19 Mart 2019 Salı 17:34

GÜNDEM

Zirve’Ye 3 Bakan Katılacak

Capital, Ekonomist ve StartUp dergileri tarafından bu yıl 8’ncisi düzenlenen Uludağ Ekonomi Zirvesi, 22-23 Mart 2019 tarihlerinde gerçekleşecek. “3D: Değişim, Dijital ve Değerler” ana temasıyla iki gün sürecek Zirve’nin açılışını T.C. Hazine ve Maliye Bakanı Dr. Berat Albayrakyapacak. T.C. Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, T.C. Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ve T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih Kacır,Zirve’de konuşmacı olarak yer alacak.

Zirve’Ye 3 Bakan Katılacak
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Zirve’de ilk defa Cumhurbaşkanlığı’ndan 4 önemli isim, Türkiye Vizyon 2023 oturumunda bir araya gelecek. Dijital Dönüşüm Ofis Başkanı Dr. Ali Taha Koç, Varlık Fonu Genel Müdürü Zafer Sönmez, Yatırım Ofisi Başkanı Arda Ermut, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Fatih Sayan ile birlikte Türkiye’nin yarınını konuşacaklar.

100’Ü AŞKIN KONUŞMACI

Uludağ Ekonomi Zirvesi’nde, 20 oturumda 100’ü aşkın konuşmacıyla iş ve ekonomi dünyasından yaklaşık 1.500 temsilci ağırlanacak. Yabancı konuşmacılar arasında, DOW Türkiye, Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Hindistan Kamu İlişkileri Direktörü Howard Chase, Global Girişimcilik Vakfı (Global Entrepreneurs Foundation) Kurucu Başkanı Derik Kim, Katar Finans Merkezi CEO’su Yousuf Mohamed Al-Jaida, China Market Research Group Genel Müdürü Shaun Rein, Malezya Başbakan Danışmanı Prof. Zakri Hamid, Uluslararası Finans Enstitüsü Genel Müdürü Robin Brooks ve UGG Kurucusu Brian Smith gibi isimler yer alıyor.

İŞ DÜNYASI BURADA!

Uludağ Ekonomi Zirvesi’nde ayrıca Uluslararası Enerji Ajansı Başkanı Fatih Birol, Fiba Holding Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Özyeğin, Vodafone Grubu Avrupa Bölgesi CEO’su Serpil Timuray, Akbank Genel MüdürüHakan Binbaşgil, Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Begümhan Doğan Faralyalı, Akkök Holding CEO’su Ahmet Dördüncü, Anadolu Grubu Otomotiv Grubu Başkanı Bora Koçak, Borusan Holding Yönetim Kurulu Üyesi Agah Uğur, Citibank CEO’su Serra Akçaoğlu, Garenta ve ikinciyeni.com Genel Müdürü Emre Ayyıldız, Hepsiburada Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan Boyner, HSBC CEO’su Selim Kervancı, Koç Holding Enerji Grubu Başkanı Yağız Eyüboğlu, Limak Holding Onursal Başkanı Nihat Özdemir, Massachusetts Teknoloji Enstitüsü (MIT) İktisat Profesörü Daron Acemoğlu, MIT Medya Sanatları ve Bilimleri Bölümü Öğretim Üyesi Canan Dağdeviren, TAV CEO’su Sani Şener, TEB Genel Müdürü Ümit Leblebici, Türkiye İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, Vodafone Türkiye CEO’su Colman Deegan gibi iş dünyasına yön veren çok sayıda isim yer alacak.

ZİRVE’Yİ CANLI İZLEYİN!

İş dünyasına ve ekonomiye yön verecek gelişmelerin konuşulacağı Uludağ Ekonomi Zirvesi, www.zirvedencanli.comüzerinden canlı olarak izlenebilecek. Zirve programı aynı zamanda Uludağ Ekonomi Zirvesi aplikasyonundan takip edebilecek. Uludağ Ekonomi Zirvesi ile ilgili en güncel bilgileri http://www.uludagekonomizirvesi.orgadresinden takip edebilirsiniz.

Sosyal medya hesapları:

İlginizi Çekebilir

15 Temmuz Darbe Girişimine En Şanlı Direnişi Gösteren Üsküdar’Da Çoşkulu Kutlama!

ÇENGELKÖY’DE 15 TEMMUZ ŞEHİTLER ÇEŞMESİ’NDEN, ŞEHİTLERİN ANISINA BAL ŞERBETİ AKTI


Organ Nakilli Çocuklar Kampı İstanbul’Da!

Batıgöz Sağlık Grubu


Tim’Den 15 Temmuz Şehitlerine Özel Anma

15 Temmuz hain darbe girişiminin 3. yıl dönümünde Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) anma töreni düzenledi. Tören kapsamında TİM Demokrasi ve Milli Birlik Fidanlığı’na 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Şehitleri anısına fidan dikimi gerçekleştirildi.


Yalıkavak Bodrum; “Karski Et Lokantası” Yalıkavak’Ta Yaz Sezonunu Lezzetli Tadlar İle Açıyor.

“KARSKİ ET LOKANTASI”


Ptt Aş’Den “15 Temmuz Demokrasi Ve Milli Birlik Günü” Özel Gün Zarfı Ve Posta Kartı

PTT AŞ’DEN “15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ”


Etiketler: Başkanı, Genel, Müdürü, Holding, Türkiye

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.