22 Ekim 2019 Salı 13:51

GÜNDEM

Zyxel Dijital Eğitim Desteği İle Yeni Nesilleri Geleceğe Hazırlıyor

| Barbaros Mah. Dereboyu Cad. Ağaoğlu My World Andromeda Residence C4 Blok No: 12 Ataşehir 34746 | İstanbul, Türkiye | Tel +90 0216 688 69 98 /| GSM +90 543 320 31 13 firuze.kaymaz@alyailetisim.com

Zyxel Dijital Eğitim Desteği İle Yeni Nesilleri Geleceğe Hazırlıyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Zyxel’in WiFi 6 destekli access pointl’erinin yüksek kalitede ultra HD video konferans görüşmelerine olanak tanıdığını belirten Zyxel Switch İş Birimi Başkan Yardımcısı Crowley Wu “4K video konferans görüşmesinde her kullanıcı 40 mbit/s bant genişliğine ihtiyaç duyar. Wi-Fi 6 destekli access point’ler ağın genel bant genişliğini kolaylıkla artırır ve her kullanıcıya ultra HD video deneyimi yaşatır. Wi-Fi 6 destekli ürünlerimiz sayesinde internet ağ altyapısında donma veya kopma gibi sorunlarda gecikme süresi 10 ms’lere inebiliyor. Bu da neredeyse kesintisiz bir bağlantı anlamına geliyor” şeklinde konuşuyor.

Zyxel’in WiFi 6 teknolojisi destekli ürünleri, bir önceki sistemlere göre %40 daha hızlı veri aktarımı elde edilmesine olanak tanıyor.

Crowley Wu, eğitim sistemi tüm dünyada artık çok değiştiğine dikkat çekiyor. Wu sözlerini şöyle sürdürüyor: “Modern eğitim sisteminde artık yıllar öncesinden çok daha farklı ve yeni eğitim teknikleri kullanılıyor. Böylece öğrenme süreci daha eğlenceli ve daha kolay bir hale getiriliyor. Türkiye’de de eğitim camiasının değişime ayak uydurması ve dünyadaki yeniliklere paralel olarak kendini yeniden yapılandırması gerekiyor.

Eğitim alanında yeni teknolojilerin sıklıkla kullanımı;kuvvetli bir ağ altyapısını zorunlu kılıyor. Biz de Zyxel olarak bu alanda yeni teknolojiler geliştirmeye devam ediyoruz. Kullanıcı dostu WiFi 6 destekli yeni Access point’lerimiz ile kusursuz bir altyapı deneyimi yaşatmayı hedefledik. Artık yavaş indirme süreleri ve 4K videolardaki donma sorunu tarih oluyor. Yeni ürünlerimiz ile çok daha fazla sayıda öğrenci online olarak kapasite ve parazit sorunu yaşamadan konfor içinde çalışabiliyor.”

Yeni nesil eğitimin altın anahtarı: WiFi 6

Ürün bünyesinde barındırdığı OFDMA ve Spatial reuse/mekansal kullanım)-BSS renklendirme teknolojisi desteği sayesinde bant genişliği kapasite sorunu yaşamadan aynı hızla internete bağlayabiliyor. Böylece erişim noktasına bağlı öğrencilere ait tüm cihazlar, herhangi bir gecikme sorunu yaşamadan okullardaki multimedya eğitim materyallerini kolaylıkla indirebiliyor.

Akıllı anten teknolojisi ile hız limitlerini zorlayın

Zyxel’in yeni access point’leri bünyesinde barındırdıkları akıllı anten teknolojisi ile enterferans/kanal parazit sorununu da ortadan kaldırarak ağ performansını en üst seviyeye taşıyor.

Böylece sınıf gibi yüksek yoğunluklu ortamlarda aynı anda ağdan faydalanmaya çalışan tüm öğrenciler, eşit hızda internete bağlanabiliyor

Akıllı antenin yanı sıra WAX650S AP, daha hızlı bir kablosuz ortam için 5 Gb ethernet desteği ve WiFi 6 standardı multi gig hız içeriyor.

Nebula Flex ile ihtiyacına uygun çözümü seçme imkanı !

Zyxel’in 11ax access point serisi, NebulaFlex çözüm ailesiyle de entegre çalışıyor. Eğitim kurumları, ürünü satın almak yerine bulut ağı seçeneğini değerlendirip bir yıllık lisans bedeli ödeyerek esnek maliyet avantajından faydalanılıyor. Böylece özel bir BT ekibine gerek kalmadan sistem 7/24 uzaktan kolay bir şekilde yönetilebiliyor.

Yaşam boyu abonelik seçeneği, lisans maliyetlerini ortadan kaldırarak uzun dönemde daha ekonomik bir çözüm sunarken, okulların bilgi işlem ağlarını 7/24 çalışır durumda tutmalarına olanak tanıyor. Daha kısıtlı bütçeye sahip olan okullar ise lisanssız Nebula giriş paketinden faydalanabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Eset 160 Milyondan Fazla Kullanıcının Kayıtları Karanlık Ağda Satışa Sunuldu

25 Mayıs 2020


Türkiye’Nin Oyun Ve Gençlik Festivali Chapter, Evinize Geliyor!

Her yıl Multiplayer organizasyonuyla 5binden fazla katılımcı ile gerçekleşen Türkiye’nin oyun ve gençlik festivali Chapter, dokuzuncusu ile 29-30-31 Mayıs’ta evlerinizin en rahat köşesinde yapılacak. Sosyal medya mecralarının festival alanları olarak kullanılacağı Chapter 2020’de, popüler fenomenler, eğlenceli içerikler ve katılımcı turnuvaları izleyiciler ile buluşacak.


Pandemi Günlerinde Kalp Sağlığı İçin 20 Dakika Egzersiz Şart

Pandemi günlerinde kalp sağlığı için 20 dakika egzersiz şart


Sahurda Alışverişi Sevdik!

Ticaret Sicil No: 521008


Toastmasters Türkiye Kurumsal Zirvesi 2020’Ye Geri Sayım Başladı

TOASTMASTERS TÜRKİYE KURUMSAL ZİRVESİ 2020’YE


Etiketler: daha, Zyxel, WiFi, destekli, eğitim

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.