19 Ağustos 2019 Pazartesi 12:32

GÜNDEM

Zyxel 30 Yaşında

| Barbaros Mah. Dereboyu Cad. Ağaoğlu My World Andromeda Residence C4 Blok No: 12 Ataşehir 34746 | İstanbul, Türkiye | Tel +90 0216 688 69 98 /| GSM +90 543 320 31 13 firuze.kaymaz@alyailetisim.com

Zyxel 30 Yaşında
Zyxel 30 Yaşında
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dünya genelinde tüm Unizyx Holding çalışanları faaliyette bulundukları ülkelerde “30 Yıldır, İmkanların Ötesinde” teması ile ürün tanıtımı ve sosyal medya etkinlikleri ile kutlama yaptı.

Zyxel, Amerika'nın Silikon Vadisi'nin efsanevi garaj girişimleri gibi, Tayvan'ın Taoyuan şehrinde mütevazı bir dairede doğdu. 1989 yılın yaz ayında internetin henüz bebeklik döneminde olduğu bir dönemde, Dr. Shun-I Chu, ağ pazarındaki muazzam iş fırsatlarını öngörerek Zyxel'i kurdu. Teknolojik yenilik ve girişimciliğe duyulan tutkuyla beslenen Dr. Chu, entegre veri, faks ve sesi bünyesinde barındıran dünyanın ilk üçü bir arada modemini yarattı.

Yaklaşık iki yıl gibi bir sürede geliştirilen ve teknolojilide bir dönüm noktası sayılan bu modem,o yılarda dünyayı şaşkına çevirmişti. 1989 yılından bugüne Unizyx Holding çatısı altında faaliyet gösteren tüm şirketler, uluslararası arenada sürekli yeni teknolojiler geliştirmeyi kendilerine misyon edindiler.

Zyxel’in Ar-Ge departmanındaki mühendisler tarafından geliştirilen Dial-up teknolojileri,sabit genişbant, fiber genişbant ve mobil genişbant ağ teknolojileri alanındaki eşsiz ürünler,dünya genelinde 150 pazarda silinmez bir iz bıraktı.

Holding, ilerleyen yıllarda müşteri tabanını oldukça genişletti. Küçük ve orta ölçekli işletmeler ve büyük şirketlerin yanı sıra Zyxel, ev kullanıcıları için de yeni nesil ürünler pazara sundu.

Unizyx Holging, Bulut Ağı Nebula ve Yazılım Tanımlı Geniş Alan Ağı (Nebula SD-WAN) gibi Tayvan menşeli ağ çözümleri ile işletmelerin dijital dönüşümlerini nasıl hızlandırabileceğini tüm dünyaya gösteren ilk Tayvan şirketi oldu. Tüm bunlara ek olarak şirket, Tayvan'daki ağ güvenlik duvarı ve güvenlik hizmetleri alanında faaliyet gösteren az sayıda üreticiden biri olarak tarihe ismini altın harfler ile yazdırdı. Son zamanlarda iF Tasarım (Almanya), Red Dot (Almanya) ve İyi Tasarım (Japonya) Ödülü gibi uluslararası yarışmalarda aldığı derecelerle başarısını taçlandıran Unizyx, hızla gelişen kullanıcı ihtiyaçlarını önceden tahmin ederek, pazara özel dinamik ürünler geliştirdi. Teknolojik inovasyonu sezgisel estetikle birleştirerek dünyayı değiştiren Unizyx, bireyler ve kurumların hayatını kolaylaştıran ürünler tasarladı.

Başarımızın Sırrı; Ekip Ruhu

“30. Yılımız bizim çok önemli bir dönüm noktası” diyen Unizyx CEO'su Gordon Yang, şirketin ağ teknolojileri alanındaki başarısının sırrını söyle açıkladı:

“Son 30 yıldır Unizyx’in başarısının anahtarı; ekip çalışmasında gizli. Konusunda uzman ve yetenekli ekibimizin zekâ ve yaratıcılık bolluğu bizler için elbette çok önemli. Ancak mükemmelliği elde etmemizi sağlayan unsur; uyum içinde birlikte çalışabilme yeteneğimizdir.

