4 Ekim 2018 Perşembe 10:31

GÜNDEM

Zyxel’Den Kobi’Ler İçin Sınırların Ötesinde Wifi Hizmeti; Multy Plus

Günümüzün iş dünyasında bilgi işlem ağları, tüm modern işletmelerin belkemiğidir. Ancak daha küçük ölçekli işletmeler için operasyonel verimliliğin ana bileşeni olan güçlü bir ağ altyapısı yatırımları maliyetler nedeniyle zaman zaman öncelik sırasını kaybeder. Pazarın bu ihtiyacından yola çıkan Zyxel, KOBİ’leri adresleyen yeni ürünü Multy Plus ile hız ve geniş kapsama alanından ödün vermeden maksimum kalitede kablosuz ağ deneyimi yaşamanıza olanak tanıyor.

Zyxel’Den Kobi’Ler İçin Sınırların Ötesinde Wifi Hizmeti; Multy Plus
Zyxel’Den Kobi’Ler İçin Sınırların Ötesinde Wifi Hizmeti; Multy Plus
Zyxel’Den Kobi’Ler İçin Sınırların Ötesinde Wifi Hizmeti; Multy Plus
Zyxel’Den Kobi’Ler İçin Sınırların Ötesinde Wifi Hizmeti; Multy Plus
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kullanıcı dostu bir tasarıma sahip olan ürün, tak çalıştır imkanı ve fiyat performans avantajı gibi artıları ile KOBİ’ler için oyun kurallarını yeniden yazıyor. Ağ esnekliği, yönetim kolaylığı ve ultra veri güvenliği ile Multy Plus, küçük işletmelerin hızlı büyümelerinin ardından artan iş ihtiyaçlarına anında cevap veriyor.

Alternatif montaj seçenekleri sunan Multy Plus, bulunduğu ortamın tasarımı ile kolayca uyum sağlıyor. Duvara veya tavana zahmetsiz bir şekilde monte edilebilen ürün, T-bar ve masa üstü konumlandırma gibi seçenekleri ile şıklıktan ve zarafetten de ödün vermiyor.

Zyxel TürkiyeKanal Satış Müdürü Ömer Faruk Erünsal Multy Plus’ın öne çıkan özeliklerini şöyle anlatıyor: “Küçük işletmeler bugüne kadar, misafirler ve çalışanlarının internet erişim ihtiyacı için genellikle klasik kurumsal erişim noktalarını tercih ettiler. Ancak bugün Zyxel olarak geniş ürün yelpazemize alternatif yeni bir ürün daha eklemiş olmanın sevincini yaşıyoruz. Zaman ve maliyetten tasarruf imkanı sunan Multy Plus, yönetim kolaylığı ile bilgi işlem çalışanlarının iş yükünü hafifletiyor.” Erünsal sözlerini şöyle sürdürüyor:

Multy Plus, yüksek hız ve kablosuz bağlantı ihtiyacı olan işletmeler için tasarlanmış sabit ve esnek bir WiFi ağ sistemidir. Ürün, mobil cihaz üzerinden ağınıza uzaktan erişim imkanı sağlayarak, hareket halindeyken bile bilgi işlem ağınızı yönetmeyi kolaylaştırır.Böylece ziyaretçileriniz, çalışanlarınız ve yöneticileriniz için kurumunuzun verimliliğini en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanıyacak birden çok WiFi ağını güvenli bir şekilde oluşturur.”

Tri-Band ile daha yüksek hız

Restoranlardan, küçük ofislere kadar, tüm küçük işletmeler için uygun olan ve bünyesinde mesh teknolojisini barındıran tri band WiFi erişim çözümü Multy Plus, 850 metrekareye kadar kapsama alanı ve 1.733 Mbps hız imkanı sunuyor.

Ürünün web tabanlı arayüzü, Multy Plus kullanıcılarının bir bilgisayardaki ağı yönetmesini ve gelişmiş özelliklere erişmesine olanak tanıyor. Böylece erişilebilirlik özelliklerini yapılandırma, kullanıcıların ağ etkinliğini izleme, yeni güncellenmiş ürün bilgisini kontrol etme veya kablosuz ağ adını ve şifresini değiştirme gibi işlemler kolayca yapılabiliyor.

