10 Nisan 2019 Çarşamba 11:52

GÜNDEM

Zorlu Ortamlarda Maksimum Verimlilik

Görüntüleme teknoloji lideri Canon, yeni nesil imageFORMULA DR-G2 serisi üretim tarayıcıları ile kullanıcılarının ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya devam ediyor. Olağanüstü performansı ve mükemmel tasarımı ile öne çıkan yeni seri, yüksek miktarda belgeyi dijital ortama aktararak kullanıcıların maksimum hızda kaliteli görüntüleri elde edebilmesine olanak sağlıyor.

Zorlu Ortamlarda Maksimum Verimlilik
Zorlu Ortamlarda Maksimum Verimlilik
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Canon’un yeni güncellenen imageFORMULA DR-G2 serisi üretim tarayıcıları, üstün performansı ve şık tasarımı ile kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılıyor. DR-G2090, DR-G2110 ve DR-G2140 modelleri ile 3 farklı seçenek sunan imageFORMULA DR-G2 serisi, yüksek hacimli taramaya ihtiyaç duyan işletmeler için tercih edilebilir bir seçenek olarak dikkat çekiyor. Bu A3 tarayıcı, sunduğu yüksek hız ve görüntü kalitesinin yanı sıra düşük gürültü seviyesi ile de müşterilerin tercih sebebi oluyor.

Kullanıcılar, Canon’un ödüllü masaüstü tarayıcı serisi imageFORMULA DR-G2’nin sağlam besleme mekanizması sayesinde tarayıcıda karışık belgeleri birlikte taratabiliyor, güvenilir bir şekilde beslenen ve ayrıştırılan sayfalar elde edebiliyor. Son teknoloji olan bu modellerde 600 dpi çözünürlükte, A3 boyutundan kartvizitlere kadar çeşitli kağıt boyutları ve kalınlıklarda dakika başına 280 görüntü alınabiliyor. Verimlilik kazandıran diğer özellikler arasında 500 yapraklık ADF otomatik besleyici kapasitesi ile “Hızlı Tarama Başlatma” ön plana çıkıyor.

Canon imageFormula DR-G2110 ve DR-G2140 modelleri, hem yerleşik Yerel Ağ Bağlantısı (LAN) ara yüzü hem de USB bağlantısı sayesinde ekstra bir PC veya uygulamaya gerek duymadan kullanıcılarına zaman kazandırıyor. Güncellenen belge tarama yazılımı geliştirme kiti (SDK), müşterilerin kurumlarına özgü tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. SDK’da yeni uygulamalar hazırlamak ve belge görüntüleme çözümlerinde yenilik arayanlar için ihtiyaç duyacakları araçlar, kaynaklar ve kodlar yer alıyor. Canon imageFormula DR-G2 serisi, tarayıcıyı çeşitli tarama uygulamalarıyla entegrasyonu destekleyen ISIS/TWAIN/WIA ve Kofax VRS sürücülerini de içeriyor.

imageFORMULA DR-G2 serisi üretim tarayıcıları, Aktif Eşik Oluşturma modu ile kullanıcıların farklı metinleri, renkleri ve fonları içeren komplike belgeleri, görüntü ayarlarında değişiklik yapmadan tarayabilmesine olanak tanıyor. Ek olarak barkodu ve 2D kod algılama özelliği sayesinde belge yığınları otomatik bir şekilde ayrılabiliyor ve barkod bilgileri kullanılarak dosyalanabiliyor. Böylece çalışanlar, elle tarama gibi zaman alan metotlar yerine işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyor.

Canon’un CaptureOnTouch Pro yazılımıyla birlikte gelen bu tarayıcılar, etkili bir şekilde tarama yapılabilmesi ve belgelerin çoklu dosya formatlarına dönüştürülmesi için güçlü optik karakter tanıma (OCR) ve bulut bağlantısı özelliği ile birlikte çalışarak işlemleri basitleştiriyor.

Medya danışmanlığı için, lütfen bağlantıya geçin:

Tuğçe Oral

Merve Didişen

Ece Avcı:

Canon Europe Hakkında

Canon Europe, küresel görüntüleme teknolojileri ve hizmetleri sağlayıcısı ve dünyanın en ünlü ve en sevilen markalarından biri olan Canon Inc.’nin EMEA koludur. Yaklaşık 120 ülkede operasyonları bulunan Canon Europe, bölgede yaklaşık 19.000 çalışanı istihdam etmekte ve Canon’un yıllık küresel gelirinin yaklaşık üçte birini sağlamaktadır.

1937 yılında kurulan Canon, son 80 yıldır görüntüleme alanında lider bir isim olmuştur ve insanların görüntüleme yoluyla sürekli olarak yeniden hayal etmelerine yardımcı olmaya kendini adamıştır. Fotoğraf makinelerinden ticari yazıcılara, iş danışmanlığından sağlık hizmetleri teknolojilerine kadar Canon, görüntüleme yenilikleri aracılığıyla yaşamları ve işleri zenginleştirmektedir.

Canon olarak görüntüleme teknolojisi ve hizmetlerinin olumlu gücünü artırıyoruz. İnsanlarımız ve ürünlerimiz yoluyla toplumsal ve çevresel faydalar sunarak, ortak fayda için birlikte çalışmak anlamına gelen Kyosei felsefemize dönük bağlılığımızı güçlü bir şekilde sergiliyoruz.

İlginizi Çekebilir

Kurban Bayramı’Nda En İyi Fiyatlı Kurbanlık Ve Ücretsiz Et İşleme Hizmeti Migros’Ta

KURBAN BAYRAMI’NDA EN İYİ FİYATLI KURBANLIK VE


Bilgi’De Tercih Günleri Başladı

İstanbul Bilgi Üniversitesi kapılarını tercih günleri için açtı. Aday öğrenciler ve aileleri 29 Temmuz tarihine kadar akademik kaliteden deneyimleyerek öğrenme anlayışına, uluslararası imkânlardan kampüs olanaklarına kadar merak ettikleri her türlü sorunun cevabını bulabilecek. BİLGİ, Tercih Günleri kapsamında kampüslerin yanı sıra dijital ortamdan da adaylara yardımcı olacak


Cemil Candaş Ölümünün 3. Yılında Şişli Belediyesi’Nde Anıldı

CEMİL CANDAŞ ÖLÜMÜNÜN 3. YILINDA


Bb Stfa Grubu'nda Görev Değişikliği

STFA Grubu’nda yönetim kademesinde iki görev değişimi gerçekleşmiştir. Bu kapsamda 11 Temmuz 2019 tarihi itibariyle STFA İnşaat Grubu Genel Müdürlüğü görevine Sayın Recep Çimen atanmıştır. Öte yandan, 2013 yılından bu yana STFA Grubu’nda farklı görevler üstlenen ve en son Grup CEO’luğunu ve İnşaat Grubu Genel Müdürlüğü’nü yürüten Sayın Aslan Uzun, 16 Temmuz 2019 tarihi itibariyle kariyer değişikliği kararı alarak, bu görevlerinden ayrılmıştır. Grup CEO’luğu yetki ve sorumlulukları yeni bir atama yapılıncaya kadar Yönetim Kurulu Başkanlığı uhdesinde kalacaktır.


Taycan Formula E Finalinde Boy Gösterdi

Porsche’nin tamamen elektrikli spor otomobil modeli Taycan, demo turlarının sonuncusunu New York’ta Formula E Şampiyonası'nda gerçekleştirdi.


Etiketler: Canon, görüntüleme, DR-G2, serisi, için

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.