24 Ekim 2018 Çarşamba 15:00

GÜNDEM

Zyxel Nebulaflex İle Esnek Ve Güçlü Ağlar

Nebula bulut yönetimi platformu için yeni bir mobil uygulama geliştiren Zyxel, “esnek ve tek merkezden kolay ağ yönetimi” felsefesi ile kurumları geleceğe hazırlıyor.

Zyxel Nebulaflex İle Esnek Ve Güçlü Ağlar
Zyxel Nebulaflex İle Esnek Ve Güçlü Ağlar
Zyxel Nebulaflex İle Esnek Ve Güçlü Ağlar
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İnovasyonun baş döndürücü hızı, şirketleri uyum konusunda zorlayabiliyor. Özelikle KOBİ’ler, teknolojinin hızına kolay adapte olamıyor. Ülke ekonomisinin yüzde 98’ini kapsayan küçük ve orta ölçekte işletmelerin büyümelerine ve çağa ayak uydurmalarına katkı sağlamayı hedefleyen Zyxel ise bu segmente özel ürün geliştirmeye devam ediyor.

Küçük ölçekte kurumların verimliliklerini artırmalarına yardımcı olmak için yeni bir mobil aplikasyon geliştiren Zyxel, işletmelerin değişen ağ gereksinimlerine hızla yanıt verebilmelerine olanak tanıyor. Nebula bulut yönetimi platformu için ile yeni bir mobil uygulama geliştiren firma, “esnek ve tek merkezden kolay ağ yönetimi” felsefesi ile kurumları geleceğe hazırlıyor.

Nebula APP ile ağ yönetimi avuçlarınızın içinde!

Pazarda mevcut olan birçok bulut tabanlı çözümün sadece kablosuz ağlara odaklandığını belirten Zyxel Türkiye Kurumsal Kanal Satış Müdürü Ömer Fark Erünsal “2016 yılında pazara sunduğumuz Zyxel Nebula bulut çözümümüz mevcut bulut tabanlı çözümlerin aksine, tek noktadan yönetim anlayışı ile kablosuz erişim noktaları (AP), ağ anahtarları ve güvenlik ağ geçitlerini kapsayan komple hizmet sunuyor. Bu da tarayıcı tabanlı bir gösterge tablosu üzerinden trafik özeti, aygıt durumu-konumu ve ağ kullanımı gibi kontrollerin kolayca gerçekleştirilerek gerçek zamanlı ölçümler yapmaya olanak sağlıyor. Böylece kullanıcılar, dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar kendi ağlarını kontrol edip iş sürekliliğine katkıda bulunuyorlar. Bu ürüne dair pazardan oldukça güzel geri dönüşler aldık. Daha fazla ne yapabiliriz diye düşündüğümüzde ise Android ve iOS tabanlı telefonlara özel mobil aplikasyon desteği ile pazara dinamiklik katmak istedik.

Öte yandan web tabanlı Nebula Kontak Merkezimiz ise Mesh Wi-Fi, Trafik logları, VPN Topolojisi sunma becerisi başta olmak üzere yirmiye yakın yeni özelik ile daha işlevsel hale getirildi. Nebula Bulut destekli ürün sayısını ise artırmaya devam edeceğiz.

Zarif tasarım, güçlü altyapı desteği

Zyxel’in oyunu yeniden şekillendiren hibrit yapıda yeni nesil switch’leri kolay yönetimi ile iş gücünden tasarruf ederken, ücretsiz bulut yönetimi seçenekleri ile de kurumlara maksimum performans avantajı sunuyor.

NebulaFlex (Nebula Bulut Desteği) ürün ailesinin en yeni üyeleri olan Zyxel GS1920v2 veXGS1930 kullanıcı dostu kullanımı ve esnek ağ seçenekleri dikkat çekiyor.

NebulaFlex teknolojisi ile bulut yönetimi imkânı sunan Zyxel 1920v2 serisi switch’ler, daha sezgisel bir kullanıcı deneyimi vaat ediyor. Zyxel GS1920v2 serisi, sadece birkaç basit tıklama ile geleneksel mod ile lisanssız Nebula bulut yönetim platformu arasında kolayca geçiş yapmanıza olanak tanıyor.

Gigabit'iniz için maksimum esneklik

GS1920v2 serisi, birden fazla senaryoda SMB dağıtımı için oldukça ideal bir yapıya sahip. Ürün sayesinde benzersiz bağlantı noktası kombinasyonları yapabiliyor ve ağınızı kolayca genişletebiliyorsunuz.

Sessiz çalışma

Yeni nesil switch’ler akıllı fan modu ile iş yerinde sükûneti garanti altına alıyor. Ürün üzerinde yer alan kullanıcı dostu LED göstergeler sayesinde; Bulut ve PoE güç kullanımını gerçek zamanlı olarak anında takip edebiliyor.

Zyxel'in XGS1930 Serisi ise esneklik ve yüksek bağlanabilirlik gibi özelikleri ile iş verimliliğin artmasına olanak tanıyor. Günümüz küçük ve orta boy işletmeleri, network hizmetlerinden yoğun uygulamaları destekleyecek bağlantı, daha az ağ problemleri ve kolay yönetim gibi özellikleri ile yüksek performans bekliyor. Zyxel, XGS1930 Serisi switch’leri tüm bu beklentileri karşılıyor.

Zyxel Hakkında

Zyxel; Ağ Dünyasındaki İş Ortağınız.

İlginizi Çekebilir

Kalamış'ta Bayram Bambaşka

KALAMIŞ’TA BAYRAM BAMBAŞKA


P&G Ve Migros’Tan Cüneyt Özdemir’İn Sesinden ‘Minik Sporcular’ Belgeseli

P&G ve Migros, Özel Olimpiyatlar Türkiye Derneği ile iş birliğinin 15. yılına özel ünlü gazeteci Cüneyt Özdemir ile birlikte bir mini belgesel hazırladı.


Katılım Bankaların’Dan Ekonomiye Destek Atağı

18.Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda atılım Bankacılığının Ekonomiye ve Türk Lirası’na desteği değerlendirildi.


Canada Schools, Kupa Ve Madalyaları Topladı

Canada Schools,


Okkalı Bir Ramazan Kahvesi...

Yemek şölenine dönen iftar sofrasından sonra, mis gibi kokan bir fincan Türk kahvesine ne dersiniz?


Etiketler: Zyxel, Nebula, bulut, yönetimi, yeni

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.