12 Kasım 2018 Pazartesi 11:31

GÜNDEM

Zyxel, Taiwan Excellence Awards 2018’De Ödülleri Topladı

Ağ teknolojileri alanında dünya liderlerinden biri olan Zyxel, Taiwan Excellence Awards’ta mobil, iş dünyası ve ev teknolojileri kategorilerinde toplam beş ödülün sahibi oldu. Zyxel, bu ürünlerle birlikte; Taiwan Excellence tarafından son 18 yılda toplam 88 ödüle layık görüldü. Tayvan Ekonomi Bakanlığı tarafında organize edilen yarışmanın sonuçları 9 Kasım 2018 tarihinde düzenlenen ödül töreninde açıklandı. Taipei Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinlikte Zyxel yöneticileri, ödülleri gururla teslim aldı.

Zyxel, Taiwan Excellence Awards 2018’De Ödülleri Topladı
Zyxel, Taiwan Excellence Awards 2018’De Ödülleri Topladı
Zyxel, Taiwan Excellence Awards 2018’De Ödülleri Topladı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Ürünlerin özgün teknolojisi bize ödül getirdi

İki yıl önce Zyxel’in cesur bir karar alarak, özellikle akıllı Wi-Fi ve mesh teknolojisine odaklandığını belirten Zyxel Pazarlama ve Marka Müdürü Özden Aliyagiç Uyar, “Ağ teknolojileri alanında işlevsel çözümleri piyasaya sunan; tüketiciler ve işletmelerin güncel ihtiyaçlarına yönelik fark yaratan ürünler geliştiren Zyxel, dünya genelinde farklı segmentte tüm tüketicilerin ilgi odağı oldu. Aldığımız bu ödül, pazarın ilgisini tescilledi” dedi. Uyar sözlerini şöyle sürdürdü:

“Organizasyon komitesi bu yıl 1200 başvuruyu değerlendirdi. Farklı sektörlerden her biri alanında başarılı, dünyanın değişik kentlerinde ikamet eden 140 kişilik jüri komitesi, hangi ürünün ödül alacağına karar verdi.Bir kez daha ödül almaktan gurur duyduk. Bu ödüller bizi daha yaratıcı ürünler geliştirmek için motive ediyor.”

Taiwan Excellence Awards, *Tayvan Mükemmellik Ödülleri, 1992 yılından bu yana Tayvan Ekonomi Bakanlığı (The Ministry of Economic Affairs (MOEA) tarafından alanında başarılı kurumlara takdim ediliyor. Ödüller, Tayvan’ı ülke dışında temsil eden inovatif ürünler arasında seçiliyor.

Multy ürün ailesinin üyeleri;Multy Plus, Multy U ve Multy Mini; Taiwan Excellence Awards bünyesinde mobil kategoride 3 ayrı ödüle layık görüldü. Hızlı büyüyen KOBİ’leri adresleyen tri band Wi-Fi erişim noktası Multy Plus, internete bağlı uygulamaların performansını en yüksek düzeye çıkarıyor ve kapsama alanına girmeyen ölü noktaları ortadan kaldırıyor. Alternatif montaj seçenekleri sunan Multy Plus, bulunduğu ortamın tasarımı ile kolayca uyum sağlıyor. Duvara veya tavana zahmetsiz bir şekilde monte edilebilen ürün, T-bar ve masa üstü konumlandırma gibi seçenekleri ile şıklıktan ve zarafetten de ödün vermiyor.

Üç bantlı Tüm Ev WiFi Mesh Sistemi Multy X ise internete bağlı uygulamaların performansını en yüksek düzeye çıkarıyor ve kapsama alanına girmeyen ölü noktaları ortadan kaldırıyor. Multy X, kullanıcıların basit, sezgisel bir akıllı telefon uygulamasıyla yüksek performanslı bir Wi-Fi ağı kurmalarını ve yönetmelerini kolaylaştırıyor. Kullanıcılar uygulamayı kullanarak ebeveyn kontrolü, misafir ağı, Alexa ses kontrolü ve benzeri özellikleri kolaylıkla uygulayabiliyor ve yönetebiliyor.

