaşmaya giderek alıştığımız bu günlerde birlikte olmanın değerini net bir şekilde anlıyoruz. Şu andan itibaren hiçbir ayrım, hiçbir önyargı gözetmeksizin insanlara sarılmamız, bu illeti birlikte atlatmamız dileğiyle.” Cümleleriyle müzikseverlerin beğenisine sunduğu “2020” tüm dijital platformlarda sizlerle.

2020 Yoksa, bizi bu dünya Sona giderken edecek hasta

Olamam normal, değilim standart

Kalıba sığmam, sakın sokma

Duramam Harman, doludur torbam

Sıkıntı dorukta, sokakta moruklar

Sanırım ufukta birazcık da olsa umut var

Uzanır koltukta vücudum, ruhum bi tabutta

Kankan uzakta, özlediysen onu FaceTime yap

Sinirin bozuksa tüm tersliklere bir freestyle at

Virüs istila eder, çekil inzivaya

Durum ne fena, ettik ortama veda

Makineli bir silah al evine mesela

Sakın elimi sıkma, etsen daha iyi beddua

Etrafım dört duvar

Bağırsam kim duyar?

Tripte duygular

Işıklı caddeler şimdilerde kuytular Yoksa, bizi bu dünya Sona giderken edecek hasta

İlginizi Çekebilir

Sony, Video Blog Çözümlerini Zv 1 Vlog Fotoğraf Makinesi İle Genişletiyor

ZV-1 Video Blog Fotoğraf Makinesi, özellikle video içerik üreticilerin ihtiyaçlarına yönelik olarak geliştirilmiş yeni bir konsept sunuyor


Ms Hastaları, Doktor Kontrollerini İhmal Etmemeli

Merkezi sinir sistemi hastalığı olan, beyin ve omuriliğin birçok alanını etkileyen MS'te hastaların Covid-19 salgınıyla mücadele edilen bugünlerde önlemlere uyması önem taşıyor. MS hastalarının bu süreçte doktor kontrollerini daha sıkı tutması gerektiğini kaydeden uzmanlar, bağışıklığı baskılayan ilaç kullanan hastaların önlemlere uymasını tavsiye ediyor.


Lg Hedera Yönetim Kurulu’Nda

LG Electronics Hakkında:


Mars Transiti'nin Etkisi 28 Haziran’A Kadar Devam Edecek!

“Hayır” diyememe sorunu kaçımızda var? Özellikle yıldız haritanızda Terazi vurgusu varsa “hayır” demek neredeyse imkansızdır. Herhangi bir alışverişinizde sırf satış temsilcisi sizinle fazlasıyla ilgilendi diye beğenmediğiniz bir parçayı aldığınız oluyor mu? Cevabınız evet ise “Hayır” diyemeyenler kulübüne hoş geldiniz.


Ofisler Normalleşme Süreçlerine Hazırlanıyor!

Türkiye’nin en büyük online hizmet platformu Armut.com, normalleşme sürecinin başlamasıyla birlikte ofis tadilatı taleplerini inceledi. Armut’un verilerine göre, Mayıs ayının başından itibaren özellikle açık ofislerdeki temizlik ve mimari düzenlemelere yönelik hizmet talepleri iki katına çıktı. Ofis içi düzenleme için mimar ve iç mimarlardan hizmet talebi yoğunlaşırken, ofis temizliği ve dezenfeksiyon hizmetleri de artış gösteriyor.


Etiketler: Zen-G, 2020, dünya, müzikseverlerin, beğenisine

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.