21 Nisan 2015 Salı 10:03

TASARIM

Zeynep Fadıllıoğlu, Crate and Barrel için favorilerini seçiyor

Crate and Barrel, her ay Türkiye’nin ünlü bir tasarımcının seçtiği ürünleri mağazalarında sunuyor. Crate and Barrel’ın mimar ve tasarımcı işbirliğiyle hayata geçirdiği “Picks by Pros” projesinde, 24 Nisan-23 Mayıs tarihleri arasında Zeynep Fadıllıoğlu’nun seçimlerine yer veriliyor.

Zeynep Fadıllıoğlu,  Crate and Barrel için favorilerini seçiyor
Zeynep Fadıllıoğlu,  Crate and Barrel için favorilerini seçiyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
İstanbul, 21 Nisan 2015 - Crate and Barrel, Türkiye’nin önde gelen mimar ve tasarımcılarıyla başlattığı “Picks by Pros” projesiyle, farklı tarz ve uzmanlıktaki isimlerin favori ürünlerini 1 ay boyunca mağazalarında sergiliyor. Sene sonuna kadar her ay bir mimar ve tasarımcının seçimlerine yer verilecek olan proje, Nisan ayında Zeynep Fadıllıoğlu’nun mavi, turuncu, sarı gibi bahar renklerinin ön plana çıktığı seçimleriyle dikkat çekiyor.

1995 yılında kurduğu Zeynep Fadıllıoğlu Design ile tüm dünyada 450’nin üzerinde projeye imza atan Zeynep Fadıllıoğlu’nun favori Crate and Barrel ürünleri, 24 Nisan-23 Mayıs tarihleri arasında Zorlu Center, Akasya Acıbadem ve İstinyePark mağazalarının yanı sıra, "crateandbarrel.com.tr" adresinde dekorasyon tutkunları ile buluşuyor. Proje kapsamında, “Picks by Pros” etiketleriyle yer alan ürünlerin satışından elde edilecek gelirin bir kısmı ise TOÇEV’e bağışlanıyor.

İlginizi Çekebilir

Riskli Bir Gebelik Yaşamamak İçin Bunlara Dikkat Edin

Yaşı 35’in üzerinde olan, diyabet veya yüksek tansiyon gibi kronik hastalıkları bulunan anne adayları yüksek riskli gebelik sınıfında yer alıyor. Ancak hamile kalmadan önce doktor kontrolünde alınacak önlemlerle olası tehlikeler elenerek, anne ve bebeğin sağlıklı kalması sağlanabiliyor. Hizmet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü’nden Perinatoloji Uzmanı Prof. Dr. Ayşe Kafkaslı, riskli gebeliklerin nedenleri ve tedavi yöntemleri hakkında bilgi verdi.


Ünlü Müzik Grubu Imagıne Dragons Pepsi'nin Sunduğu Uefa Şampiyonlar Ligi Finali Açılış Töreninde Futbol Severlerle Buluşuyor!

PEPSİ'NİN SUNDUĞU UEFA ŞAMPİYONLAR LİGİ FİNALİ AÇILIŞ TÖRENİNDE IMAGINE DRAGONS


Genç Tasarımcılar Deri, Tekstil Ve Konfeksiyon Sektörleri İle Buluşuyor

Özgün tasarlanmış koleksiyonlar hazırlayarak, daha katma değerli ürünler ihraç etmek isteyen deri, tekstil ve konfeksiyon ihracatçıları “DESIGNDAYIZMIR’19” etkinliğinde güçlerini birleştirdi.


Pubg Lıte Resmi Olarak Türkiye’De

Her modern bilgisayarda ücretsiz oynanabilen PUBG LITE, 9 Mayıs’ta başladığı ön kayıt sürecini bugün tamamlayarak ve oyun severlere açıldı.


Düzeltme.....İftarda Defile!

Doğu ve Güneydoğu da maddi olanaksızlıklar ve olumsuz iklim şartları altında eğitimlerini sürdürmeye çalışan ilk ve orta öğretim öğrencilerin Batı’ da ki akranlarıyla aynı değerde eğitim alabilmelerine destek olabilmek için tasarımcı Mehmet Köymen başkanlığında kurulmuş olan 'Bir Demet Umut Derneği' Shangri-la Bosphorus Hotel' de Yücesoy Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Yücesoy ve Türkan Özdemir sponsorluğunda iftar daveti verdi.


Etiketler: istanbul, crate and barrel, Zeynep Fadıllıoğlu

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.