Chu’nun dairesinde ilk günlerden beri şirketimiz, beş temel değerine sadık kaldı: Müşteri odaklılık, inovasyon, hız, dürüstlük ve paylaşım. Bu değerler, sinerjimizi otuz yıl boyunca korumamıza imkan tanıdı ve şirketimizi ayakta turan sütunlar oldu. Yeni teknolojiye yatırım yaparak ve bir dizi kurumsal hamlelerle şirketi aktif olarak dönüştürmeye ve geliştirmeye devam ediyoruz. Bu önemli değişikliklerle önümüzdeki 30 yıl içinde geçmişte yaptığımızdan daha da fazlasını yapabileceğimize inanıyoruz ”dedi.

30. yılını kutlamak için, Zyxel dünya genelinde bir dizi seminer,kodlama oyunları, aile günü gibi birçok kurumsal ve halka açık etkinliğe ev sahipliği yapacak. Zyxel Türkiye ekibi de bu bağlamda 30 yıl vesilesi ile gençleri destekleyen kurumsal sosyal sorumluluk projelerine ve inovatif düşünce yeteneğini geliştirmeye yönelik özel projelere hız verecek.

İnovatif Lider, Dijital Türkiye

“Dijital dünyada liderlik, inovatif düşünce yeteneğinin artırılması ile mümkün” diyen

Zyxel Türkiye Channel Head Tuğba Şişik “Bu sene üniversite, lise ve ortaokullarda bu yeteneği geliştiren, gençlerin cesaretlerini ve özgünlerini artıran, yaratıcılığı teşvik eden projelere ağırlık veriyoruz. Türkiye, dünyanın 10’uncu büyük ekonomisi olma yolunda anlamlı adımlar atıyor. Zyxel’in global hedeflerine paralel bir şekilde Türkiye’de ağ teknolojileri ile dijital dönüşüm kapsamında bu oluşuma destek veriyoruz. Türkiye’de dijital liderlerin sayısını artırmak için elimizi taşın altına koyduk.

Öte yandan gelişen teknolojilere ve trendlere paralel olarak biz de Zyxel olarak kendimizi bulut çözümleri odaklı bir şirket olarak konumlandırdık. Türkiye’de dijital dönüşüm çağında Zypartner’larımız ile ortak yeteneklerimizi optimize etmek, pazardaki değişimi kucaklamak ve yeni fırsatları beraber yaratmak için; uzun vadeli, güvene dayalı bir ilişki geliştirmeye kararlıyız. Sektöre her daim yenilikler sunmak ve pazarı daha da dinamik hale getirmek önceliklerimiz arasında yer alıyor” şeklinde konuştu.

İlginizi Çekebilir

Conrad İstanbul Bosphorus “Inspired Luxe” Etkinliğinin İlk Gününde Cemiyet Hayatından Ünlü İsimleri Ağırladı

İstanbul Boğazı’na hakim manzarası ile unutulmaz anlara ev sahipliği yapan Conrad İstanbul Bosphorus, “Inspired Luxe” etkinliğinin ilk gününde yoğun ilgiye sahne oldu. Önemli isimleri bir araya getiren organizasyon, özel koleksiyon tanıtımları, atölye çalışmaları ve söyleşilerle misafirlere keyifli anlar yaşattı. Etkinlikte ayrıca, Türk tasarım markası EzraTuba’nın Conrad otelinden ilham alarak tasarladığı özel kokteyl kıyafetleri de satışa çıktı.


Sarıkamış Rallisi İptali

Suriye'nin İdlib bölgesinde bulunan askeri güçlerimize rejim unsurları tarafından düzenlenen hain saldırı sonucu kahraman askerlerimizin şehit olduğunu ve yaralandığını derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz.


Güliz Ayla’Dan 2. Amerika Çıkarması

Son single çalışması “Öyle Sev” ve akustik versiyonuyla büyük beğeni toplayan Güliz Ayla, 2. kez Amerika yolcusu!..


İmamoğlu “Konut Yapmak İçin, Kanal Yapmak Gerekmez”

İMAMOĞLU: “KONUT YAPMAK İÇİN, KANAL YAPMAK GEREKMEZ”


Cargill Bülten ‘1000 Çiftçi 1000 Bereket’ Programı, Sürdürülebilir Tarım Uygulamalarını Yaygınlaştırmayı Hedefliyor

Cargill’in 1000 Çiftçi 1000 Bereket Programı, Türkiye’de tarımda sosyal ve dijital dönüşümü destekleyerek, sürdürülebilir tarım uygulamalarını yaygınlaştırmayı hedefliyor.


Etiketler: Zyxel, Unizyx, Türkiye, olarak, gibi

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.