26 Ekim 2018 Cuma 11:32

GÜNDEM

Zyxel, Yeni Nesil Analitik Wi Fi Çözümlerini Dünya Geniş Bant Forumu’Nda Tanıttı.

Sınırların Ötesinde Wi-Fi Deneyimi

Zyxel, Yeni Nesil Analitik Wi Fi Çözümlerini  Dünya Geniş Bant Forumu’Nda Tanıttı.
Zyxel, Yeni Nesil Analitik Wi Fi Çözümlerini  Dünya Geniş Bant Forumu’Nda Tanıttı.
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Zyxel, Berlin’de gerçekleştirilen Dünya Geniş Bant Forumu 2018'de servis sağlayıcıları adresleyen yeni nesil analitik Wi-Fi çözümlerini pazarın beğenisine sundu. Fuarda yoğun ilgi gören yeni ürünler, bağlantı deneyimini sınırların üstüne taşıyor.

Almanya’nın Berlin kentinde gerçekleştirilen Dünya Geniş Bant Forumu 2018’de Zyxel’in yeni analitik Wi-Fi çözümü yoğun ilgi gördü. Özelikle servis sağlayıcılara yönelik olarak geliştirilen yeni nesil çözümler; evde ve iş yerlerinde internet erişimini deneyimini en üst noktaya taşıması, maliyet avantajı ve hız kapasitesi gibi özelikleri ile fuar katılımcılarından tam not aldı.

WiFi arızalarını en aza indirmek ve olağanüstü kullanıcı deneyimi sunmak için tasarlanan yeni seri; aylar süren sektör ihtiyaç analizi ve Ar-Ge çalışmalarının sonucu piyasaya sunuldu.

Gelişmiş bulut analizi

Üstün yapay zeka deneyimi!

Zyxel’in mükemmel Wi-Fi özelliğine sahip yüksek performanslı ağ geçitleri (gateway); gelişmiş bulut analizi ve üstün yapay zeka yetenekleri ile dikkat çekiyor. Servis sağlayıcıların müşterilerine sunduğun hizmetin kalitesini artırmaya olanak tanıyan yeni ağ geçitleri, olası ağ problemlerine karşı önceden önlem alıyor. Ağda henüz ciddi bir problem oluşmadan aksiyona alma ve çözüm geliştirme yeteneğine sahip ürünler, essiz bir Wi-Fi deneyimi yaşatıyor.

En gelişmiş yapay zeka teknolojisini bünyesinde barındıran ürün, insan müdahalesine gerek duymayan otomatik aksiyonlar ile maksimum ağ kapasitesi ve optimum hız sunuyor.

Uzaktan yönetim avantajı ile kurumlara esneklik sunan yeni Wi-Fi çözüm ailesi, hizmet sağlayıcılara sunduğu alternatif rapor seçecekleri ile olağanüstü bir kullanıcı deneyimi fırsatı sunuyor.

“ISP'ler *İnternet Servis Sağlayıcıları için mutlu ve memnun müşteri; sadık müşteri anlamına geliyor, Bu da; sabit gelir imkânı demek oluyor” diyen Zyxel EMEA Başkan Yardımcısı Chris Chou sözlerini şöyle sürdürüyor:

“Yeni serimiz ile pazarın her noktasına dokunuyoruz. Servis sağlayıcıların ve son kullanıcıların aldığı hizmetten memnun olması Zyxel’i pazar lideri trend belirleyici bir şirket olarak ayrıca mutlu ediyor. Geleceğe bugünde yön vermek bizi hem heyecanlandırıyor hem de çok motive ediyor.

Günümüz iş dünyası ultra bağlantı kapasitesi beklentisi içinde olan bireylerden ibaret. Son kullanıcılar ise - 24 kesintisiz erişimi deneyimi yaşamak istiyor. Bu nedenle servis sağlayıcısı konumunda firmalar ise bağlantı problemleri ve düşük hız sorunları ile baş etmek istemiyor. Tüm bu gelişmeler doğrultusunda daha hızlı, yönetimi kolay, uygun maliyetli çözümlere rağbet artıyor. Yeni serinin uzaktan yönetim desteği sayesinde; servis sağlayıcılarının destek çağrıları ve yerinde müdahale (truck roll) maliyetleri azalıyor. Tüketiciler bant genişliği gerektiren uygulamaları her geçen gün daha fazla kullandıklarından ve kesintisiz bağlantıda olma beklentileri arttığından, servis sağlayıcıların üzerindeki tüm evi kapsayan kesintisiz Wi-Fi sunma baskısı büyüyor. Yeni nesil ağ geçidimiz pazarın bu ihtiyaçlarına cevap veriyor.”

Zyxel’in Geniş Bant teknolojileri, 26 Ekim Perşembe gününe kadar, Almanya’nın Berlin kentinde gerçekleştirilecek Dünya Geniş Bant Forumu - Broadband World Forum 2018’de, Hall 21B'deki - D107 no’lu standda sergilenecek. Daha fazla bilgi için

Zyxel Hakkında

Zyxel; Ağ Dünyasındaki İş Ortağınız.

· Dünya çapında 1500 iş ortağı

· Küresel bağlantıda kullanılan 100 milyon cihaz

· Zyxel çözümleriyle daha akıllı çalışan 700 bin işletme

· 150 farklı piyasada küresel hizmet

· Türkiye’de hali hazırda kurumlar ve bireysel nezdinde dört milyonu aşkın ürün kullanımı

· Türkiye’de 75 kişilik konusunda uzman kadro

İlginizi Çekebilir

Çocuklara Çevreci Bilgi Oyunu; “Dünyanın Geleceği”

ÇOCUKLARA ÇEVRECİ BİLGİ OYUNU; “DÜNYANIN GELECEĞİ”


Spora Başlamadan Önce Kalbinizi Kontrol Ettirin

Spor yapmaya başlamadan önce kalp sağlığı ile ilgili temel konulara dikkat etmek gerekiyor.


Watsons.Com.Tr’Ye Stevie’Den Altın Ödül

Watsons Türkiye, 11.11 Online Alışveriş Festivali kampanyasıyla iş dünyasının en saygın organizasyonlarından Stevie International Business Awards’ta altın ödülün sahibi oldu


Ne Çok Fazla Ne Çok Az Profilo E Doz Çamaşır Makinesi

Profilo, hassas ayarın önemini bilen annelere, onlar gibi hassas bir çamaşır makinesi sunuyor. Bir kez dolum yaptıktan sonra, yaklaşık 20 yıkamaya kadar kullanacağı deterjan ayarını kendi yapabilen Profilo E-Doz, zamandan tasarruf ederken ev ekonomisine de katkı sağlamaya yardımcı oluyor.


Taze Kiraz, Üzüm Ve Nar İhracatçıları Yeni İhracat Rekorları İçin Kümeleniyor

Türkiye’nin tadı dillere destan, şifa kaynağı ürünleri kiraz, üzüm ve narı dünya genelinde daha fazla insanın tüketmesi için ihracatçılar Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi (URGE) Projesi’nde bir araya geliyor. Hedef, 3 üründe toplam 387 milyon dolar olan yıllık ihracatı 750 milyon dolara çıkarmak.


Etiketler: Zyxel, yeni, Wi-Fi, servis, deneyimi

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.