14 Ocak 2020 Salı 12:43

MODA

Zyxel Nebula Ürün Ailesi’Ne Yeni Üyeler

| Barbaros Mah. Dereboyu Cad. Ağaoğlu My World Andromeda Residence C4 Blok No: 12 Ataşehir 34746 | İstanbul, Türkiye | Tel +90 0216 688 69 98 /| GSM +90 543 320 31 13 firuze.kaymaz@alyailetisim.com

Zyxel Nebula Ürün Ailesi’Ne Yeni Üyeler
Zyxel Nebula Ürün Ailesi’Ne Yeni Üyeler
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İşlevsel Gösterge Tablosu

Yenilenen tasarımında estetik, işlevsellik ve son teknolojiyi entegre bir şekilde kullanıma sunan Zyxel, gösterge tablosunda “karanlık mod seçeneği” ile göz sağlığı için üstün bir kullanıcı deneyimi vaat ediyor. Ekrandaki aşırı parlak ışıktan rahatsız olan bilgi işlem personelleri, dilerlerse bir tık ile parlak ekrandan karanlık moda kolaylıkla geçiş yapabiliyor.

Mevcut Nebula kullanıcılarının geri bildirimlerinden yola çıkarak tasarlanan yeni nesil gösterge panosu, neredeyse sınırsız özelleştirme imkanı ile kullanıcılara üst seviye esneklik sunuyor.

Akıllı Basit Ve Güvenli Ağ Bağlantısı

Yenilenen seride, bulut yönetimini iyileştirmek ve zamandan tasarruf etmek için başlangıç sihirbazı, kolay ve hızlı ağ kurulumuna imkan tanıyor. Nebula Ürün Ailesi’nin akıllı motoru, tüm ağdaki ayarları ve vakaları ilişkilendirmeyi daha da kolaylaştırıyor.Enerji tasarrufu imkanı ve PoE desteği, yeni serinin diğer artıları arasında yer alıyor.

Yeni Erişim Noktaları Ultra Hız Vaat Ediyor

Nebula Ürün Ailesi, dijital dönüşüm yatırımı yapan kurumlara yeni erişim noktaları / access pointler ile şimdi çok daha fazla seçenek sunuyor.

Seriye dahil olan WAX650S, NWA110AX ve WAX510D model erişim noktalarının hepsinde Wi-Fi 6 (802.11ax) desteği bulunuyor. MAC filtreleme, WPA3 Wi-Fi desteği, dinamik VLAN

ataması gibi artıları bünyesinde barındıran ürünler, güvenli internet erişimini garanti alına alıyor.

Zyxel XS3800-28 de Nebula Ürün Ailesine Katıldı

Zyxel XS3800-28, bulut tabanlı ağ çözüm ailesi olan Nebula’nın en yeni üyesi oldu. 28-port desteği bulunan 10G Yönetilebilir Switch, küçük işletmeler ve kampüs ağları için tasarlandı. Çoklu bağlantı (Multi-Gigabit) imkanı sunan yönetilebilir switchler, 100M, 1G, 5G, 2.5G ve 10G hızlarını destekliyor.

Zyxel Kurumsal Kanal Satış Müdürü Ömer Faruk Erünsal, bulut çözümlerinin her geçen gün daha çok işletme tarafından tercih edildiğinin altını çiziyor. Zyxel’in sektördeki birçok firmanın aksine ağ çözümlerinde oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olduğunu anımsatan Erünsal sözlerine şöyle son veriyor:

“KOBİ bulut ağ yönetiminde eksiksiz bir çözüm lideri olan Zyxel, Nebula'nın en son sürümü ile işletmelere ekstra esneklik ve maliyet avantajı sunuyoruz. Yenilenen yönetim paneli ve yeni ürünler ile Nebula deneyimini en üst seviyeye çıkartmayı hedefledik. Dijital dönüşüm yolculuğunda kurumların yanında olmaya devam edeceğiz.”

İlginizi Çekebilir

İstanbul Bbsk'lı Kutlu, Tokyo 2020 Vizesini Aldı

İSTANBUL BBSK'LI KUTLU, TOKYO 2020 VİZESİNİ ALDI


Deri'n Fikirler Deri Üretim Ve Tasarım Yarışmasında Final Heyecanı

Deri sektöründe çifte ödül töreni heyecanı yaşanıyor. Deri sektörüne yenilikçi ve vizyoner tasarımcılar kazandırmak amacıyla düzenlenen Deri’n Fikirler Deri Üretim ve Tasarım Yarışması Final Defilesi ile deri sektöründe ihracatın yıldızı 36 firmanın ödül alacağı ödül töreni heyecanı 22 Ocak 2020 Çarşamba akşamı yaşanacak.


İbb, Tunceli’Ye Su Altı Arama Kurtarma Ekibi Gönderdi

İBB, TUNCELİ’YE SU ALTI ARAMA KURTARMA EKİBİ GÖNDERDİ


Rahşan Ecevit, Son Yolculuğuna Uğurlandı

RAHŞAN ECEVİT, SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI


Görüntülü Haber 2600 Rakımda 1,5 Metre Karda Başkent Edaş Ekiplerinin Zorlu Mücadelesi

Başkent EDAŞ ekipleri, Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük, Kastamonu, Kırıkkale ve Zonguldak’ta 7 milyondan fazla nüfusun ikamet ettiği sorumluluk bölgesinde kesintisiz elektrik sağlayabilmek için çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Bu kapsamda Başkent EDAŞ ekipleri, 2 bin 600 rakıma sahip Kastamonu’nun en yüksek kesimi olarak kabul edilen Anadolu’nun yüce dağı Ilgaz’da da yaklaşık 1,5 metre karda elektrik arızasına müdahale etti.


Etiketler: Nebula, Zyxel, yeni, olan, bulut

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.