Multy Plus ve Multy U 2018’de ödüle doymadı

2018 Golden Pin Tasarım Ödülü’nün de sahibi olan Multy Plus ve Multy U; kullanıcı dostu bir ürün olmasıyla dikkat çekiyor. Zarif tasarımı, fonksiyonelliği ve alternatif montaj seçenekleri ile de sektörden yoğun ilgi gören her iki ürün,optimum ağ performansı sağlıyor.

Mobil iş kategorisinde ödül alan Zyxel LTE3316 ise bireysel ve kurumsal kullanıcıların ADSL, fiber veya kablolu tv gibi karasal hatların bulunmadığı lokasyonlarda 4.5G internet erişimi sağlıyor. Ürün, SIM kart aracılığı ile mobil operatörden sağlanan 4.5G internet erişimini bulunduğu ortamdaki cihazlara Wi-Fi olarak ve ethernet bağlantısı aracılığı ile ulaştırabiliyor. Mevcut kablolu internet erişiminize yedek bağlantı sağlamak amacı ile de kullanabileceğiniz LTE3316’yı pikniğe giderken, balığa çıkarken ya da denize açılırken 4.5G internet modem olarak yanınızda taşımanız da mümkün.

Zyxel Hakkında

Zyxel; Ağ Dünyasındaki İş Ortağınız.

İlginizi Çekebilir

Günün Manşetini Ağlayarak İmamoğlu'na Sarılan Minik Asmin Attı

Günün manşetini ağlayarak İmamoğlu'na sarılan minik Asmin attı: Her şey çok güzel olacak. Sen kazanacaksın!


Arçelik İklim Değişikliği Mücadelesini Everest’İn Zirvesine Taşıdı

“Dünyaya Saygılı, Dünyada Saygın” vizyonuyla sürdürülebilirlik konusunda önemli çalışmaları hayata geçiren Arçelik, iklim değişikliği konusunda farkındalık yaratmaya dönük çalışmalarında hedef büyüterek dünyanın zirvesi olan 8 bin 848 metrelik Everest Dağı tırmanışını gerçekleştirdi. Yaklaşık dört hafta süren Everest tırmanışını tamamlayan Arçelik CEO’su Hakan Bulgurlu “Arçelik olarak, iklim değişikliğinin etkileriyle mücadele etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Everest Dağı tırmanışımızın bu konuda farkındalık yaratacağını ve insanları, üstlerine düşeni yapmaya teşvik edeceğini umuyoruz” dedi.


Qnb Finansbank Tales Matematik Müzesi Tır’I Yaratıcı Çocuk Festivali’Nde Çocuklarla Buluştu

QNB Finansbank “Minik Eller Büyük Hayaller” sosyal sorumluluk platformu kapsamında hayata geçirdiği QNB Finansbank Tales Matematik Müzesi Gezici TIR’ı içerisinde yer alan 17 matematik modülüyle 25-26 Mayıs’ta Küçükçiftlik Park’ta düzenlenen Yaratıcı Çocuk Festivali’nde binlerce çocuğu ağırladı. Gezici TIR ayrıca 27-31 Mayıs tarihleri arasında da Maltepe’de Hasan Şadoğlu Ortaokulu’nda olacak.


İzmirli İçmimarlar, “Dünya İç Mekanlar Günü”Nü Coşkuyla Kutladı

İçmimarlık alanında dünyanın en saygın kuruluşu olan International Federation Of Interior Architects/Designers - Uluslararası İçmimarlık Federasyonu (IFI)’nun Türkiye’de belediye alanında ilk ve tek üyesi olan İzmir Büyükşehir Belediyesi ve TMMOB İçmimarlar Odası İzmir Şubesi’nin işbirliğiyle düzenlenen “Dünya İç Mekanlar Günü” İzmir Kültürpark Mogambo Gazinosu’nda coşkulu bir etkinlikle kutlandı.


Düzeltme Şampiyon Galatasaray’A Türk Telekom Sponsorluğunda Özel Kutlama

Galatasaray 22. şampiyonluğunu kazanıp büyük ses getirirken Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu Şampiyonluk Kupası’nı Türk Telekom Stadyumu’nda, Türk Telekom sponsorluğundaki özel etkinlikte taraftarlarıyla birlikte kaldırdı. Onbinlerce seyircinin katıldığı kutlamalar birbirinden renkli görüntülere sahne olurken adeta yer sarı gök kırmızı oldu.


Etiketler: Multy, Zyxel, ödül, Plus, Wi-Fi

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.