8 Ocak 2019 Salı 12:52

GÜNDEM

Zyxel’Den Wi Fi 6; 811Ax Teknolojisi Atağı

| Barbaros Mah. Dereboyu Cad. Ağaoğlu My World Andromeda Residence C4 Blok No: 12 Ataşehir 34746 | İstanbul, Türkiye | Tel +90 0216 688 69 98 /| GSM +90 543 320 31 13 firuze.kaymaz@alyailetisim.com

Zyxel’Den Wi Fi 6; 811Ax Teknolojisi Atağı
Zyxel’Den Wi Fi 6; 811Ax Teknolojisi Atağı
Zyxel’Den Wi Fi 6; 811Ax Teknolojisi Atağı
Zyxel’Den Wi Fi 6; 811Ax Teknolojisi Atağı
Zyxel’Den Wi Fi 6; 811Ax Teknolojisi Atağı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Ağ çözümleri alanında sektör liderlerinden biri olan Zyxel, Las Vegas’ta bugün başlayan tüketici elektroniği fuarı CES’de yeni nesil geniş bant teknolojisi ürünlerini sergiliyor. CTA tarafından düzenlenen fuar,dünyanın en büyük teknoloji etkinliği olarak biliniyor. Her yıl 4500'ün üzerinde katılımcı firma ve 180 binin üzerinde ziyaretçinin ağırlandığı fuarda Zyxel’in odağında bu yıl, 802.11ax destekli yeni ürün ailesi bulunuyor. Ax standardının sağladığı yüksek Wi-Fi hızlarını EasyMesh teknolojisi ile entegre eden Zyxel, ev ve küçük ofislerde kör noktaları ortadan kaldırarak yaşam alanlarının her noktasına yüksek hızda, kesintisiz Wi-Fi bağlantısı sunuyor. Akıllı Ev bağlantısına yeni bir boyut katacak ürünler ultra güvenlik avantajı da vaat ediyor.

Servis sağlayıcılara özel çözümler

Zyxel CES 2019’da çözüm ortağı servis sağlayıcılar için de yeni ürün ve hizmetleriniduyurdu. Fuarda tanıtılan yeni Giga-Next Genişbant Çözümleri Ürün Ailesi özelikle servis sağlayıcısı konumundaki firmalara hitap ediyor. CES sürecinde canlı demolarla tanıtılan ürün, kurumlara yeni gelir sağlayacak ek hizmetler avantajını da beraberinde da sunuyor.

Fuarda tanıtılan Zyxel’in, dış mekan router’ı ( yönlendirici) olan LTE7480 LTE-A Pro, kablosuz ağ bağlantısı sunan servis sağlayıcılarını adresleyen bir diğer iddialı ürün.Operatörler, LTE7480 LTE-A Pro sayesinde mevcut LTE mobil ağları üzerinden geniş bant sağlayarak, abone gelirlerini ek hizmetler sunmak suretiyle hızla artırabiliyor. Zyxel LTE7480 Pro router’lar, hem köprü hem de yönlendirici işlevleri görüyor.Ürün, daha güçlü sinyal performansı içingelişmiş anten teknolojisi ve zorlu dış ortamlar için tasarlanmış güçlü bir gövdeye sahip bulunuyor.

Dağıtılmış Anten Sistemi (DAS) özellikli kablosuz geniş bant ürün ailesi, 10G fiber ağ geçitleri ve en yeni G.fast müşteri tesis ekipmanları (CPE), fuarda sergilenen diğer ürün seçenekleri arasında yer alıyor.

Zyxel'in CES 2019’de gerçekleştirdiği demolar,“hizmet sağlayıcısı konumundaki firmalar müşteri deneyimini en üst düzeye nasıl çıkarabilir” konusuna ışık tuttu. IOT güvenliği, gizlilik koruma, içerik filtreleme, ebeveyn kontrolü gibi yeni özelliklerin uzman mühendisler tarafından anlatıldığı demolar sayesinde kurumlar, müşterilerinin artan taleplerini yeni teknolojilerle nasıl karşılayabileceklerine dair danışmanlık hizmeti de almış oldular.

Fuarla ilgili görüşlerini aktaran Zyxel Kuzey Amerika Kıdemli Başkan Yardımcısı Brian Feng, 2019’da internetten izlenen içeriklerin televizyondan izlenenlerle aynı seviyeye gelmesi beklendiğine dikkat çekti. İnsanlar günde 2,6 saat içerikleri internetten, 2,7 saat ise televizyondan izleyecek. Mobil cihazlardan içerik izleme oranı da ortalama günde 45 dakika olacak diyen Feng söyle konuştu:

“Zyxel pazarda emin adımlarla trend belirleyici konumunda yürümeye devam ediyor. Genişleyen ürün ailemiz, hizmet sağlayıcılarına kendi aboneleri üzerinden ek gelir elde edebilme ve müşteri tabanını genişletebilme gibi yeni fırsatlar sunuyor. Böylece onların işlerini büyütmelerine olanak sağlıyoruz. Wi-Fi 6, siber güvenlik ve IOT ekosistemini içeren ürün ve çözümlerimiz servis sağlayıcıların ve onların müşterilerinin artan taleplerine cevap veriyor.”

İlginizi Çekebilir

Tercih Nasıl Yapılmalı

YKS sonuçlarının açıklanmasının ardından üniversite adayları için en önemli dönemeçlerden biri olan tercih süreci başladı. Doğru meslek ve üniversite tercihinde en önemli noktanın bireyin kendini tanıması olduğunu belirten uzmanlar, üniversitelerin mutlaka ziyaret edilmesini akademisyen ve öğrencilerden bilgi alınması gerektiğini vurguluyor.


Zorlu Center’Da Nova Norda 24 Temmuz Çarşamba Sahne Alıyor

Zorlu Center’ın açık havaya özel hazırladığı program Eylül sonuna kadar devam edecek.Zorlu Center Açık Hava Etkinlikler’inde; konserlerden, komedi performanslarına, açık hava gösterilerinden, dans gösterilerine kadar birçok renkli etkinlik ile bu yaz da açık havanın keyfi Zorlu’da yaşanacak.


Rosatom Tianwan Ngs’Nin 7 Ve 8 Nolu Güç Üniteleri İçin Ekipman Üretimine Başladı

Rosatom Tianwan NGS’nin 7 ve 8 nolu güç üniteleri için ekipman üretimine başladı


Sony, Full Frame Lens Yelpazesini 35Mm F1.8 Hafif Prime İle Güçlendiriyor

Sony, E-mount full frame lens yelpazesinin en son üyesi FE 35mm F1.8 büyük diyafram açıklıklı, geniş açılı prime lensin (model SEL35F18F) gelişini duyurdu.


Yeni Malatyaspor Futbol Takımı’Ndan Guılherme Costa Marques Sağlık Kontrolünden Geçti

Yeni Malatyaspor Futbol Takımı’ndan Guilherme Costa Marques, Acıbadem Fulya Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçti.


Etiketler: yeni, Zyxel, ürün, servis, geniş

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.