AiShield ile üstün tehdit önleme

Multy Plus, AiShield adlı güvenlik yazılımı ile birlikte sunuluyor. İlk yıl ücretsiz kullanılan bu yazılım sayesinde KOBİ’ler siber saldırılara karşı önlem alabiliyor. Sezgisel ve kullanımı kolay bu güvenlik servisi, ağa bağlı tüm cihazlara üstün koruma sağlıyor.

Güvenlik yazılımının mobil aplikasyon desteği sayesinde zaman ve mekandan bağımsız olarak ağınızın güvenliğini artırmanız mümkün. Cep telefonu üzerinden gerçek zamanlı bilgi ve güvenlik seçenekleri sunan AiShield sayesinde; en çok saldırıya uğramış cihazlar da dahil olmak üzere tüm tehdit ve uyarı verilerini anında görüntüleyebiliyorsunuz. Güvenlik yazılımı sayesinde ağ tehditlerinde push bildirimleri alma, kullanıcıların kimlik doğrulama zamanlarını tek bir dokunuşla sonlandırma veya uzatma, güvenlik analizi gibi işlemleri tek bir mobil cihaz üzerinden kolayca yapabiliyorsunuz.

AiShield, on binlerce kategoride uygunsuz web sitesi ve 500 uygulamaya kadar erişimi kısıtlamanıza izin veren erişim kontrolü özelliği ile uçtan uça güvenlik sağlıyor.

AiShield uygulaması ile şunları da yapabiliyorsunuz.

*Her bir Multy Plus, 30 günlük bir AiShield deneme sürümü ile ikili paketler ise bir yıllık ücretsiz lisansla birlikte satışa sunuluyor.

Zyxel Hakkında

Zyxel; Ağ Dünyasındaki İş Ortağınız.

İlginizi Çekebilir

Kaspersky, Bağımsız Soc 2 Denetiminden Başarıyla Geçti

Kaspersky, “Hizmet Organizasyonları için Hizmet Organizasyonu Denetimi (SOC 2) Tür 1” değerlendirmesini başarıyla tamamladı. En büyük dört muhasebe şirketinden biri tarafından hazırlanan son raporda, Kaspersky’nin tehdit tespit kuralı veri tabanlarının (AV veri tabanları) geliştirme ve dağıtım süreçlerinin güçlü güvenlik kontrolleri sayesinde yetkisiz erişimden korunduğu belirlendi. Şirket buna ek olarak Global Şeffaflık Girişimi’ndeki yeni gelişmeleri de duyurdu.


Yandex’Ten Çocuklara Haritaları Sevdirecek Keyifli Bir Hikâye Kitabı “İlk Haritam”

YANDEX’TEN ÇOCUKLARA HARİTALARI SEVDİRECEK KEYİFLİ BİR HİKÂYE KİTABI: “İLK HARİTAM”


Vestel İki Yıl Üst Üste ‘En Yenilikçi Marka’ Seçildi

Vestel, dünyanın en prestijli teknoloji ve tasarım yarışması Plus X Award 2019’dan 8 ürünü ile 32 ödül alarak Beyaz Eşya kategorisinde en çok ödül kazanan firma oldu. Ayrıca yarışmada Vestel’in 4 ürünü kendi kategorilerinde ‘Yılın En İyi Ürünü’ seçildi. Bu başarısıyla, her kategoride en çok ödül sayısına ulaşan markalara verilen, Plus X ‘in en prestijli ve en büyük ödülü olan ‘En Yenilikçi Marka’ ödülüne geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Vestel sahip oldu.


Fintech 100 Ödülleri İçin Başvurular Başladı

KPMG Fintech ve H2 Ventures işbirliği ile bu yıl altıncısı gerçekleştirilecek Fintech 100 Ödülleri için başvurular başladı


Instagram Kullanımında Dünya Altıncısıyız

BASIN BİLDİRİSİ


Etiketler: Multy, Plus, AiShield, ürün, için

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.