19 Eylül 2018 Çarşamba 10:32

GÜNDEM

Zyxel’Den Öğrenci Yurtları Ve Okul Kampüsleri İçin Optimum Performans Sunan Access Point

NWA1123-ACv2, ek bilgisayar ve yönetim aracı olmaksızın bağımsız olarak çalışabiliyor ve aynı zamanda herhangi bir ASMP aracı ile bilgi işlem yöneticileri tarafından kolaylıkla yönetilebiliyor.

Zyxel’Den Öğrenci Yurtları Ve Okul Kampüsleri İçin Optimum Performans Sunan Access Point
Zyxel’Den Öğrenci Yurtları Ve Okul Kampüsleri İçin Optimum Performans Sunan Access Point
Zyxel’Den Öğrenci Yurtları Ve Okul Kampüsleri İçin Optimum Performans Sunan Access Point
Zyxel’Den Öğrenci Yurtları Ve Okul Kampüsleri İçin Optimum Performans Sunan Access Point
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kolay kurulum

“Üniversitelerin sahip olduğu ve geniş alana yayılmış kampüslerinde hızlı ve kesintisiz bağlantı için güçlü bir altyapı desteğine ihtiyacı bulunuyor” diyen Zyxel Kurumsal Kanal Satış Müdürü Ömer Faruk Erünsal, sözlerini şöyle sürdürüyor: “NWA1123-ACv2, eğitim kurumları için en ideal çözüm. Kurumsal sınıfta profesyonel bir Access Point’i konumlandırmak için çok fazla teknik bilgiye de ihtiyaç duyulmuyor. Bu nedenle ürün, kablosuz ağını kendi imkanları ile yönetmek isteyen işletmeler için de çok ideal.”

Zyxel’in üniversite ve lise kampüsleri için komple ürün sunduğunu da anımsatan Erünsal okullarda en çok tercih edilen ürünler ile ilgili şu bilgiyi veriyor:

“Özellikle üniversite kampüslerinde Zyxel GS1920 Serisi switch’ler yoğun ilgi görüyor.Sağlam ve güvenli bir ağ ortamı oluşturmak için ağ koruma özellikleri ve kapsamlı erişim yönetimi işlevleri sunan ürün, KOBİ’lerin de gözdesi konumda. Bunun yanı sıra Zyxel güvenlik duvarı ZyWALL USG110,Hepsi Bir arada, Akıllı WLAN Denetleyicisi; NXC2500 de sıkça konumlandırılan diğer ürünler arasında yer alıyor.”

Zyxel Hakkında

Zyxel; Ağ Dünyasındaki İş Ortağınız.

İlginizi Çekebilir

Yazar Buket Uzuner Esir Yunuslar İçin 70 Binden Fazla İmzayla Bodrum Belediye Başkanı'na Gidiyor!

Ticaret Sicil No: 521008


Aksa Jeneratör Dünya Çapında 168 Ülkeye Ulaştı

Türkiye’nin lider jeneratör üreticisi Aksa, dünyanın her yerinde her an kesintisiz enerji desteği sunmaya devam ediyor. Son olarak Okyanusya’da Vanuatu Cumhuriyeti’nde gerçekleştirilen bir enerji santrali projesine enerji desteği sağlayan Aksa Jeneratör, satış ağındaki ülke sayısını 168’e çıkardı.


Bu Sene Bayramlıklar İnternetten Alındı

Kurban Bayramı’nı tatil fırsatı olarak değerlendirenlerin online alışveriş istatistikleri, iyzico tarafından açıklandı. 32 binden fazla e-ticaret sitesinin ödeme altyapısını sağlayam iyzico’nun verilerine göre bayram tatili döneminde her üç alışverişten ikisini kadınlar gerçekleştirdi. Kadınların en çok alışveriş yaptığı sektör ise giyim, ayakkabı ve aksesuar oldu.


Öğrenciler Sınavlara Dersaneyle Değil Telefonla Hazırlanıyor

Yeni nesil öğrenciler dijital dünyanın imkanlarından en üst seviyede faydalanıyor. Dersaneler ve özel derslerin yerini artık mobil uygulamalar almaya başladı. Öğrenciler ders çalışırken ve sınava hazırlanırken çözemedikleri problemleri eğitmenlere kolayca sorarak dakikalar içinde cevap alıyor. Üstelik tüm bunları akıllı telefon ile yapmak mümkün oluyor.


Uğur Yücel Bu Kez Datça’Da Güldürdü

UĞUR YÜCEL BU KEZ DATÇA’DA GÜLDÜRDÜ


Etiketler: için, Zyxel, ürün, kampüslerinde, Kurumsal

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.