23 Temmuz 2018 Pazartesi 11:03

GÜNDEM

Zyxel İle Tatilde De Maksimum Hareket Özgürlüğü, Kesintisiz Erişim Keyfi!

Yaz aylarının en sıcak dönemini yaşadığımız bu günlerde, hemen herkes yılın yorgunluğu atabilmek için tatil bölgelerine akın ediyor.Güney ve Akdeniz sahillerinde kum deniz ve güneşin tadını çıkaran tatilciler hiç şüphe yok ki yazlık evlerinde de kesintisiz hızlı ve güvenli internet erişimine ihtiyaç duyuyor. Dünyanın lider ağ teknolojisi firmalarından Zyxel LTE serisi modem / router’ları ile bu soruna kesin çözüm sağlıyor. Kurumsal ve bireysel kullanıma uygun olan LTE3302, evde, yazlıkta, plajda havuz kenarında LTE kapsama alanındaki herhangi bir yerde, telefon hattına ihtiyaç duymadan mobil olarak internete erişim imkanı sunuyor.

Zyxel İle Tatilde De Maksimum Hareket Özgürlüğü, Kesintisiz Erişim Keyfi!
Zyxel İle Tatilde De Maksimum Hareket Özgürlüğü, Kesintisiz Erişim Keyfi!
Zyxel İle Tatilde De Maksimum Hareket Özgürlüğü, Kesintisiz Erişim Keyfi!
Zyxel İle Tatilde De Maksimum Hareket Özgürlüğü, Kesintisiz Erişim Keyfi!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Denizin ortasında ve havuz kenarında bile yüksek hızda internet

LTE3302, mikro USB güç bağlantı noktasından aldığı enerji ile mobil olarak da çalışabiliyor. Bu sayede seyahat ederken, balık tutarken, piknikte ya da denize açıldığınızda yanınızda taşıyarak internet modem olarak kullanabiliyor. Piyasada yaygın olarak bulunan taşınabilir şarj cihazları ya da araç şarj cihazlarından mikro USB bağlantısı ile enerji sağlayarak LTE3302 ile her yerde sürekli olarak internet paylaşımı yapılabiliyor.

Zyxel LTE4506 LTE 4G+ HomeSpot, Zyxel WAH7608 4G LTE Taşınabilir Router ve WAH7706 taşınabilir router ise kesintisiz internet keyfi sürmek isteyen herkesin ihtiyacına cevap veren diğer alternatif ürünler olarak karşımıza çıkıyor.

Tak-çalıştır tasarım ile sınırsız özgürlük sunan WAH7608 4G LTE Taşınabilir Router,pil ile çalışıyor ve bu sayede hareket halindeyken WiFi bağlantısını paylaşmaya imkan tanıyor.Ürünün tak ve çalıştır özelliği sayesinde bir SIM kartı takıp anında İnternet bağlantısı kurabiliyor. Taşınabilir routerl’arın temel amacı İnternet bağlantısını arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşmaktır. 802.11n WiFi teknolojisi sayesinde Zyxel WAH7608, eşzamanlı olarak ışık hızında Internet bağlantısının keyfini çıkarması için 10'a kadar eşzamanlı WiFi istemcisine izin veriyor.

Çok katlı evlere menzil genişletici ile sınırsız internet

Yapılan pazar araştırmalara göre artık tatilde; yazlıkta, havuz kenarında bahçede mangal başında bile herkes, her an çevrimiçi olmak istiyor. Türk halkının yoğun ilgi gösterdiği sosyal medya uygulamaları da 7/24 internet erişim talebi doğuruyor. Bu nedenle yazlık evlerde internet kullanımı giderek artıyor. Birçok aile, yazlık evlerine de kablolu internet hizmeti alıyor. Özelikle Ege sahillerindeki çok katlı geniş bahçeli müstakil evlerde kesintisiz internet keyfi zaman kazan sorun olabiliyor. Bahçe, balkon, havuz başı ve teras gibi evin her noktasından internete erişmek isteten ev sahiplerinin ve misafirlerin sorunlarına ise Zyxel menzil genişleticiler çözüm oluyor. Güçlendirilmiş dahili antenleri ile yüzde 30’a varan oranda daha iyi kapsama alanı sunan menzil genişletici Zyxel WRE6505 v2, ek güç kullanarak Wi-Fi kablosuz sinyallerini artırıyor. Ürün üzerinde yer alan WPS düğmesi ile tek tıklamada basitçe kurulabiliyor. Kablosuz genişletici cihazların, kurulacağı lokasyon verimlilik için önem taşıdığı için WRE6605 v2, üzerinde yer alan LED göstergesi ile en iyi konumu bulmaya yardımcı oluyor. LED gösterge aynı zamanda kaç cihazın bağlı olduğunu ve performansı nasıl etkilediğini de gösteriyor. WRE6605 v2 doğrudan elektrik prizine takılarak çalışıyor.

Zyxel Hakkında

Zyxel; Ağ Dünyasındaki İş Ortağınız.

İlginizi Çekebilir

Dowdupont 2018’İn İkinci Çeyrek Sonuçlarını Açıkladı

Küresel pazara birinci sınıf yenilikçi ürünler, malzemeler ve hizmetler sunan DowDuPont, 2018 ikinci çeyrek sonuçlarını açıkladı. Devam eden operasyonlardan elde edilen GAAP net geliri 1,8 milyar dolar olurken, operasyonel FAVÖK yüzde 29 artarak 5,7 milyar dolara ulaştı.


Nude’Un Işıltılı Contour Koleksiyonu İşlevselliği Şıklıkla Birleştiriyor

Ağustos 2018


Mark Millar Ve Netflix’İn İkinci Ortak Çizgi Roman Projesi Prodigy Yolda!

Bol aksiyonlu Prodigy serisinin yaratıcısı çizgi roman dünyasının efsane ismi Mark Millar, çizeri ise ödüllü sanatçı Rafael Albuquerque.


Eskişehir Alpu Termik Santrali İçin Verilen Tüm İzinler Mahkemede

Eskişehir’in Tepebaşı ilçesinde yapılması planlanan Alpu Termik Santrali ve Kömür İşletmesi için daha önce 15 Ağustos’ta yapılacağı duyurulan özelleştirme ihalesi 17 Ekim’e ertelendi. Verilen tüm izin ve işlemler hakkında dava açılan proje, döviz üzerinden alım garantisiyle özel sektöre devredilecek.


Yaz Hamileleri Ne Fazla Ne Eksik Beslenin, Bol Su İçin

YAZ GEBELERİ NE FAZLA NE EKSİK BESLENİN, BOL SU İÇİN


Etiketler: internet, Zyxel, olarak, havuz, WAH7608

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.