21 Nisan 2015 Salı 10:03

TASARIM

Zeynep Fadıllıoğlu, Crate and Barrel için favorilerini seçiyor

Crate and Barrel, her ay Türkiye’nin ünlü bir tasarımcının seçtiği ürünleri mağazalarında sunuyor. Crate and Barrel’ın mimar ve tasarımcı işbirliğiyle hayata geçirdiği “Picks by Pros” projesinde, 24 Nisan-23 Mayıs tarihleri arasında Zeynep Fadıllıoğlu’nun seçimlerine yer veriliyor.

Zeynep Fadıllıoğlu,  Crate and Barrel için favorilerini seçiyor
Zeynep Fadıllıoğlu,  Crate and Barrel için favorilerini seçiyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
İstanbul, 21 Nisan 2015 - Crate and Barrel, Türkiye’nin önde gelen mimar ve tasarımcılarıyla başlattığı “Picks by Pros” projesiyle, farklı tarz ve uzmanlıktaki isimlerin favori ürünlerini 1 ay boyunca mağazalarında sergiliyor. Sene sonuna kadar her ay bir mimar ve tasarımcının seçimlerine yer verilecek olan proje, Nisan ayında Zeynep Fadıllıoğlu’nun mavi, turuncu, sarı gibi bahar renklerinin ön plana çıktığı seçimleriyle dikkat çekiyor.

1995 yılında kurduğu Zeynep Fadıllıoğlu Design ile tüm dünyada 450’nin üzerinde projeye imza atan Zeynep Fadıllıoğlu’nun favori Crate and Barrel ürünleri, 24 Nisan-23 Mayıs tarihleri arasında Zorlu Center, Akasya Acıbadem ve İstinyePark mağazalarının yanı sıra, "crateandbarrel.com.tr" adresinde dekorasyon tutkunları ile buluşuyor. Proje kapsamında, “Picks by Pros” etiketleriyle yer alan ürünlerin satışından elde edilecek gelirin bir kısmı ise TOÇEV’e bağışlanıyor.

İlginizi Çekebilir

Kalamış Koyunda Masalların Ötesinde Bir Düğün

KALAMIŞ KOYUNDA MASALLARIN ÖTESİNDE BİR DÜĞÜN


Yılmaz "Şoför Esnafımız Kazanacak"

Dolmuş taksinin direksiyonuna geçerek yolcu taşıyan Cumhur İttifakı AK Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel Yılmaz "Ben iş adamıyım, hepiniz bana emanetsiniz. Allah nasip ederse ilk 100 gün içinde her şeyin değiştiğini göreceksiniz." dedi.


Görüntülü Haber Moda Tasarımcısı Önder Özkan'ın Eklektik Oyunlar Defilesi

ÖNDER ÖZKAN’IN TRİKO TASARIMLARI GÖZ KAMAŞTIRDI


Cemaat Ve Cemiyet’İ Türkiye’De İlk Kez Vbky Yayımlıyor

Alman düşünür Ferdinand Tönnies “Cemaat ve Cemiyet”te, topluluk ile toplum kavramlarını karşılaştırmalı olarak anlatıyor. Türkiye’de ilk kez VakıfBank Kültür Yayınları’nın okura sunduğu eserde Tönnies, bu iki kolektif yaşam düzeninden ilkinin temel iradeyle şekillenip inanç ve örf tarafından geliştirildiğini, ikincisinin ise akılcı irade vasıtasıyla uzlaşmaya dayalı olduğunu, yasalarla da koruma altına alındığını söylüyor.


Bau İlkbahar Trofesi 1’De De Palamut & Cpm

Palamut & CPM Sailing Team yeni sezonun yarışlarında da başarısını hız kesmeden sürdürüyor.


Etiketler: istanbul, crate and barrel, Zeynep Fadıllıoğlu

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.